Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a neten a srácok ugyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a neten a srácok ugyis csak alkalmi kapcsolatot szeretnének akkor miert ghostingolnak már előtte?

Figyelt kérdés

Szoval amiert olyan nem letezik jelenleg, akivel lehetne kapcsolatom, csak olyan, aki nem tetszik, aki meg tetszik csak azt akarja, ugy gondoltam benne lennék egy fix alkalmi partnerben.

A kepen átlagos vagyok. Nem r.banc cuccok stb.mivel nem is tartom magam annak.


De ha ezt lebeszéljük elsőre chaten, nekik annyi is elég lenne hogy benne lennék csak? Irtam ha nem bizna abban ki vagyok jo a videochat is ismerkedés elott.

Aztán még chat alatt ghostingol.


Szoval lebeszeljuk mit szeretnék, rendben, elérhetőséget egyeztetnénk, aztan se kép se hang.



#alkalmit kereső srácok nem mennek bele alkalmiba
2021. febr. 14. 07:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy meg látszik olyan sötét vagy, mint a segglukam belülről.
2021. febr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:
Ezeknek a kommenteknek az egvilágon semmi ertelme. Tartalmatlan üres.
2021. febr. 14. 09:27
 23/63 A kérdező kommentje:
Vagymiert is akarna vki megbántani engem egy anonym forumon totál egy idegent?:Dmert más uzenete nincs ugye..
2021. febr. 14. 09:29
 24/63 anonim ***** válasza:
23%
Tudod mi üres:az agyad helye :D
2021. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
22%

Ja, te az a manipulatív maca vagy, aki szerint csak az FÉRFI, aki pont azt teszi, amit a nő akar...

Bocs, de az IGAZI FHÉRFHI levágja ezt és nagy ívben elkerül téged.

2021. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
100%

Kèrdező, hogyan egyeztetek meg, a jelenlegi partnereddel, úgy hogy lehetnek màsik szexpartnerek is?


Amúgy nekem nem érthető, hogy miért nem keresel egy új embert és szakítod meg teljesen a kapcsolatot a jelenlegivel, akár úgy, hogy elmondod, hogy mivel úgy érzed elkezdtél többet érezni, de tudod, hogy nem illetek össze, ezért itt a vége, keresel mást.

2021. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
3%
Ha ennyire hiányod van, regisztrálj rosszlányokra, ott garantálom fel-felbukkannak majd olyan arcok is akikbe biztonsan nem lennél szerelmes. Amúgy vicces, hogy milyen bonyolult, sejtelmes lelkületű nőnek mutatod magad, miközben egyszerű vagy mint a faék. Nyikhaj suttyózol itt másokat látatlanba, mikor még egy szexkapcsolatban is emészted magad, meg "segítséget" vársz másoktól, hogy ne szeress beléjük.
2021. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:

26#

Azert nem szakitom meg vele mert garantáltan jo. Az ujjal meg nem garantált.


27# az hogy hiányom van az meg nem jelenti azt hogy nem válogatok. Nagyon is nagy a szűrőm. Aki egyáltalán beleesik hogy nyitott vagyok egyáltalán vele rá, az már félsiker.

2021. febr. 14. 11:45
 29/63 A kérdező kommentje:
*vele garantáltan jo
2021. febr. 14. 11:45
 30/63 A kérdező kommentje:
Nem egyeztunk meg semmiben csak abban hogy alkalmi.lesz ahogy lesz es ennyi.
2021. febr. 14. 11:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!