Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mennyire jellemző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire jellemző nálatok a ghostingolás?

Figyelt kérdés

Vagy miért és mikor teszitek?


Beszélgettem egy pasival, aztán hirtelen eltűnt. sokat beszéltünk, majd kérdeztem valamit, amiről beszélt és azóta semmi. miért ghostingoltok ilyen hirtelen?


2021. jan. 25. 18:43
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
84%

40: mondjuk a 3. mondatban randira hívod kb pont annyira jó taktika, mint a 2 hétig csak chatelgetsz vele, amit a kérdező csinált...


Mindkettő eredménye a ghosting :)

2021. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek, egyből randira hívás ijesztő.
2021. jan. 25. 20:23
 43/58 anonim ***** válasza:
Az még ha csak beszélgetünk és úgy tűnik el, nem is lenne akkora probléma, de már szex is volt köztünk párszor és hú de jó elmondása szerint, nem szeretnénk ettől többet, nem zaklatom és mégis eltűnik, ki érti miért...N
2021. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
Van, aki belemegy. Aki nem, azt nem érdeklem igazán. Mit húzzam az időt, 30 leszek, belátható időn belül szeretnék házasodni.
2021. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
83%

44: én egy tizessel idősebb vagyok, és azt látom, hogy pár óra, 1-2 nap beszélgetés sokkal nagyobb randi arányt jelent, mint a "szia, rand?" típusú nyitás.


Pedig az időm én sem pazarlom olyanokra, akik csak az egójukat fényezik, vagy unalmukban chatelnek, de azért a ló másik oldalára sem kell átesni, és én is sokat ki tudok szűrni az alatt a pár óra alatt, amíg randit ajánlok, akikkel úgysem működne, így felesleges lenne egy estét rájuk szánni.

2021. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
Nekem ez a mániám.
2021. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
Csak már sajnos több mint 4 éve nyomom a netes társkeresést, és belefáradtam a chatelésbe. Nincs már idegzetem a 800. nőt ugyanazokkal a sablonkérdésekkel interjúztatni, akivel jó esetben együtt leszek 1-2 hónapig, aztán úgyis dob, mert jött neki egy jobb. Pedig magas vagyok, nem is ronda, mindenem megvan, jól keresek. Egyszerűen kiégtem ettől az egésztől, az az igazság, és ez a hozzáállásomon is látszik. Most szünetet akarok tartani, amíg a korlátozások vannak.
2021. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy 95%-ban mérhetetlenül unalmasak ezek a beszélgetésnek csúfolt valamik. Nulla érdeklődés a lány részéről, örülhetek, ha az én kérdésemre egyáltalán néha visszakérdez. Semmilyen témát nem tudnak feldobni, se hozzászólni semmihez.
2021. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:

Ilyen erővel a már a "Szia!" is felesleges. Sőt, a randis kérdés is.

Nyiss ezzel:

- Dugunk ma?

Valakinek ez is bejöhet. :)


De miért akarna valaki velem azonnal találkozni? Azt sem tudja, hogy képes lenne-e elviselni 2 percnél tovább. És én sem tudom ezt vele kapcsolatban. Én akkor kérdeztem rá, amikor úgy láttam, kölcsönös az érdeklődés.

2021. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
Ez most vicces lesz, de az utóbbi időben én már tényleg a "van kedved ma velem aludni?" szöveget másolom mindenkinek. És vannak, akik bele is mennek. Kezdem 4 év távlatából azt gondolni, hogy nekem már többé nem lesz komoly kapcsolatom, ha a netes társkeresőkön keresem, szóval legalább ennyi örömöm legyen az életben. :)
2021. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!