Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a neten a srácok ugyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a neten a srácok ugyis csak alkalmi kapcsolatot szeretnének akkor miert ghostingolnak már előtte?

Figyelt kérdés

Szoval amiert olyan nem letezik jelenleg, akivel lehetne kapcsolatom, csak olyan, aki nem tetszik, aki meg tetszik csak azt akarja, ugy gondoltam benne lennék egy fix alkalmi partnerben.

A kepen átlagos vagyok. Nem r.banc cuccok stb.mivel nem is tartom magam annak.


De ha ezt lebeszéljük elsőre chaten, nekik annyi is elég lenne hogy benne lennék csak? Irtam ha nem bizna abban ki vagyok jo a videochat is ismerkedés elott.

Aztán még chat alatt ghostingol.


Szoval lebeszeljuk mit szeretnék, rendben, elérhetőséget egyeztetnénk, aztan se kép se hang.



#alkalmit kereső srácok nem mennek bele alkalmiba
2021. febr. 14. 07:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
100%
#10 Ehhez képest rengeteg pasi dobja a nőt ha az nem fekszik le vele a harmadik randin. Mindezt úgy, hogy ő ugye komoly kapcsolatot keres.
2021. febr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:

A mostani alkalmibol menekülnék amugy mert tartok attol hogy beleszeretek.

Nagyon jol elvagyunk tul jol:(


Nekem fontos egy másik srác hogy segitsen.


Akinek nem megy nem tudja mit hagy ki :)

Mondhatnám igy jart.

Saccra ajándeknak tartom magam amugy..


De most kezd rendeződni. Kezdek boldog lenni. Van a mostani es segiteni fog a masik abban hogy ne legyek szerelmes. Ez a cél!!

Es ugy néz ki összejön:)

2021. febr. 14. 08:41
 13/63 A kérdező kommentje:
Illetve en vagyok el vele tul jol. Es ez kimondhatatlanul zavar.menekülök.
2021. febr. 14. 08:42
 14/63 anonim ***** válasza:
94%

Azért csinálják, amit leirtak itt. Nincs tökük valójában meg tehetségük sem, csak a szájuk nagy.

Azt állítják, lustàk és a virtuális hódítás is elég, de valójában nem lenne elég, csak félnek a felsüléstől (jogosan), mert nincs a szájkarate mögött semmi, és nehogy a valóságban összedőljön az ingatag kis egojuk. Rettentő sok ilyen van.

2021. febr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:
Oksi akkor ez jo szűrőnek is. Aki nem is felnőtt ehhez vagy nem férfi, az ne is rugjon akkor labdába. Arra nekem sincs szukségem hogy majd odaállit egy "nyikhaj suttyo"aki azt sem tudja mi az hogy nő.
2021. febr. 14. 08:50
 16/63 anonim ***** válasza:
49%

"Fix alkalmi partner"

Ez általában az a szitu, mikor a két fél megállapodik,hogy csak szex, aztán persze a nőci fejében átfordul a kapcsoló, és bebeszéli magának, hogy a csávó igazából szereti őt, és kapcsolatban vannak. Rámászik hát a pasira, jönnek a szokásos féltékenykedések meg hisztik. A pasas erre frászt kap, aztán a bige kiírja ide a szokásos kérdést, hogy "hogyan tudnám meghódítani a sexpartnerem? Tudom, h ő is szerelmes belém, gyalászkodó kommenteket nem kérek!!"


Szerinted ez kinek hiányzik?

2021. febr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:

Nem ez nem az a szitu.

Ez az hogy en kezdem azt érezni hogy KEZDEK szerelmes lenni.

A srác megérezte és elkezdett "kemenykedni"ami rosszul esett mert feleslegesnek tartottam mert viszont én ALAPBOL nem akarok szerelmes lenni pont ugy ahogy megbeszéltük!!

Szoval nincs szukseg kemenykedésre..megoldottam volna enélkul is! De legalább ez is segit jozanul tartani, ha azt nézzük.


Most szépen ugy néz ki találtam ehhez korrekt FELNŐTT fèrfit aki benne van nekem segiteni.

Es van mégegy aki már számot adott. Csak még ő nem ismeri a hátterem hogy mit miert csinálok.

Mégsem tűnik el mindenki pedig kezdtem már azt hinni.


Szoval most ezt "játszom".

Ahogy érzem hogy kezdek eltérni a tervtők es érzelmek jönnek, szépen keresek mentőövet. Aztán ha a mentőövnél is ez megy, már ott is a harmadik.


Lehet egy alja dolognak tűnik de máshogy nem megy lelkileg tartani magam.


A mostani kezdi sejteni a dolgokat mert kezdi kapni hogy lemondogatom..de nem ignorálom.megtartom őt is.

Igy legalább helyre kerul és letehet arrol hogy keménykedik velem szemben.

2021. febr. 14. 09:08
 18/63 A kérdező kommentje:

Igazábol annyit kell magamban helyre raknom hogy amugy az nem megcsalás gondolom ha alkalmi kapcsolatokba bevonok mást is..

Elvegre nem az..csak nekem még ez uj még nem voltam igy.

2021. febr. 14. 09:10
 19/63 A kérdező kommentje:

Csak mert kicsit furán reagált a mostabi alkalmi partner arra hogy lemondom. Ugy "nyelt egyet"es kipréselt annyit magábol rendben.

Pedig alapvetoen azert ennél többet szokott irkalni..


Most nekem kene magam kellemetlenul erezni? Ezt ugy nem tudom még helyretenni magamban

2021. febr. 14. 09:18
 20/63 anonim ***** válasza:
38%
Az is lehet, hogy meglátnak és feljön a bányából a rém :D
2021. febr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!