Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet normális pasit találni?

Figyelt kérdés

Már kb. 1 éve nem volt barátom mert mindegyik pasi csak azt akarja.Akik jól néznek ki azok tudják, hogy minden lányt megkaphatnak így nem akarnak kapcsolatot.A csúnyábbak pedig mind kapcsolatra vágynak..Tudom nem a külső számít de nekem nincs kedvem lefeküdni egy olyan sráccal aki nem is tetszik nekem.

19L



2020. nov. 25. 12:25
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
72%

24 evesen mar 8 kapcsolat? Woooow...


Tenyleg valtogatjak egymast az emberek, mint a zoknit....

2020. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
23%

24 évesen 8 kapcsolat tényleg elég gáz.


Ez elmondd valamit a nő jelleméről... Az biztos, hogy valami nincs rendben vele, ott fejben.

2020. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
3%
#41,42: És szerintem ebben a 8-ban is csak a komolyabb(nak tervezett) próbálkozásai vannak benne, az egyéjszakás alkalmi kalandokat kihagyta belőle.
2020. nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
36%
A normális pasik általában a barátzónában végzik.
2020. nov. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%

Nem gondolom, hogy 24 évesen az a 8 sok lenne... Az emberek olyan 15 évesen kezdik a legelső kapcsolatot, az akkor 9 év. Mivel mind a 8ra "próbálkozás"ként hivatkozott, valószínűleg pár hónapig tartottak. Tehát mondjuk minden évben volt 2-3 hónapot kapcsolatban, közte hosszú szünetekkel.

Nyilván nem ismerem őt, de ez így teljesen reálisnak hangzik.

2020. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, kedves kérdező, én is egy kicsit kétségbe vagyok esve. Eddig mindhárom kapcsolatomba úgy mentem bele, hogy a másik fél is komolyat szeretett volna, aztán amikor fél évnél elkezdett volna igazán komolyra fordulni,elszeleltek. És miért ? Mert még nem élték ki magukat. Az a baj, hogy a korunkbeli fiúk és lányok több sebből véreznek, nem tudják, mi kell nekik, csak mindennek lehetőséget adnak, ami egy kicsit is olyan, mint egy álomkép, aztán ha az előző kapcsolatban koppannak, ezt a következőre vetítik ki. Ezért baromi nehéz manapság jó kapcsolatot kialakítani. :(


22 nő

2020. nov. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Ez így nem egészen igaz, kérdező.

Én ronda vagyok és inkább szexre vágyom mint kapcsolatra. :D

31F

2020. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

A 26-os undorító fogyatékos töröltette a kommentjére adott reakciómat.


Szóval megteszem még egyszer.


"És akkor itt a 18-19 éves srácokba meg fair belerúgni és elhordani mindennek? Jaaa persze, mocskos férfi, rúgdossuk csak." - Ezt írta a vetítő, hazug paraszt.


Miközben egyértelműen leírtam ezt a kommentemben, amire reagált:

"20 év körüli csikó srácokat sem szoktam sértegetni, temetni, ha hasonló kérdéseket írnak ki. Ilyen idősen még érik, tanul az ember, a legtöbben félig-meddig tinik..."


Hiába törölteted, aki tud olvasni, az úgyis látja. ;)

2020. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Fogadjuhnk, a kérdező randa :D
2020. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!