Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem régen vásárlás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem régen vásárlás közben megláttam álmaim nőjét! Hogyan kellett volna megszólítanom? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Májusban leszek 24 éves, Egerben élek. Nem régen a Lidlbe voltam vásárolni 1 barátommal. Amikor beléptünk az ajtón, azonnal szembetaláltam magam álmaim nőjével. Ott nézegette a virágokat. Sajnos én sem és ő sem magában volt. Ez az egyik oka annak, hogy nem szólítottam meg. A másik pedig az, hogy nem volt ötletem mivel megszólítani. Ő 18-20 éves lehetett. 1 kb 28 év körüli és 2 30+os nővel volt tehát ők 4-en voltak. Hogyan kellett volna megszólítanom? Máskor ilyen helyzetbe hogyan járjak el helyesen, hogy abból alakuljon is valami? Bármiféle kérdésre szívesen válaszolok akár privátban is!

2021. márc. 5. 17:51
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
Így:) [link]
2021. júl. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 A kérdező kommentje:
Szóval hogyan ismerkedjek vásárlás közben?🤔
2021. aug. 21. 15:27
 63/66 anonim ***** válasza:
A 61-esben a megoldás! Ha nincs mellizmod, akkor humorral, pl: mutasd neki a telod, es mondd, hogy kepzeld, valami baj van a mobilommal. Kerdi, hogy mi. Mondd, hogy az, hogy nincs benne a szamod:)
2021. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 A kérdező kommentje:
Jajj nem vagyok óvodás 😂🤣😅 Ettől azért komolyabban gondolom
2021. aug. 22. 17:41
 65/66 anonim ***** válasza:
Hát pedig a nők nagy része szereti a humort, és/vagy az izmos férfiakat. Amúgy meg az óvodások is tudnak ismerkedni, szedd már össze magad!
2021. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem tudok személyesen idegen lánnyal. Ebbe segítség kell.
2021. aug. 22. 21:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!