Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem régen vásárlás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem régen vásárlás közben megláttam álmaim nőjét! Hogyan kellett volna megszólítanom? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Májusban leszek 24 éves, Egerben élek. Nem régen a Lidlbe voltam vásárolni 1 barátommal. Amikor beléptünk az ajtón, azonnal szembetaláltam magam álmaim nőjével. Ott nézegette a virágokat. Sajnos én sem és ő sem magában volt. Ez az egyik oka annak, hogy nem szólítottam meg. A másik pedig az, hogy nem volt ötletem mivel megszólítani. Ő 18-20 éves lehetett. 1 kb 28 év körüli és 2 30+os nővel volt tehát ők 4-en voltak. Hogyan kellett volna megszólítanom? Máskor ilyen helyzetbe hogyan járjak el helyesen, hogy abból alakuljon is valami? Bármiféle kérdésre szívesen válaszolok akár privátban is!

2021. márc. 5. 17:51
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:
#50 teljesen idegenről és ismeretlenről van szó. Tehát akit akkor látok életemben először.
2021. jún. 22. 21:25
 52/66 A kérdező kommentje:
Szóval hogyan kezdeményezzek vásárlás közben, ha megtetszik 1 lány?
2021. júl. 19. 18:42
 53/66 anonim ***** válasza:

10-es!


Te sem sok csajjal beszéltél még, nem csak élőben, de még a neten sem. Mi ez a baromság, hogy virtuálisan nehezebb? Sokkal nehezebb élőben, főleg ha társaságban van. Egy nőhöz nem mentél még oda, de Kur.va jó, hogy pont te osztod itt az észt a kevés tudásoddal.

Ha néz téged meg mosolyog rád az semmit nem jelent? Normális vagy?

2021. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:

12-es!


”te is itt szeretsz vásárolni?”


Te hány éves vagy? Ilyen szánalmas lúzer dumát még életemben nem hallottam. Csak tudnám, miért egy balfsz osztogatja itt a csajozós tanácsokat :D :D

2021. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:

22-es!


”Illetve az önbizalom nagyon fontos, hogy valaki ne töketlenkedjen, hogy "jaj négyen voltak", hanem ennek ellenére határozottan kezdeményezzen, hiszen ez nagyon imponáló.”


Ez mióta töketlenkedés, te nyomorult? Te sem mertél volna odamenni hozzá, de még akkor sem, ha a csaj odahívott volna téged. Akkor is oda kellett volna mennie hozzá, hogyha ott a palija mi, mert ha nem, akkor az töketlenkedés? :D :D

2021. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
63%
Még mindig itt tartasz kérdező! Leginkább sehogy, fas.zság vásárlás közben ismerkedni, főleg, ha többen vannak. De szerintem ezt már te is tudod.
2021. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:
Miért f*szság?🤔 1 boltban általában többen vannak, tehát ezt a részt nem tudom mire írtad...
2021. júl. 25. 16:42
 58/66 anonim ***** válasza:
Arra, hogy a csaj nem volt egymagában. Egyébként ez egyik kommentelő jól leírta, hogy akkor van értelme próbálkozni, ha olyan helyzet adódik.
2021. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:
Bármikor adódhat olyan helyzet...
2021. júl. 25. 16:52
 60/66 anonim ***** válasza:
Vagy nem.
2021. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!