Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mennyire jellemző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire jellemző nálatok a ghostingolás?

Figyelt kérdés

Vagy miért és mikor teszitek?


Beszélgettem egy pasival, aztán hirtelen eltűnt. sokat beszéltünk, majd kérdeztem valamit, amiről beszélt és azóta semmi. miért ghostingoltok ilyen hirtelen?


2021. jan. 25. 18:43
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
Egy szép nő sokkal ártatlanabb:) Akármi történt.
2021. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
38%

Elég egyszerű a megfejtés...


Egy áltag pasas eltűnésén nem lennél kiakadva, szóval valami olyan férfiről van szó, aki messze megéri a "3x ráírtam, hova alázkodjak még meg" történetet is.


Innen nem nehéz kitalálni, hogy egyrészt szinted fölé lőttél, másrészt a pasasra más nő is rámozdult, csak ő -a jelek szerint sikeresen- beelőzte a konkurenciát azzal, hogy nem 2 hétig csak beszélgetett :)


Ennyi

2021. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
Ennyire végletekben szerintem kár gondolkozni.
2021. jan. 25. 19:32
 24/58 anonim ***** válasza:
69%

Értem, hogy jól esik leírni, mennyire gyáva volt a pasi.

De mivel lennél előrébb, ha elmondaná, hogy nagy füled, kicsi a melled és még unalmasnak is tart?

Olyan ez, mint amikor jelentkezel egy állásra és (valamelyik forduló után) vissza sem írnak. Nem kellettél, nem éri meg veled foglalkozni.

2021. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:
de eddig érdekes voltam neki?
2021. jan. 25. 19:38
 26/58 anonim ***** válasza:
69%
25: nem tudom, hogy neki mi voltál, de én minél tovább olvaslak, annál iritálóbbnak talállak... a pasas annyival volt hülyébb, hogy neki ehhez 2 hét kellett
2021. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
83%

Nem ártana többet tudni.

Mennyi az a sok beszélgetés? Évek óta ismeritek egymás? Társkeresőn ismertétek meg egymást?


Amikor társkeresőztem, egy csomó lány nem töltötte ki a dohányzás témát. Mintha nem tudná, hogy szokott-e cigizni. Amikor valamiről kiderült, hogy dohányos, akkor azonnal végeztem vele. Amikor megírtam, hogy az nálam kizáró tényező és még csak fel sem vállalta, akkor jött a sértődősdi... A következőnek már nem magyaráztam semmit.

2021. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:
Köszi, azért ismerkedésnél nem vagyok ennyire irritáló :D
2021. jan. 25. 19:45
 29/58 A kérdező kommentje:
Társkeresőn igen :) Hát minden nap órákat. A cigit megértem, én pl beírtam, hogy nem dohányzom, ezen mit kell titkolni?
2021. jan. 25. 19:46
 30/58 anonim ***** válasza:
84%

29: és akkor mi a gond? Nyiván korrektebb lett volna, ha közli, hogy ő nem akar veled lenni, mert mondjuk dohányzik, és nem akar ebből veled feszkót, de ő úgy döntött, hogy inkább lelép.



Most komolyan egy olyan férfin izgatod magad, aki szó nélkül lepattant? Ez szerintem már elég jól jellemzi őt ahhoz, hogy ne akarj tőle többet (legalábbis én férfiként biztos, hogy nem rágódnék egy olyan csajon, aki csak úgy faképnél hagy)

2021. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!