Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogadjátok el hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjátok el hogy nincs évek óta, esetleg soha nem lesz párod?

Figyelt kérdés
Évek óta nincs senkim, neten próbálkozok de valahogy nem jönnek úgy össze a dolgok ahogy kéne. Hogy probaljatok elfogadni ezt a dolgot hogy egyedül vagytok?
2021. febr. 25. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem volt senkim,és az élet más területein is elhasaltam,szóval ez lenne a legkisebb bajom.Aki embernek szar,mindennek szar,legalább kihal velem ez a lúzer vérvonal.Ha erre gondolok,az mindig megnyugtat.
2021. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
83%

Én is nehezen alszom el esténként emiatt, és iszom is hogy tompítsa a lelki fájdalmat, és megnyugtasson éjszakára.

Hiába engedtem el eszem szerint, mégis ezen pörgök éjjel és nappal, ezzel kelek és fekszek, munka közben is a magány irányítja a gondolataimat. Túl sok időm van agyalni, a legkisebb agyi lekötöttség-hiány és már ezen a szaron pörög is az agyam

Pedig társkereséssel foglalkozni mindig is teljesen értelmetlen volt nekem, ezért is fejeztem be, de legbelül nem tudtam elengedni soha.

28/f

2021. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
83%
Nehéz elfogadni. Talán a beismerés, hogy én alkalmatlan vagyok egy párkapcsolatra. Volt már több is, de sosem éreztem azt senkivel, hogy na, vele le tudnám élni az életem...
2021. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon rossz volt elfogadni, hogy egyedül leszek, de sajnos túl kellett ezen esni. Az összes ismerkedésem kudarcba fulladt(minden pasi friendzoneolt, mert a személyiségemre azt mondják hogy jó, de külsőm nem tetszik nekik) pedig rengeteget próbálkoztam. Ez van. Nem akarom úgy leélni az életemet, hogy ezen bánkódok. Most a suliba fektetem minden energiámat inkább.
2021. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
17%
17: Ja, ha így értetted, jogos. Senki nem is érdemli ezt meg, hogy így kelljen senyvednie.
2021. febr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
24%
Én elvagyok a társkeresőkön, ma pl leírtam egy csajnak, hogy 2 éve hogyan szartam be a nadrágomba. Azonnal szét is vált.
2021. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
18%
Nekem is volt egy ilyen időszak. Aktívabban próbálkoztam. Ha boldog vagy egyedül, akkor az szuper, ha pedig szeretnél egy társat, tegyél érte tudatosan.
2021. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
34%

"ha pedig szeretnél egy társat, tegyél érte tudatosan"

Aha és hogyan?

Én sok ezzel a témával foglalkozó "megmondóembert" követek, akár youtubeon akár máshol, itt is olvasgatom a kérdéseket, de normális tanácsot nem nagyon láttam még.

Leírom miket szoktak írni/mondani:

1. változtass magadon - legyen önbizalmad, önbecsülésed

2. járj el edzeni, gyúrni

3. törtess a karriered terén, legyél gazdag

4. alapból nézzél ki jól

5. járjál társaságba


Na most ezek közül egyiknek sincs sok értelme, ha belegondolunk.

Mert oké, mindenki tudja, hogy pénzzel lehet csajozni. Nem őszinte, normális kapcsolata lesz ez által az embernek, de legalább lesz valamilyen.

Önbizalom? Egyrészt mit jelent ez konkrétan? Még soha ,egyetlen egy esetben nem láttam ezt normálisan, érthetően megfogalmazva, általában csak mellébeszélnek az emberek ah erről van szó. Ez egy tipikus "náci kártya", amit elő lehet húzni, ha már nincs más érvünk, tanácsunk.

Sportolás: persze nem rossz dolog, de sokra nem megy vele az ember hogy őszinték legyünk. És ezt is komoyl szinten csak akkor engedheti meg magának valaki, ha van pénze. Mert persz el lehet menni futni, ahoz nem kell pénz. De egyrészt ettől nem fogsz jól kinézni, másrészt ha már komolyan csinálja valaki, akkor igenis pénzbe kerül, nem is kevésbe.

A gyúrás szintén ugyanez: el lehet járni "edzegetni", de ettől nem lesz eredmény. Ha eredményt akar valaki akkor komoylan kell venni és ez pénzbe fog kerülni, nem is kevésbe.

Ráadásul a fejed nem lesz egyiktől sem vonzóbb.

A karrieres dolognál meg annyit, hogy nem születünk egyformának (szerencsére), valaki jó családba, jó helyre, jó időben születik valaki meg nem. Nem érthet mindenki ugyanahhoz, nem mindenki (a legtöbbek nem) tud egyáltalán előrébb jutni pénzügyileg bármit is csinál. Nem mindenki lehet mérnök, informatikus, bármilyen "slágerszakma" képviselője, nem mindenki fog normális kezdőfizetést kapni, nem mindenkit fognak előléptetni és nem mindenki engedheti meg magának még azt sem, hogy komolyan tanuljon. Persze tanulni lehet, kell is, de önmagában ezért nem adnak semmit.

2021. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
100%

28#-al többnyire egyetértve írom hogy az önbizalom igenis fontos tényező, nem valami fantazmagória, nem "náci kártya"

Csupán annyi a gond ezzel a tanáccsal hogy az önbizalom sikerélményekből fakad, akinek pedig nincs sikere annak önbizalma sem lesz, az nem terem csak úgy.

A magabizosság kulcstényező, de ehhez kell hogy társuljon valami pozitív élmény, ami révén képes az ember hinni önmagában.

Ezt tapasztaltam az élet más területein is.

2021. márc. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
100%

29-es: de sokan így használják, mögöttes tartalom, jelentés nélkül, csak azért leírják, elmondják mert valahol ezt látták. Érdekes akik ezeket a semmitmondó "divatos" baromságokat írják, mindig fel, akik meg nem ezt, azok mindig le vannak pontozva.

Egyébként egyetértek a sikerélményes dologgal is. Akinek soha semmiben nem volt sikere, bármit csinált, bárhogy csinálta, bárhová ment annak mitől legyen önbizalma? Miért bízzon saját magában, miért legyen "eltelve" a képességeivel, mikor semmi nem jött össze neki?

2021. márc. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!