Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok ti igazából a tutiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti igazából a tutiba szeretnétek beülni?

Figyelt kérdés
Csak mert anyámmal lakok és még autóm sincs így közel 30 évesen miért a fintorokat kapom? a kérdések helyett? Nem is érdekkel titeket, hogy miért nincs? Ez kicsit furcsa nekem. Tényleg olyan mintha a tutiba szeretnétek beülni.. viszont abban az esetben, ha van elvárásom akkor miért kapom meg a sablon szöveget "fogadj el így ahogy vagyok" de azért én tegyek meg mindent annak érdekébe, hogy jobb legyen..
2021. jan. 20. 13:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/218 A kérdező kommentje:
#11 aki 25-30 évesen elére hogy legyen "saját" lakása az nem önerőból érte el. hanem anyuci apuci dobta össze rá, vagy legalább kiegészítette. de akik mögött nincs nagy gazdag család azok...
2021. jan. 20. 13:51
 12/218 anonim ***** válasza:
11%
Hát épp ez az ! Aki szorgalmas jobban keres 30 éves korára magától legfeljebb 10 misi körül tud összeszedni az meg manapság csak egy telekre elég de nem lakásra! Persze vannak helyek ahol lehet venni de ott vagy nincs munka vagy túl sok a migráns !
2021. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/218 anonim ***** válasza:
69%

Attól, hogy te nem ismersz olyat, aki egyedül szedte össze az önerőt, én ismerek például. Pont 25 éves, idén fog lakást venni.

A családi háttere nem volt a legjobb, egyetemre diákhitelből ment, majd átvették államira. Mégis összeszedte ezt a néhány millát.

Qrva egyszerű mindig a kifogásokat keresni, külső tényezőket okolni.

Oké, nincsen saját lakásod. Mesélj, hány éves vagy, mióta dolgozol, és mennyi félretett pénzed gyűlt össze az évek alatt? Ja, hogy semennyi, mert ,, nekem sosem lesz lakásom, mert szar az életem" mentalitás miatt inkább el sem kezdtél gyűjteni. Ráhibáztam?

2021. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/218 anonim ***** válasza:
76%
Képzeld van pénzem gyűjtöm és még odébb van a 30! De meséld már el ,hogyan szedett össze 2-3 év alatt egy lakás árát? 🤣
2021. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/218 anonim ***** válasza:
90%
14pacsi! En 24 evesen vettem az enyemet. Nem nagyot, egy 1.5 szobásat sikerult. (Egy reszet hitelbol) 3 éven keresztül rommá dolgoztam magamat kulfoldon. Meg ejszakánként forditottam hasznalati uasitasokat stb.t. - ezt valahkgy k...vara nem irigyli tőlem soha senki.
2021. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/218 anonim ***** válasza:
23%

Te a saját kérdésed alá kommentelgetsz egy másik felhasználóról? :D lol.

Elárulom: munkával szedte össze.

2021. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/218 anonim ***** válasza:
14%
Ja ,hogy külföld ! De azt ne keverjük már ide!
2021. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/218 anonim ***** válasza:
85%

"Aha és meséld el nekünk hány f.szt szoptál le 20-30 millióért ,hogy neked saját lakásod van?"


#11 aki 25-30 évesen elére hogy legyen "saját" lakása az nem önerőból érte el. hanem anyuci apuci dobta össze rá, vagy legalább kiegészítette. de akik mögött nincs nagy gazdag család azok..."


Ahan. És ti azt hiszitek azért nincs nőtök mert nincs saját lakasotok. Véletlenül se azért mert rosszindulatú kis görcsök vagytok akik másokat okolnak a saját kudarcuk miatt.


Nekem pl úgy van saját lakásom hogy nem bp.n vettem, 16 éves korom óta dolgoztam suli mellett is, nem bulikaztam, nem az volt a fontos hogy havonta nyaralgassak, márkás cuccokkal villogjak stb hanem hogy félre tegyek. Engedtessek már meg hogy ne egy ingyenélő pasival jöjjek össze aki "bele akar ülni a keszbe" amit én raktam össze.

