Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogadjátok el hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjátok el hogy nincs évek óta, esetleg soha nem lesz párod?

Figyelt kérdés
Évek óta nincs senkim, neten próbálkozok de valahogy nem jönnek úgy össze a dolgok ahogy kéne. Hogy probaljatok elfogadni ezt a dolgot hogy egyedül vagytok?
2021. febr. 25. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
25%

#30 Az a baj hogy azt sem tudjátok,mi az az önbizalom. Az önbizalom nem az, hogy el vagy telve a saját képességeiddel.

És a valódi önbizalomnak nincs sok köze a visszajelzésekhez. Ha csak azon múlna, úgy dőlne össze, mint a kártyavár, amikor valaki kritizál, leértékel.

Az önbizalom azt jelenti, hogy szereted és értékes embernek tartod saját magadat, tudod, hogy az vagy ezért így viszonyulsz mindenki máshoz. Ez egyébként tanulható.

2021. márc. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
63%

Mégilyen baromságot pls. 31#!

Csak a végtelenül ostoba embereknél nincs köze a visszajelzésekhez, fel sem tudják a visszajelzéseket fogni.

Értelmes embereknél kritikára nem omlik össze, ha megvan az önbizalom említett alapja: a pozitív tapasztalat, az megtartja az önbizalmat.

Ezért van az hogy amiben már gyakorlottak vagyunk és tudjuk hogyan kell jól csinálni, ott megvan az önbizalom, és akkor már magabiztosan is csinálja az ember.

Ennek pedig nem sok köze van a szeretethez

2021. márc. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
18%

"És a valódi önbizalomnak nincs sok köze a visszajelzésekhez."


Akkor kérlek magyarázd el mi a valódi önbizalom...

2021. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
80%
Ön-bizalom, azaz bízol magadban, hogy valamit meg tudsz csinálni. Ha soha nem kapsz pozitív visszajelzést, nem lesz önbizalmad.
2021. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
56%

#33 Miért kellenének visszajelzések? Te nem tudod felmérni az értékeidet?

Én tudom, hogy milyen EMBER vagyok anélkül, hogy mások véleménye ebben befolyásolna. Ismerem az ÉRTÉKEIMET, gondolom, neked is vannak ilyenek. Mik ezek?

Tudom azt, hogy nem valamiféle társkeresési húspiac határozza meg az értékeimet. Meglepő, igaz? Ha egy sereg olyan ember, aki szerinted alja szinten van, azt állítja, hogy nem vagy értékes, hiszel nekik? Miért tennéd? Kik ők, hogy ezt meghatározzák? Feltetted magadnak valaha a kérdést?

Én nőként sosem voltam sikeres a férfiaknál. A legjobb esetben is csak átlagos vagyok külsőre. Általában én vagyok a kedves, aranyos lány, akit mindenki bír, jó velem barátkozni, de kapcsolatra nem én kellek. Persze ,van akinek jó lennék, szamár ló helyett, de ezt kihagyom. Szexre sok pasinak kellenék, aki ugye nem válogathat, de a kapcsolat az más tészta. Szerinted én ezek alapján értékelem magamat? TUDOM, hogy értékes ember vagyok, nőies, kedves és intelligens. Szerinted elfogadom, hogy csak szexre vagyok jó, vagy szamárnak ló helyett? Nem. De én nem is félek az egyedülléttől és bátran kiállok amellett, amit keresek, amit szerintem megérdemlek. És hidegen hagy, hogy gyakoris Józsi szerint egy hülye liba vagyok, vagy értéktelen, vagy túl öreg stb. Nem érdekel, nem bánt, nem szorongok miatta. Az én női értékeimet nem no name idegenek döntik el, akik esetleg csak a külsőre mennek, vagy a legyet is röptében. Miért ők döntenék el?

Te nem ismered magad, nem tudod, ki vagy?Szerinted azok a nők akik visszautasítanak, miben jobbak nálad, vagy a véleményük mennyivel inkább számít?

