Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogadjátok el hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjátok el hogy nincs évek óta, esetleg soha nem lesz párod?

Figyelt kérdés
Évek óta nincs senkim, neten próbálkozok de valahogy nem jönnek úgy össze a dolgok ahogy kéne. Hogy probaljatok elfogadni ezt a dolgot hogy egyedül vagytok?
2021. febr. 25. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
28%
Használok vibrátort.
2021. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
91%
34 évesen sosem volt senkim. Hogy fogadnám? Élem az életem. Nyitott vagyok, de nem erőlködöm.
2021. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
85%
Nekem mindig is álomnak tűnt, hogy valaha is barátnőm legyen, de sose adtam fel, szép lassan elkezdtem tenni érte. Elősor férfiakkal barátkoztam, sokan lemorzsolódtak, de lettek végre igaz barátaim akik bemutatták másoknak, együtt buliztunk, szórakoztunk, idővel az önbizalmam is javult. Így elkezdtem lányokkal is ismerkedni, rengeteg elutasítást kaptam, sokszor letöröltem magam a társkeresőről mert nagyon zavart, idővel 2-3 havonta mindig összejött egy randi, előfordult, hogy rajtam múlt nem lett folytatás, mert nem tudtam elképzelni barátnőnek. Teltek az évek, egyre jobban fejlődtek a szociális keszsegeim, végül sikerült találnom valakit. Feladni könnyű, de nem is leszel boldog tőle, tenni érte nehéz, mert rengeteg elutasítást, kellemetlen helyzetbe kerülsz, de megéri.
2021. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
88%

Amíg nem volt kapcsolatom, majd belegebedtem hogy legyen. Ahhoz hogy el tudjam engedni, kellett egy kapcsolat tapasztalata. Most lassan három éve vagyok szingli, és nem bánom. Nem élveztem kapcsolatban lenni, nem volt kellemes élmény.

Egyébként vissza nem utasítok senkit, egyszerűen csak nem vagyok fent társkeresőn/instagramon/stb egyéb oldalakon. Egyedül Facebookom van, képek, posztok, likeok nélkül, kevesebb mint 100 ismerőssel. Az "életben" senki nem kezdeményez nálam. (Férfi barátaim/ velem egykorú férfi ismerőseim nincsenek.) Ha felmennék Tinderre, valószínűleg lenne akinek tetszenék, de egyszerűen nincs kedvem az egymillió gázos emberhez.

23N

2021. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nagyon gáz amiket írsz, de férfiként sajnos át tudom érezni. 32 vagyok de úgy érezem lefőtt a kávé. Nem vagyok talán a legrondàbb pali, legyek mondjuk egy alsó-közép kategória, de ez már bőven elég ahhoz hogy a nekem tetsző nők leszarjanak és sosem legyen meg a kölcsönös vonzalom.
2021. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
69%
15: Bocs, de mégis mi/miért gáz? Csak a valóság...
2021. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
100%
#16 Attól hogy valóság, még szar. Senki nem így képzeli el a fiatalságát.
2021. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
86%
Néha jobban, néha rosszabbul. Amilyen pasik próbálkoznak, azoknál jobb egyedül. Akik normálisak, azok vagy foglaltak, vagy csak simán nem kellek nekik.
2021. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
100%

20-30 között próbálkoztam sokat, sok lánynál.. nem jött össze semmi. Közben azt látom hogy mások tized annyi erőfeszítés nélkül már az első randin töcskölnek.


Minek erőltessem azt, ami nem megy? Úgyse fog menni.


A lista pedig, hogy mi nem lesz az életemben.. nagyon hosszú. Egyel több tétel nem oszt-nem szoroz.

2021. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
100%

Fejben tudom, hogy el kell fogadnom, de a szívem lázad sajnos.

Volt már párkapcsolatom, de évek óta szingli vagyok.

Úgy érzem nem felelek meg senkinek, senki nem velem akarja leélni az életét.

Próbálok hobbira, munkára, szórakozásra koncentrálni, de esténként amikor ki kéne kapcsolnom az agyamat, elkezdek ezen töprengeni...

Nem lesz szerelmem, családom, gyerekem...nem ölelhetek többet senkit, a csók és a szex is hiányzik.

Tanultan a hibáimból, de hiába ha senkit nem érdekel mit csinálnék másképp... N

2021. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!