Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a top férfiak?

Figyelt kérdés
A vékony nők tényleg csak a top felső kategóriás férfiakra buknak? Azért kérdezem, mert már többen írták, hogy eleve nagyon kevés a vékony nő, akik meg vannak azok olyan magasra teszik a mércét, hogy átlag halandó azt nem képes megütni! Egyáltalán nem a belső értékek dominálnak, hanem a fullos külső, azaz akár még 40-50 évesen is kockás has, 185cm, szálkás izomzat, barna haj, barna szem, amerikai pilóta arc, széles állkapoccsal, vastag nyakkal, bugyinedvesítő maszkulin külsővel, kisugárzással, nagy és vastag farokkal. Lehet hogy a felsorolásom gyerekesnek tűnik, de sajnos nagyon sok férfi ismerősöm ezt tapasztalta, velem egyetemben. Nem, nem modell nők elvárásait szedtem össze, hanem átlagos arcú, de vékony nőkét. Extrém nagy az igény rájuk, óriási a kínálat a férfiakból, ezért lenne?

2021. márc. 19. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
95%
amerikai pilóta arc :DDDDDDDDDDDDDDD
2021. márc. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
95%
Honnan szedted össze ezeket az elvárásokat? Megkérdeztél ezekről úgy 1000 nőt a több millióból?
2021. márc. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
86%
Hat nemtudom, en 24evesen 170cm korul vagyok vekony de formas ahol kell, sose tetszettek a fent leirtak alapjan kinezetu kirakatbabuk
2021. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
94%

Gondoltam benézek pár hét szünet után. És ez az első kérdés ami fogadott.

Oké, minden rendben, minden a régiben, megyek is, pá.

2021. márc. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
92%
"de sajnos nagyon sok férfi ismerősöm ezt tapasztalta" két másik incel az oldalról
2021. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
87%

Vékony nőként számomra mindig is a belső volt az elsődleges, de tagadhatatlan, hogy a külső vonzalom is fontos, hiszen az a jó szexuális élet egyik alapja, ami pedig egy hosszútávon is jól működő kapcsolat egyik pillére.

Elképzelni nem tudom, hogy az "amerikai pilóta" arc mégis mit takar, de az én barátom nem egy embertől kapta meg, hogy beesett csontváz arca van és nem éppen pozitív módon.

Egyébként különös, hogy azt írod, hogy számunkra nem a belső értékek dominálnak (nyilván van ilyen, de könyörgöm, minek általánosítani), holott a kérdésben lévő férfiak csak a vékonyság miatt érdeklődnek. Nem érzed az iróniát?

27/N

2021. márc. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
27%
Igen, így van. :)
2021. márc. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 A kérdező kommentje:
Szerintem érdemes szétnézni a társkeresőkön vagy a való életben. Csaka munkahelyemen azt látom, hogy annak a két vékony nőnek aki itt dolgozik, a fél cég udvarol. Arányaiban meg jóval kevesebb a karcsú nő, mint magát átlagosnak valló, valójában plussz kilókkal küzdő nő. Állítsd be pl. egy random társkeresőn a 45-55kg közötti, ehhez 160-170cm-t, és szinte alig dob fel ilyen találatokat. Pont ezért kérdezem, hogy a nagy vagyis a túlkínálat miatt szálltak el az igények az ilyen nőknél? Gyakorlatilag az ezekkel rendelkező nők serdülő koruktól foglaltak a férfiak túlnyomó része ilyenekre hajt. Nem, nem csak a vékonyság miatt hajtanak az ilyen nőkre a férfiak, valahol a vékony nő a testi gyengeséget sugallja, ami a férfiből a védelmező szerepet váltja ki. Gondolom ez az oka... Meg egy 50kg-os nő mellett testileg, külsőleg még egy realtív vékonyabb pasi is férfiasnak érezheti magát. Nem kell incelnek lenni ahhoz, hogy aki szereti a karcsú, csinos nőket, hiánygazdaságot véljen felfedezni a "piacon". Aki jártas a társkeresésben, az tapasztalta már, hogy akár egy szimpla vékony, átlagos nőnek jóval magasabbak az elvárásai, mint pl. egy testesebb társának. Sok helyen lehet látni a népszerűségi ndexet, akár az olvasatlan levelek számát, ott is toronymagasan vezetnek. Pont ezért kérdeztem. Az meg már más tészta, hogy a többségük szinte haláláig foglalt, és ugyanúgy a haláláig körbe van rajongva minden téren.
2021. márc. 20. 00:31
 9/90 anonim ***** válasza:
98%
Hol itt a probléma? Ők eldöntik, hogy kivel lesznek együtt, de az már nem az ő hibájuk, hogy ennyien koslatnak utánuk.
2021. márc. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 A kérdező kommentje:
2021. márc. 20. 00:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!