2021. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/218 A kérdező kommentje:

#14 oh, kérlek.. olvasd vissza amit írtál, csak feltételezed. csak egy egyszerű kérdés lenne.


"MIÉRT"


nem kell ide regényeket írni, meg kitalálni a faxságot csak simán meg kell kérdezni "MIÉRT"


de nem most kéne, hanem amikor face 2 face vagy egy hasonló helyzetben lévővel legyen az pasi vagy csaj,, igazából mindegy

2021. jan. 20. 14:01
 20/218 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Figyelj, igazságtalan vagy nem, mindenkinek megvan a joga ahhoz, hogy olyan elvárásai legyenek, amiket nem szégyell. Ezen te nem tudsz választani.

Nagyon sok nőnek ezek nem elvárások, de ha te magad mindig olyanba futsz bele, az valószínűleg azt jelenti, hogy te magad a magas elvárásokkal rendelkező nőkhöz vonzódsz, azt pedig már neked kell tudni, hogy miért.

Pl. Magas életszínvonalat elváró nő jó eséllyel dekoratívabb, jobban ad a külső megjelenésére, esetleg tanultabb, megfontoltabb, pénzügyileg tudatosabb stb, na most te miért mész akkor direkt olyan nők után, akikről messziről ordít, hogy magasabb elvárásai vannak, mint amit TE személy szerint meg tudsz ütni és utána meg őket hibáztatni?

Saját magad sz-patod be ilyen esetben, már bocsánat. Számos pasit hallottam már virnyogni, hogy felszínesek meg a külsőre hajtanak a lányok, meg az nő is ott hagyta, mikor kiderült, hogy nincs pénze vagy nem bírta elvinni randizni, és ránézel a nőre és ordít róla, hogy kisebb vagyont költ a külsejére meg a ruháira meg az utazásaira. Most alapvetően ezzel nincs baj, szíve joguk, egészségükre, és tény, hogy nagy valószínűséggel a párjuktól is magasabb életszínvonalat fognak elvárni, de legalábbis hasonlót. Szóval nem értem, hogy egy már bocsánat csóró pasi veri a nyálát a luxi nőcik után, aztán meg ezeket a lányokat hibáztatja, mert neki nincs elég pénze ahhoz, hogy megfeleljen nekik. A buszokra is rá van írva, hová megy, ha Egerbe tartok, nem a miskolci buszra szállok, és nem a sofőr hibája, hogy rossz helyen kötöttél ki. Egyszerűen az csak nem a neked megfelelő busz volt.


Illetve, nem kell megtenned mindent a jobb érdekében, semmi baj nincs azzal, hogy nincs lakásod meg autód, de akkor azt is fogadd el, hogy bizony egy nőcsoport érdeklődési köréből emiatt kimaradsz. Ahogy kimaradsz akkor is, ha kék a szemed, vagy fekete a hajad, vagy el vagy hízva, vagy nem vagy vegán, vagy nem elég menő az autód, vagy csúnyán beszélsz a pincérrel. Ezek mind olyan dolgok, amik alapján bárki megítélhet és ha számukra az adott dolog elég kardinális kérdés, akkor nem RÁD ERŐLTETI meg könyörög hogy de legyél már ilyen, hanem elutasít és tovább áll és keres olyat, aki erőlködés nélkül olyan, ami passzol az elvárásainak.

Ha én azt mondom, nekem olyan pasi kell, akinek hosszú haja van és ez nekem válóok és nagyon kardinális kérdés, akkor olyan pasival fogok összejönni, akinek hosszú haja van, nem pedig felszedek egy kopaszt és rágom a fülét, hogy növessze meg, mert nekem márpedig olyan kell.


Szóval nincs az elvárásokkal semmi gond, de el kell fogadni, hogy nem mindenkinek fog tetszeni az, ahogy mi össze vagyunk rakva, és nem mindenki fog megfelelni a mi elvárásunknak, és ha mi folyamatosan csak elutasítást kapunk másoktól, akkor magunkban is szét kell nézni, hogy mégis mi az oka annak, hogy azt az embertípust vonzzuk be, aki a: nekünk nem elég jó, vagy b: mi nem vagyunk elég jók neki.

2021. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!