2021. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
87%

35

A személyiséget a tapasztalatok formálják.

Ha egy munkahelyen nem kapsz pozitív visszajelzéseket,egy idő után kételkedni kezdesz benne,hogy szükség van-e rád egyáltalán.

Ha csak és kizárólag negatívakat kapsz,megutálod az egészet,és felmondasz.

Ki lehet jelenteni,hogy mindennek ellenére én vagyok az úristen,nárcisztikus személyiségzavarral még el is lehet hinni,de a világ tőlünk függetlenül létezik.

2021. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
66%

#36 Itt most társkeresésről van szó. Nagyon nagy baj van veled, ha se az iskolában, sem a munkahelyeden, sem a családban sem a baráti körödben sem a másik nemnél nincsenek pozitív élményeid.

Én arról beszéltem, hogy nőként nem az alapján értékelem magam amit vadidegenek mondanak, mert 1. nem ismernek engem 2. én sem ismerem őket. Nyilván egy munkahely más, mert ott teljesítesz valahogy és ismernek. Teljesen más helyzet.

Ha sok barátom van, sokan szeretnek, hasznos és értékes munkát végzek, akkor nem fogok azon sírni, hogy értéktelen vagyok mert a társkeresőn a jó pasik nem írnak rám. Nincs itt szó semmi nárcizmusról.

2021. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
85%

37

"Nagyon nagy baj van veled"

Természetesen,de ezt most ne bontsuk ki.


Nem állítottam,hogy nárcisztikus,vagy értéktelen lennél.Az analógiával arra akartam rávilágítani,hogy miért fontosak a visszajelzések.

Ha valami nem megy,akkor azon a területen az ember nem tekintheti magát sikeresnek,ergo,az adott területen nem lesz túl magabiztos.Ha ennek ellenére valaki ragaszkodik hozzá,hogy mindenki hülye,csak ő helikopter,azt nevezem én nárcisztikusnak.

Nem a párkapcsolat határozza meg egy ember értékét,de akinek fontos,az rosszul fogja érezni magát,ha nem jön neki össze.(engem szerencsére nem érdekel)Ezzel belekergeti magát egy lehúzó spirálba,és megvan az esélye,hogy az élete többi területén is megrendül az önmagába vetett hite.Ezért fontosak a visszajelzések,és nem arra gondolok,hogy Anonim Béla fel/lepontozott.

Ha visszadob valaki,aki tetszik,az rosszul fog esni.Ha mindenki visszadob,aki tetszik,akkor el kell gondolkodni,hogy mi lehet a baj,és ha nem jössz rá,akkor az agyad kreál egy tetszőleges (általában hamis/téves)indokot.

2021. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
87%
37: Szerintem mindegy, hogy milyen pozitív élményeid vannak, ha egy területen folyamatos a kudarc. Hiába szeret a családom, kedvelnek a kollégák, haverok, ha párkapcsolati téren 30 felett ezidáig egy randit sem sikerült összehozni :/
2021. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
85%

35# azt akkor kezded kapizsgálni hogy amikor az embernek egy randit nem sikerül összehozni életében olyannyira sikertelen az mennyire rombolja nem létező önbizalmát?

Nem a 39# -es vagyok, vagyunk páran így, mindenféle pozitív visszajelzés nélkül. Pedig én pl. tudom magamról hogy sem külsőleg sem belsőleg nem képviselek elfogadhatatlan színvonalat, tehát én is értékes vagyok, de ez a tudat nem ad önbizalmat, mivel a tapasztalatok lerombolták azt.

Pedig tudom jól hogy a magabiztosság milyen vonzó, és jobban is érezném magamat úgy, de csakis kudarcélmények mellett ez kizárt, a magabiztosságnak lőttek.

Szöval akármilyen értékes is vagyok, és akármilyen értéktelen emberek is igyekeznek meggyőzni az ellenkezőjéről, azért mégis hat az emberre, ha csak a megvetést tapasztalja.

2021. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!