Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem régen vásárlás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem régen vásárlás közben megláttam álmaim nőjét! Hogyan kellett volna megszólítanom? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Májusban leszek 24 éves, Egerben élek. Nem régen a Lidlbe voltam vásárolni 1 barátommal. Amikor beléptünk az ajtón, azonnal szembetaláltam magam álmaim nőjével. Ott nézegette a virágokat. Sajnos én sem és ő sem magában volt. Ez az egyik oka annak, hogy nem szólítottam meg. A másik pedig az, hogy nem volt ötletem mivel megszólítani. Ő 18-20 éves lehetett. 1 kb 28 év körüli és 2 30+os nővel volt tehát ők 4-en voltak. Hogyan kellett volna megszólítanom? Máskor ilyen helyzetbe hogyan járjak el helyesen, hogy abból alakuljon is valami? Bármiféle kérdésre szívesen válaszolok akár privátban is!

2021. márc. 5. 17:51
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:
Szóval hogyan kellett volna és máskor hogyan tegyem?🤔
2021. márc. 14. 20:02
 22/66 anonim ***** válasza:
62%
Boltban egy ismeretlen nőt megismerni szinte lehetetlen, nagyon nehéz hogy a szimpátia kialakuljon, főleg ebben a maszkos időszakban. Ráadásul neked csak a külseje tetszik, ami valljuk be nem túl nyerő szöveg, hogy csajszi jó a melled, te vagy álmaim asszonya. Ha esetleg kialakul olyan szituáció, ami nem erőltetett, megáll valahol nézni egy terméket, neked eszedbe jut azzal kapcsolatban egy történet, vagy tanácsot adsz neki, történik valami az üzletben ami vicces, és épp melletted áll, megbeszéled vele, látsz valami mokásat/érdekeset a kosarában és azzal kapcsolatban mondasz valamit, el tudom képzelni kialakuljon egy beszélgetés. Illetve az önbizalom nagyon fontos, hogy valaki ne töketlenkedjen, hogy "jaj négyen voltak", hanem ennek ellenére határozottan kezdeményezzen, hiszen ez nagyon imponáló.
2021. márc. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:
Ez világos. De hogyan kellett volna eljárnom és máskor hogyan járjak el hogyha megtetszik valaki a boltba?🤔
2021. márc. 22. 08:00
 24/66 anonim ***** válasza:
100%

De teljesen jó, ha azt mondod neki, hogy ő az álmaid nője és megcsörgethetnéd-e a telefonját, hogy elérhetőséget tudjatok cserélni. Ha nekem egy srác szimpatikus lenne, megadnám. Vagy azt mondod neki, hogy nem szokásom utcán ismerkedni, de meg kell mondanod, hogy ő álmaid nője, mert lehet, hogy erre soha többé nem lesz máskor alkalmad és beülne-e vele egy kávéra...vagy izé...van-e védettségi igazolványa egy kávézáshoz?:DDD Na jó, pandémia miatt ez most annyira nem jó ötlet, de annak elvivs helyek, akkor vennél neki elvitelre egy kávét vagy fagyit vagy amit lehet...

Ha nem fogadja el, akkor jöhet az, hogy cseréljetek elérhetőséget, hátha meggondolja magát. Ha nem akarja megadni, egy cetlire firkáld fel a számodat, nevedet és nyomd a kezébe. Mondd neki, hogy ki is dobhatja, de ha úgy gondolja tegye el és ha meggondolta magát, hívjon fel. Ez így nem annyira erőszakos.


Egyszer tőlem egy nagyon helyes srác az időt kérdezte meg, de hát akkor még nem volt mindenkinek mobiltelefonja. De a következő mondata az volt, hogy de szép tetszik lenni, így szemüveggel is - aztán megnézett a szemüvege alatt - meg szemüveg nélkül is. Erre felnevettem, egyáltalán nem volt zaklató. Megkérdezte, hogy mit csinálok itt este 10 körül? A buszt vártam egy padon ülve. Megkérdezte, nem ülnék-e be velük egy italra. (Ketten voltak.) Én meg nemet mondtam. Aztán 20 éve bánom.

Iszonyat helyes pasi volt, csak én szerelmes voltam valakibe, akinek amúgy nem kellettem és meg se láttam mást.

Ha akkor az a srác adott volna egy elérhetőséget, később, pár év múlva felhívtam volna.

Egyszer egy másik srác, akit látásból ismertem, összefutottunk az utcán, elkezdtünk munkahelyi dolgokról beszélgetni, mert a korábbi munkahelyemről ismert és tudta, hogy elmentem. Kiderült, hogy van közös pontja a munkánknak, megadta a telefonszámát, ha segítségre volna szükségem. Szerintem még most is meg van valahol 20 év elteltével a száma, de soha nem hívtam fel. Nagyon tetszett ő is, csak kisfiúsnak találtam magamhoz. Nem volt vele semmi baj, csak nekem mindig a 7-8 évvel nálam idősebbek jöttek be. A buszmegállós srácnál még ez is stimmelt. Őt szerintem felhívtam volna, ha megadta volna a számát, de tuti nem akkor, mert annyira bele voltam zúgva valakibe, hanem évekkel később. Igaz, a kisfiút is főleg ezért nem hívtam fel, mert nem voltam túl az illetőn.


