Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mennyire jellemző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire jellemző nálatok a ghostingolás?

Figyelt kérdés

Vagy miért és mikor teszitek?


Beszélgettem egy pasival, aztán hirtelen eltűnt. sokat beszéltünk, majd kérdeztem valamit, amiről beszélt és azóta semmi. miért ghostingoltok ilyen hirtelen?


2021. jan. 25. 18:43
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező: a nőkre mennyire jellemző? Ők miért csinálják?


Mert szerintem mindkét nem ugyanazért teszi, így ha szerinted mi tudjuk, hogy a férfiak miért, akkor elég, ha te megmondod, hogy a nők miért, és meg is van a megfejtés

2021. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
A hülyékkel nem lehet mit csinálni. A ghostingolás az, amikor te válaszolsz, ő meg nem. Ha én írtam utoljára, akkor ő jön, nem mindig én.
2021. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:

Én válaszoltam neki az utolsó üzenetére, azóta 3 kérdést is tettem fel, hova alázzam még meg magam? Legyen akkor az ő vesztesége.


Nem tudom, a nők miért, sok pasi ír egyébként, én midenkinek válaszolni szoktam, hisz oka van,a miért jobbra húzom. Előfordulhat, hogy mégse egyezünk, nem jön be stb, de olyankor megírom neki és viszlát. Nem az, hogy napokig elbeszélgetünk, ír, válaszolok, teszek fel kérdést és eltűnik..

2021. jan. 25. 19:18
 14/58 anonim ***** válasza:
65%
Ja, full korrekt voltál. 👍
2021. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
88%
Van neki másik. Ez van szinte mindig. Nyugodtan gondolhatod ezt. Vagy nem tetszel neki, ami ugyanaz.
2021. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
53%

Egy beszélgetés abbahagyása egy ismeretlennel nem ghosting.

Ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy minden csaj, aki nem ír vissza pár mondat után ghostingol, és drámázni rajta.

Sőt ghostingoltad a filmet meg a könyvet, aminek lemaradtál a végéről, meg a számot a rádióban, mikor kikapcsoltad.


Előfordult már sokszor, hogy kölcsönösen nem kerestük egymást emberekkel, de ha valaki szólt hozzám, arra reagáltam mindig.

2021. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
39%

"De egyik percről a másikra? Ez nem gyáva szar dolog?"


Rám nem volt jellemző, szeretem egyenesen intézni a dolgokat, de mióta megtapasztaltam, hogy a nők 99%-a ezt csinálja, azóta már nekem se esik nehezemre ugyanezt megtenni velük - ha ők megengedhetik maguknak ezt, akkor én is.

2021. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:
Nem egy beszélgetés után, 2 hete beszélünk :) Szerintem ez még gyávább dolog így, ha talált egy jobbat, oké, de legalább mondja meg, hogy ennyi, viszlát.
2021. jan. 25. 19:26
 19/58 anonim ***** válasza:
84%
Ez van. Menni kell tovább!
2021. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:

A múltkor volt itt egy kérdés, hogy a csaj ugyanígy ghostingolt, de azért, mert azt állította meghalt valakije, és csak nem tudta megbeszélni a pasassal, hiszen az egy "vad idegen".


Elég sokan mondták neki a nők, hogy teljesen érthető az a helyzet, és a férfinek igenis meg kellene bocsátani.



Érdekes, ha a férfi ghostingol, akkor sosem merül fel, hogy lehet, hogy csak meghalt valakije :)

2021. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!