Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a neten a srácok ugyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a neten a srácok ugyis csak alkalmi kapcsolatot szeretnének akkor miert ghostingolnak már előtte?

Figyelt kérdés

Szoval amiert olyan nem letezik jelenleg, akivel lehetne kapcsolatom, csak olyan, aki nem tetszik, aki meg tetszik csak azt akarja, ugy gondoltam benne lennék egy fix alkalmi partnerben.

A kepen átlagos vagyok. Nem r.banc cuccok stb.mivel nem is tartom magam annak.


De ha ezt lebeszéljük elsőre chaten, nekik annyi is elég lenne hogy benne lennék csak? Irtam ha nem bizna abban ki vagyok jo a videochat is ismerkedés elott.

Aztán még chat alatt ghostingol.


Szoval lebeszeljuk mit szeretnék, rendben, elérhetőséget egyeztetnénk, aztan se kép se hang.



#alkalmit kereső srácok nem mennek bele alkalmiba
2021. febr. 14. 07:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:

Es az uj nem tudom mennyire lenne gyakori vagy meddig tartana.

Az elsőt nem lenne okos dolog "elhagyni"

2021. febr. 14. 11:52
 32/63 anonim ***** válasza:

"Ha a neten a srácok ugyis csak alkalmi kapcsolatot szeretnének"


ezt már itt elnézted.


Arra nem gondoltál, hogy soknak csak a szája jár? Amúgy te most dugni akarsz vagy kapcsolatot? Egyikkel sincs baj, de ha te ezt nyíltan kiírod, ne csodáld, ha mindenki betalál majd.

2021. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:

Nem irom ki nyiltan.mivel en választok.

Alkalmi kapcsolatot szeretnék.

Nehezebb mint gondoltam. A selejtjét látom leginkább csak.

Hihetetlen. Ezzel elvacakolok szerintem egy darabig. A videovhat siralmas.meglátom es sikitani tudnék. Jesszus.

2021. febr. 14. 12:24
 34/63 A kérdező kommentje:
Már megint egy plusz pont az aktuális javára :(
2021. febr. 14. 12:25
 35/63 anonim ***** válasza:
45%

magyarán TE válogatsz és nem jön "jó termék".


Akkor mégis miért nyafogsz? Te választod, akkor meg? Te döntesz úgy, ahogy.


Én meg pont fordítva tapasztalom. Kiírja a kedves, hogy nem akar komolyat. Okés. Aztán persze, hogy nem akar. Akarna, de hát a tökéletes pasival. Ennyi erővel lehetne több is a dologból. Én is számtalanszor jártam úgy, hogy normálisan beszélgetünk, ismerkedünk és akkor eldől, mert az alkalmit is lehet kulturáltan csinálni. Aha, amint egy kicsit is komolyabb lenne, ő már meggondolta magát.

2021. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:

Nem a tokeletest keresem. Tévedés. Hanem akihez hozzá tudnék érni egyáltalán :D


Csak azert nyafogok mert en ebbe nem akartam energiat tenni. Csak ugy leakasztani egy "szögről"vkit.

De neeem, meg kell hallgatnom elotte mire megtalálom akit akarok x olyan embert aki az életemről is lehoz.

Es akkor igy a mentőövhoz is kelleni fog más is.


Es szoval ebbol most görcsöles lett. Nem eleg a nyakamba a bajom az aktuálissal de még ez is rátesz egy lapáttal.

2021. febr. 14. 12:37
 37/63 A kérdező kommentje:
De már kezdek belejönni a 10 masodperces videohivásokba. Ennyi az esely :D
2021. febr. 14. 12:39
 38/63 A kérdező kommentje:

Naj talan fel perc :D

Fel kene vennem egy asszisztens call centerest :D

2021. febr. 14. 12:39
 39/63 A kérdező kommentje:
Amugy nem megy.szunet fog kelleni. Addig is az aktualis szarnyai alá bujok vissza. Megint ő nyer. Hihetetlen.
2021. febr. 14. 12:41
 40/63 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azert nyafogok mert en ebbe nem akartam energiat tenni. Csak ugy leakasztani egy "szögről"vkit"


Hányszor hallom ezt. Aztán mondom, itt vagyok. Úgy akasztasz le, ahogy akarsz, te vagy a főnök, nyugodtan ismerjük meg egymást, hogy ne egy random valaki legyek. És akkor mindig azt mondják, hogy jaaaj csak viccelek, nem is akarok alkalmit:D


Az a baj, hogy ebbe is kell energiát beletenni. Most oké, hogy videóchaten nem feltétlen úgy néz ki (én pont most úgy nézek ki, mint a mosott sz..r, sikítanál), hanem ez is élőben derül ki. Vagy milyen a kisugárzása stb.


Régen, amikor volt ilyenben részem, legalább egyszer találkoztam a másikkal. Én sem akartam bárkivel csak úgy.


Tehát igen, lehet szép vagy, de ha nem akarsz csak úgy bárkivel (ami jó pont), akkor sajnos kell ezzel foglalkozni. Aztán még ott van, hogy jó is legyen a dolog és ne csak egy 5 perces ürítés:D

2021. febr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!