Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem régen vásárlás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem régen vásárlás közben megláttam álmaim nőjét! Hogyan kellett volna megszólítanom? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Májusban leszek 24 éves, Egerben élek. Nem régen a Lidlbe voltam vásárolni 1 barátommal. Amikor beléptünk az ajtón, azonnal szembetaláltam magam álmaim nőjével. Ott nézegette a virágokat. Sajnos én sem és ő sem magában volt. Ez az egyik oka annak, hogy nem szólítottam meg. A másik pedig az, hogy nem volt ötletem mivel megszólítani. Ő 18-20 éves lehetett. 1 kb 28 év körüli és 2 30+os nővel volt tehát ők 4-en voltak. Hogyan kellett volna megszólítanom? Máskor ilyen helyzetbe hogyan járjak el helyesen, hogy abból alakuljon is valami? Bármiféle kérdésre szívesen válaszolok akár privátban is!

2021. márc. 5. 17:51
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
Utolsó! Odamentem volna hozzá én most is! De sajnos egyikőnk sem magába volt. Őt biztosan nem fogom soha többet látni. Ua látnám is akkor se ismerném fel mert biztos, hogy úgyse ugyanabba a ruhába lesz. De amúgy ha odamentem volna hozzá/legközelebb oda fogok menni lányhoz a boltba aki megtetszik, mivel szólítsam le? Mit mondjak neki?🤔
2021. márc. 7. 15:47
 12/66 oneswfanboy ***** válasza:
70%
Megértelek amúgy én is voltam már sokszor ilyen helyzetben vagyis velem is megtörtént már ilyesmi...Szóval tudom milyen... (nem olyan rég snapchaten beszélgettem egy másik országban élő csajjal, az életben nem fogom élőben látni, (okés nem ugyanaz a szitu, de na legalább te láttad azt a csajt élőben. Mindegy bocsi ezért a kitérőért. Ha legközelebb látsz egy neked szimpatikus csajt, csak odamész megkérdezed pl. hogy te is itt szeretsz vásárolni?Ez indításnak tökéletes és ebből már kialakulhat egy beszélgetés köztetek. Ha esetleg ugyanabba a boltba találkozol vele ahol te szoktál vásárolni és ha szimpatikus vagy a lánynak nem fog elküldeni. Legyél magabiztos az a lényeg, ha bejössz a lánynak akkor nyert ügyed van.
2021. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:
Utolsó! Rendszeresen ugyanabba a 2 boltba járok. Mivel az a 2 van a házamtól pár perc sétára. 1 Penny és 1 Lidl. Lidlbe történt ez az eset amúgy.
2021. márc. 7. 16:57
 14/66 oneswfanboy ***** válasza:
Na akkor hát ha legközelebb belefutsz egy szimpatikus csini csajba :) Én szurkolok neked :)
2021. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:
Hát de mit mondjak neki?🤔 Több alternatíva is jó lenne!!!
2021. márc. 7. 18:05
 16/66 oneswfanboy ***** válasza:
49%
Írtam már, hogy pl megkérdezed tőle, hogy te is itt szoktál vásárolni? És utána lehet tovább vinni a beszélgetést, persze ha bejössz neki meg szimpatikus vagy a számára. Ennyi az egész, nem kell ezen rágörcsölni.
2021. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 oneswfanboy ***** válasza:
Nem kell erre rágörcsölni. Amúgy meg ha bejössz egy csajnak kb. tökmindegy mivel szólítod le, nyert ügyed van.
2021. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 A kérdező kommentje:
De mivel lehet tovább vinni éppen ez érdekelne. Ez a szoktál itt vásárolni ez kb olyan mintha a buszon a mellettem ülőtől megkérdezném hogy te is ezen a buszon utazol?
2021. márc. 7. 19:42
 19/66 anonim ***** válasza:
84%
Megvehetted volna neki a virágot amit nézegetett!
2021. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 A kérdező kommentje:
Nem igen vett virágot, mert utána nem sokkal mintha tovább sétáltak volna. És mondom 4-en voltak nem magába volt.
2021. márc. 10. 08:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!