Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem régen vásárlás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem régen vásárlás közben megláttam álmaim nőjét! Hogyan kellett volna megszólítanom? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Májusban leszek 24 éves, Egerben élek. Nem régen a Lidlbe voltam vásárolni 1 barátommal. Amikor beléptünk az ajtón, azonnal szembetaláltam magam álmaim nőjével. Ott nézegette a virágokat. Sajnos én sem és ő sem magában volt. Ez az egyik oka annak, hogy nem szólítottam meg. A másik pedig az, hogy nem volt ötletem mivel megszólítani. Ő 18-20 éves lehetett. 1 kb 28 év körüli és 2 30+os nővel volt tehát ők 4-en voltak. Hogyan kellett volna megszólítanom? Máskor ilyen helyzetbe hogyan járjak el helyesen, hogy abból alakuljon is valami? Bármiféle kérdésre szívesen válaszolok akár privátban is!

2021. márc. 5. 17:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
81%
Az egy dolog, hogy jó teste van, de ez nem fog hosszútávon összetartani két embert.
2021. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
95%

Ő észrevett téged? Szemkontaktus megvolt?

Mivel nem beszéltetek, gondolom a külseje alapján tetszett meg. Hogy néz ki a lány, mi az ami megfogott benne?

Ha a helyzetből nem adódik más megszólítási lehetőség, akkor szerintem ezekből lehetne kiindulni.

2021. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
100%
De egy vadidegen emberrel való ismerkedés elég nehéz terep, ne várj tőle sokat.
2021. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
85%

ilyenekből, hogy valakit a boltban megpillantva álmaim nőjének tartsak, akivel ellenállhatatlan kényszert érzek hogy összejöjjek, igaz még megszólítanom sincs mivel, nem hogy bármi egyéb közös dolog

valamikor 15-16 éves korom környékén nőttem ki.

2021. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:

#2 igen észrevett nagyon rám nézett. Mintha picit mosolygott volna is. Hogy nézett ki? Mivel az álomnő volt ezért úgy, mint az ideálom! De röviden: alacsony, telt, hatalmas mellekkel, vál alattig érő azaz hosszú haj, sportcipő hosszúnadrággal ez többszörösen felhajtva titokzoknival - magyarul bokavillantósan 😍


#3 Sajnos tudom. De én idegen emberrel szeretnék összejönni és személyesen. Sajnos túl sok sikertelenségem volt virtuálisan. Társkeresőkön és a Facebookon is.

2021. márc. 5. 18:31
 6/66 anonim ***** válasza:
63%
Vinned kellett volna egy zsákot magaddal, amikor nem figyel ráhúzni és elrabolni.
2021. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
Na pont ilyen haszontalan válaszokat nem szeretnék többet kapni!!!
2021. márc. 5. 22:12
 8/66 anonim ***** válasza:
100%

Itt is van pár jó duma, tipp a boltos hasonló topikban. Hátha segít.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Meg ebben is. Sok sikert!

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
#8 az 1. Kérdésben nem sok hasznos információt tudok hasznosítani. A 2. kérdést meg én tettem fel.
2021. márc. 6. 09:50
 10/66 oneswfanboy ***** válasza:
88%
Legközelebb, ha látod menj oda szépen hozzá és szólítsd meg. Az egy dolog, hogy nézett téged meg mosolygott rád, semmit nem jelent amúgy szóval ezekből ne hidd azt 100%-ra hogy bejössz neki. Majd ha odamész hozzá ez egyből kifog derülni. Amúgy meg félreérthető jeleket szoktak küldeni a csajok, szóval annyira én nem bíznám el magam a helyedben. Légy laza, dumás és nem beszari oda kell menni hozzá és kész, ha látod hogy nincs társaságban valakivel, épp egyedül van akkor oda kell menni.Ha meg elhajt akkor így jártál a világ megy tovább. Amúgy meg megértelek virtuálisan ez sokkal nehezebb az ismerkedés. Élőben egyből kiderül, hogy szimpatikus vagy e az adott csajnak vagy nem.
2021. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!