Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem régen vásárlás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem régen vásárlás közben megláttam álmaim nőjét! Hogyan kellett volna megszólítanom? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Májusban leszek 24 éves, Egerben élek. Nem régen a Lidlbe voltam vásárolni 1 barátommal. Amikor beléptünk az ajtón, azonnal szembetaláltam magam álmaim nőjével. Ott nézegette a virágokat. Sajnos én sem és ő sem magában volt. Ez az egyik oka annak, hogy nem szólítottam meg. A másik pedig az, hogy nem volt ötletem mivel megszólítani. Ő 18-20 éves lehetett. 1 kb 28 év körüli és 2 30+os nővel volt tehát ők 4-en voltak. Hogyan kellett volna megszólítanom? Máskor ilyen helyzetbe hogyan járjak el helyesen, hogy abból alakuljon is valami? Bármiféle kérdésre szívesen válaszolok akár privátban is!

2021. márc. 5. 17:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
Dehogy lehetetlen! Ha nem Nagy Anna vagy Kovács Petra a neve vagyus nem tömegnév akkor nagyon könnyű! De elterjedt nevet sem nehéz pl lakhely alapján. 10-ből 8-at meg lehet találni pár perc alatt. Nem fogok magamról semmilyen személyes adatot kiadni idegen embernek főleg nem telefonszámot vagyis ilyen információt ami ennyire személyes.
2021. máj. 5. 08:49
 42/66 anonim ***** válasza:
74%

Ennyi uram figyelj.:


Te: - Szia, ne haragudj fel tehetek egy kérdést

Egy ilyen kedves, udvarias, megszólalásra általában igent mondanak. Mosolyogj mellé

Lány: igen.

Te.: szereted a pacalt?

Lány: Nem!

Te: én se! Mennyi közös van bennünk... és utánna jöhet a duma 😀🙂

2021. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:
#42 de ha én szeretem?🤔😂🤣😅😍😆
2021. jún. 21. 19:27
 44/66 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta, mester?
2021. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mond azt. A lényeg az vágd rá te is ugyanazt amit neked mond. Lehet hülyeségnek gondolod, de nekem sikerült már ezzel lányokat megnevetettni, és hidd el az már nagy előny ha meg tudod nevetetni őket. Járt el néha a boltba, hátha összefutsz vele!


A pacalos csávó! A harmadik A Anti-Krisztus!

26/F

2021. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:
#45 valami hétköznapi szöveget tudsz?🤔
2021. jún. 21. 21:58
 47/66 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg.: szia bocsi, neharagudj téged láttalak tegnap a meccsen? Teljesen hétköznapi. Ígyis szólítottam meg már csajt. De nem szükséges meccs. Legyen valami közelmúlti esemény.
2021. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
82%
Ember 3.5 hónap eltelt, írd már le, mi lett.
2021. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:
#48 hol mi lett😂🤣😅
2021. jún. 22. 08:36
 50/66 anonim ***** válasza:
100%

Én például, ugyanazt a lépéssort használtam mindig is a különösebben velem közös pont nélküli lányoknál. És bejött szinte mindig.

A "Nagyfiúk" című filmből Adam Sandler tippjét.


"1. Nevettesd meg!

2. Dicsérd meg a mosolyát!

3. Hívd el valahova, még aznapra!"


Persze, ezen belül a konkrétumok már nagyon változóak, függ attól is, hogy tényleg full ismeretlen-e, vagy rendszeresen ugyanarra mentek és néha már pillantottatok egymásra, vagy bolti eladó tehát volt már szóváltás.

2021. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!