Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogadjátok el hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjátok el hogy nincs évek óta, esetleg soha nem lesz párod?

Figyelt kérdés
Évek óta nincs senkim, neten próbálkozok de valahogy nem jönnek úgy össze a dolgok ahogy kéne. Hogy probaljatok elfogadni ezt a dolgot hogy egyedül vagytok?
2021. febr. 25. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
75%
nem fogadom el. miért fogadnám el, ha szeretnék párt találni teszek érte
2021. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
86%
Igazából már megszoktam, beletörődtem. Időnként azért próbálkozom, hátha mégis...
2021. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
89%

azokra a dolgokra fokuszáltam, amiket pár nélkül is szívesen csináltam (sőt, akár egyedül jobban ment). szabad voltam mint a madár, ezekben az években buliztam a legjobbakat, ekkor jutott a legtöbb időm a barátaimra, hobbijaimra.

na meg igyekeztem emberileg fejlődni a magányos években is, mert úgy voltam vele, hogy ki tudja, nem jön-e össze. (és tényleg)

2021. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
100%
Én már lassan beletörődöm. Nem vagyok társfüggő, így csak olyat fogadok el, aki kb olyan őrült mint én. De az ilyen ritka kincs. :-)
2021. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
88%

Úgy, hogy egyszer volt egy 3 éves kapcsolatom, így én is megtapasztalhattam, milyen ha az ember együtt van valakivel, annak jó és rossz oldalát egyaránt átéltem.

Ezzel nyugtatom magam, hogy legalább nekem is volt részem egy kapcsolatban, engem is szeretett valaki és én is egy másik embert, nem maradtam ki semmiből.


Így el tudom fogadni, hogy többé úgysem kellek senkinek és, hogy soha nem éesz családom.

Sőt igazából beigazolódott az is, amit mindig éreztem, hogy nekem nem való a kapcsolat, egyszerűen nem olyan az alapvető személyiségem.


A testi dolgok pedig szerencsére nem befolyásolnak, nem igénylem különösebben a szexet, elvagyok bőven nélküle is, illetve meg tudom oldani magamnak is.

2021. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
86%
Azt könnyen. De hogy nem jut jó és sok szex olyannal, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz és működik a kémia, piszok nehezen. Szétrobbanok a frusztrációtól, és felemészt a keserűség. Elteltek a 20-as éveim, a legszebb évek, a fiatalságom így, miközben magas a libidóm, tehát igényem lett volna rá... Csodák pedig nincsenek, nyilván 30 fölött sem leszek kelendőbb. Ez örökké fájni fog, sosem fogok tudni megbékélni azzal, hogy így jártam, miközben rajtam kívül a legtöbb nőn fürtökben lógnak, bőven van rájuk jelentkező, és nem csak az a kategória, akit még az ellenségüknek sem kívánnának...
2021. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
24%
Nőként regisztrálj a Tinderre és lesz bőven akivel szexelhetsz...
2021. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
43%

A Tinderre hatványozottan igaz, ami az összes többi társkeresőre, sőt, igazából az egész életre: az előnyös (és fotogén) külső a beugró. Úgyhogy nem.

Különben sem fogom kitenni magam annak, hogy az ocsmány képemen gúnyolódjanak, kiröhögjenek ilyen-olyan csoportokban stb. Attól, hogy ronda vagyok, agyhalott még nem...

2021. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
39%
Nincs az a ronda nő aki ne kellen valakinek, legalább egy dugásra.
2021. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
79%
Lekötöm magam mással, kirándulok, sportolok, szerelek, művelődök, akármi. Meg persze közben ismerkedek a neten, és többnyire jót röhögök a sok elszállt agyú, magát tökéletesnek gondoló nőn. :)
2021. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!