A lényeg, az első reakció lehet elutasítás akkor is, ha tetszel a lánynak, mert idegen vagy, de ha van ideje rajta gondolkozni és meg van a számod neki, akkor meggondolhatja magát.


A buszmegállós srác annak ellenére, hogy nyíltan bókolt, egyáltalán nem volt tolakodó. Nagyon aranyos volt, ha mások lettek volna a körülmények, nem kellett volna sok ahhoz, hogy meghódítson.

2021. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:

Nekem volt már több hosszabb kapcsolatom is, meg rövidebb is. Mégis nehezen veszem rá magam, hogy leszólítsak nőket úton vagy boltban. Szórakozóhelyen még ment ez, de ott sem sok sikerrel. Online társkeresésből jöttek a kapcsolataim főleg, de ma már nem működik ez az online dolog, legalábbis én már megutáltam ezt az opciót.


Igyekszem átkapcsolni az agyam, hogy élőben is bárhol tudjak ismerkedni, de valamiért még mindig gátlásom van ebben a dologban.

2021. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon köszönöm a válaszodat! Nagyon hasznos és segítőkész! Feltöltöttél vele nagyon! De a mai világba telefonszámot adni? Miért nem inkább a nevét kérdezzem meg. És akkor Facebook. Telefonszámomat nem adnám meg 1 idegennek főleg nem a nevemmel. Így bárki kezébe eljuthat az elérhetőségem. Főleg ha az általad említett módon ki is dobja. Más megoldás kell. És az, hogy ő az álmaim nője - ezt nem merem odamondani 1 lánynak sem mert biztos vagyok benne, hogy kinevetne. Hány éves vagy?
2021. máj. 3. 12:24
 27/66 anonim ***** válasza:
84%

Hogy egy peldat mondjak:


Ott altok a boltban, nezegeti a lany a viragokat. Allitasod szerint meg volt a szemkontaktus, mosolygott is, tehat nyitott volt.


Odamesz te is a viragokhoz, es elkezded nezegetni oket. Majd mosolyogva megkerdezed oket, melyik viragcsokor/virag tetszik nekik a legjobban, mert anyak napjara megszeretned lepni az edesanyadat, de nem tudod eldonteni, melyik tetszene neki jobban (nyilvan kamu szoveg, de nem is ez a lenyeg).

Erre remelgetoleg mosolyogva/kacagva visszavalaszolnak valamit, majd te viszed tovabb a beszelgetest (kozben nyilvan az emlitett lannyal tartod a szemkontaktust, hogy erezze, rola van szo).

Olyanokat kerdezhetsz, hogy pl. idevalosiak-e, mert hogy ezt vagy azt a helyet keresed, es te nem vagy annyira ismeros ezen a kornyeken.

Blablabla (ezen a ponton a tobbi holgy erzekeli mirol is van szo, igy ha eleg ertelmesek nem maradnok ott gyertyat tartani, hanem par lepessel odebb allnak.)

Ezutan johet a “tudom, nagyon hulyen hangzik, de szivesen megismernelek, Lenne kedved valamikor meginni egy kavet?”


Majd az adott valasznak megfeleloen vagy tovabbi szep napot es elkoszontok egymastol, vagy elerhetoseget csereltek.

2021. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:

Utolsó! Már lecsengett ez az egész sztori tegnap volt anyák napja. Tehát ez már felejtős. Amúgy meg nincs anyukám 10 éve tehát alapból sem működne.

#24 neked is nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Nagyon hasznos volt, ment a zöld kéz!!! Írhatnál még segítséget sokat!!!

2021. máj. 3. 20:07
 29/66 anonim ***** válasza:
75%
Legyél poénos! Pl:Szia nem lennél a maszkom?
2021. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:
Tegnap történt velem 1 hasonló eset! Kfc futár ismerősöm mellé ültem be. Én vittem az egyik címre a kaját. Lejött 1 kiscsaj. Nagyon bejött, az ideálom volt!!! Amikor megláttuk egymást, mind2-en leblokkoltunk és meglepődtünk pár pillanatra láttam rajta. Gondoltam énis bejövök neki. A kaja már ki volt fizetve adott 200 forint borravalót. Aztán kb másfél óra múlva már a saját autómmal visszamentem ahol lakik. Felcsengettem a kaputelefonon ugyanúgy amikor a kaját hozta. Elmondtam neki hogy ki vagyok (én hoztam neki a kfc-t) és mondtam még hogy nagyon szimpatikus lány a számomra lenne-e kedve ismerkedni. Erre mondta hogy barátja van. Mondom nagyon sajnálom szia. A hangján hallottam azt a megbánást amikor ő is elköszönt. Mit kellett volna másképp csinálnom? Lehet nincs barátja csak így rázott le.
2021. máj. 4. 14:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!