Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogadjátok el hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjátok el hogy nincs évek óta, esetleg soha nem lesz párod?

Figyelt kérdés
Évek óta nincs senkim, neten próbálkozok de valahogy nem jönnek úgy össze a dolgok ahogy kéne. Hogy probaljatok elfogadni ezt a dolgot hogy egyedül vagytok?
2021. febr. 25. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy a magam részéről minden feltétel adott, de ha egyszerűen nem a megfelelővel hoz össze az élet, nem tudok mit tenni. Most ebben a helyzetben meg kb. senkivel nem hoz össze az élet. Még az sincs, hogy a villamoson megtetszik egy lány és odamennék hozzá. Mindenkin maszk, sál, sapka, épp csak a szeme látszik ki a lányoknak.


Még az idén nyárban bízom, hátha. De ha 30 éves koromig se akarna összejönni, az nem érintene túl jól. És nem, nem azt mondom, 30 évesen esküvő (amúgy sem ragaszkodom hozzá feltétlenül), hanem valaki, akivel már téma a hosszútávú együtt tervezés.

2021. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
100%
30 felett egyre többször jut eszembe, hogy "Oké, hogy nem ez a legfontosabb, de ideje lenne dugni,szexelni nagyokat amíg még képes vagyok rá". Prostikhoz nem akarok menni, viszont akár egy jóbarát nővel is szívesen megtenném. A gond, hogy barátságban nincs szex, kapcsolat nem alakul, alkalmit sem egy tapasztalatlan fickóval akar senki, fizetős pedig kizárt.
2021. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 Szössz*.* ***** válasza:
81%

Szex egy baráttal szerintem nem jó felállás. Sose mennék bele, onnantól az már nem az a barátság lenne.

Pár személy talasztalatait ismerve, valakinek vagy nagyon bejön, folyamatosan van rá partner, vagy egyáltalán nem, ez az alkalmi szex téma.

Fogalmam se lenne, hogyan kell ezt elkezdeni, hiszen vonzalom nélkül szerintem értelmetlen az egész ( nálam legalábbis sosem jött be)

2021. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:

Lehet baráttal is, bár, abban a pillanatban megdől a fiú-lány közti barátság.

Mert ha már szex is van, az már nem barátság. De nem is párkapcsolat. És nem is kell megromolnia a kapcsolatnak utána.

Természetesen, vonzalom is kell, de az bárkihez kell, akivek ágyba bújsz.

2021. márc. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
44%

Kapcsolatot akarok azonnal.

Nyomban.

TÜSTÉNT.

2021. márc. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
100%
65: Ilyenekkel csak az ironizál, akinek fingja sincs az egészről. Mint akinek világ életében gazdagok voltak a szülei és a szegénységről beszél :D
2021. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
100%
Félreértesz. A saját nyomoromon ironizálok, nekem sincs régóta semmi komoly, és nem úgy néz ki, hogy valaha lesz.
2021. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
25%

Életem első 19 évében nem volt senkim. Majd még 5 évig utána se lett igazi szerelem, max csak szexre kellettem, nem többre. Ami elég szar érzés. Akivel kapcsolatom lett annak se kellettem igazán, csak nem jött neki össze más. Ezt persze csak akkor közölte mikor szakítottam. Durva volt, irányításmániás, betegesen féltékeny, hűtlen és agresszív is. Bár megviselt a dolog, még ennyi csalódás után sem adtam fel hogy párt találjak, és sikerült is, 24 évesen.

Netes társkeresőn ismerkedtünk meg, majd jöttünk össze 11 éve. Másfél évre rá össze is házasodtunk.:)

Ha társat akarsz találni , tenni kell érte.

2021. ápr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
62%

"tenni kell érte"


Na es te mit tettel erte, cicaful? 😽

2021. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
45%

Nem küldte el a búsba az illetőt, ettől már úgy érzi hogy ő sokat tett a férfiért, kapcsolatért

Kissé nevetséges

2021. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!