Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mennyire jellemző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire jellemző nálatok a ghostingolás?

Figyelt kérdés

Vagy miért és mikor teszitek?


Beszélgettem egy pasival, aztán hirtelen eltűnt. sokat beszéltünk, majd kérdeztem valamit, amiről beszélt és azóta semmi. miért ghostingoltok ilyen hirtelen?


2021. jan. 25. 18:43
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:
Bezzeg én sok témát bedobok a pasinak :) mindenki rossz helyen keresgél?
2021. jan. 25. 21:13
 52/58 anonim ***** válasza:
82%
Elhiszem, hogy néha bejön. A gond csak az, hogy ezzel elriaszthatsz olyanokat, akikkel lenne esélyed komolyra.
2021. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
Eletemben egyszer csinaltam. Manias depressziossal egy huzavonanak vetettem igy veget, mert marhara kikeszultem. Tobb eve ismertem mar, de indokoltnak tartom es most sem banom. De amugy szimpla ismerkedesnel nem tennek igy.
2021. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:

Ha be kell dobni a sok témát, akkor ott valami nem kerek.

Éppen akkor lesz jó egy beszélgetés, ha vissza kell nyomkodni a témákat, mert egymás után törnek elő.

2021. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
A nők >95%-a ugyan ezt csinálja szemrebbenés nélkül. Az évek alatt meg megtanultam úgy viselkedni mint ők. Egyébként rám sem volt jellemző.
2021. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

@48 "Arról nem beszélve, hogy 95%-ban mérhetetlenül unalmasak ezek a beszélgetésnek csúfolt valamik. Nulla érdeklődés a lány részéről, örülhetek, ha az én kérdésemre egyáltalán néha visszakérdez."


Az, hogy a nő ezt csinálja, nem az ő hibája, hanem a tied.


Én is rengeteg ilyen nőbe futok bele, mégsem szenvedek ettől.


Ugyanis, ha észreveszem, hogy nem kölcsönös az érdeklődés, hogy ő nem tesz bele energiát, hogy örülhetek, ha kegyeskedik válaszolni, akkor gyakorlatilag azonnal elköszönök.


Te viszont (és egy csomó másik férfi) nyomulsz továbbra is, próbálsz válaszokat kicsikarni, szórakoztatod. Minek? Frusztrál téged, frusztrálja a csajt is.



Van bőven nő, akivel akár randi nélkül is pezsgő, néhány órás beszélgetést, eszmecserét, érdekes vitát tudok folytatni, semmi szükségem azokra, akikről te írsz, hogy örülhetek, ha válaszolnak.


Te miért nem lépsz ilyenkor? Miért nem veszed észre, hogy feleslegesen untatod minkettőtöket?

2021. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Utolsónak.

Én mindig befejezem ilyenkor a beszélgetést. Ha pár üzenetváltás után az jön le a nőről, hogy nem érdeklődik, kínszenvedés vele beszélni, akkor nem írok többet neki.

2021. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

57: jaja, ezt kell csinálni, nincs ezzel semmi gond, engem sem érdekel egy rakás nő.


Amit nem értek, hogy panaszkodik itt az összes "férfi", hogy a nők ezt csinálják, de egy sem köszön el, inkább reménykedik, próbálkozik, szenved.


Pedig 99%-ban akivel az első pár órában nem megy a beszélgetés, azzal nem pörög fel két három hét után sem (igen, nekem is volt kivétel, akivel elsőre valahogy nem jött össze, aztán kapcsolat lett belőle, de 1-1 ilyen esetért kár hónapokat próbálkozni olyan nőnél, akivel nem közös).

2021. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!