Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a neten a srácok ugyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a neten a srácok ugyis csak alkalmi kapcsolatot szeretnének akkor miert ghostingolnak már előtte?

Figyelt kérdés

Szoval amiert olyan nem letezik jelenleg, akivel lehetne kapcsolatom, csak olyan, aki nem tetszik, aki meg tetszik csak azt akarja, ugy gondoltam benne lennék egy fix alkalmi partnerben.

A kepen átlagos vagyok. Nem r.banc cuccok stb.mivel nem is tartom magam annak.


De ha ezt lebeszéljük elsőre chaten, nekik annyi is elég lenne hogy benne lennék csak? Irtam ha nem bizna abban ki vagyok jo a videochat is ismerkedés elott.

Aztán még chat alatt ghostingol.


Szoval lebeszeljuk mit szeretnék, rendben, elérhetőséget egyeztetnénk, aztan se kép se hang.



#alkalmit kereső srácok nem mennek bele alkalmiba
2021. febr. 14. 07:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:

De irt aki...KÉPROL tetszik.

Visszairtam gyors es kileptem most. Ezt nem lehet birni. Aztan beszelunk es megint taccsra vág..erre màr készulnom kell

2021. febr. 14. 13:08
 52/63 A kérdező kommentje:
Nekem férfi kell. Nem értheto gondolom a szűkagyuaknak. Nem vibrator. Az nem férfi.
2021. febr. 14. 13:09
 53/63 anonim ***** válasza:

40 es vagyok, nem akarok itt spamelni.


Ha akarsz, írhatsz.

2021. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 A kérdező kommentje:

100, hogy messze vagyok tőled..:(

Most kezdtem már "nyivákolni" is az aktuálisnak. Megint legyőzött. Ez gáz. Ir ír vissza, azonnal imádom es ez tart már meg életben. Ugy az ámokfutásom után.

Hihetetlen.

2021. febr. 14. 13:35
 55/63 A kérdező kommentje:

Lehetetlen helyen elek ugy mindennek a tetejébe is. Mekkora mákja van a mostaninak velem..

De felveszem a kesztyut majd ujra.

2021. febr. 14. 13:36
 56/63 A kérdező kommentje:
Ő most a mentőöv is a sajat maga elleni küzdelemben :D
2021. febr. 14. 13:39
 57/63 A kérdező kommentje:
Mármint az en küzdelmemben ellene, ő lett a mentőöv is egyben ellene :D
2021. febr. 14. 13:39
 58/63 A kérdező kommentje:
Es meg van sértődve..hogy valszeg mert lemondtam. Na neee
2021. febr. 14. 13:43
 59/63 anonim ***** válasza:
100%
Mert dugasra is talaltak mast. Mar az sem aktualis. Ezert.
2021. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 A kérdező kommentje:
Nem nem.nem errol van itt szo sztem. Kideritem.
2021. febr. 14. 14:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!