Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a top férfiak?

Figyelt kérdés
A vékony nők tényleg csak a top felső kategóriás férfiakra buknak? Azért kérdezem, mert már többen írták, hogy eleve nagyon kevés a vékony nő, akik meg vannak azok olyan magasra teszik a mércét, hogy átlag halandó azt nem képes megütni! Egyáltalán nem a belső értékek dominálnak, hanem a fullos külső, azaz akár még 40-50 évesen is kockás has, 185cm, szálkás izomzat, barna haj, barna szem, amerikai pilóta arc, széles állkapoccsal, vastag nyakkal, bugyinedvesítő maszkulin külsővel, kisugárzással, nagy és vastag farokkal. Lehet hogy a felsorolásom gyerekesnek tűnik, de sajnos nagyon sok férfi ismerősöm ezt tapasztalta, velem egyetemben. Nem, nem modell nők elvárásait szedtem össze, hanem átlagos arcú, de vékony nőkét. Extrém nagy az igény rájuk, óriási a kínálat a férfiakból, ezért lenne?

2021. márc. 19. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
73%
51: És a vékony még mindig != szép.
2021. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
29%

163 centi vagyok 52 kg, tehát az általad vékonynak nevezett kategóriába esek. Soha egy férfi rám sem nézett, pedig a nő kollégáim szerint csinosan öltözök, emellé átlagos kinézetem van.

Nekem nem az általad leírt paraméterek jönnek be. Azt elvárnám hogy ne legyen elhízott a férfi, de nem kell kockahas.

26/L

2021. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
89%

43 vagyok. Amiket leírtál, még ne neked álljon feljebb!

Nekem van párkapcsolatom, és boldog vagyok benne, de mérhetetlenül idegesít, mikor valaki így bánik a nőkkel. A proli nem én vagyok abban a történetben, ahol elvettèl egy nőt, akihez nem vonzódsz, és azóta is más típusra ácsingózol megalàzva ezzel a sajàt nejed. Ja, és attól, hogy a hàta mögött történik, ugyanúgy megalázás.

A személyeskedésről előadott monológod pedig értelmét veszti itt, hiszen te írtad ki ide a problémádat, mi pedig arra reagálunk, amiket elmondtàl magadról.

2021. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
97%
Kicsit pszichopatának tűnsz, amilyen lelketlenül írsz a nejedről. Nem volna jobb inkább elválni? Meg 55 kilós nőnél milyen vékonyabbat akarsz? Szülés után az egy elég jó versenysúly... amúgy a kémiához meg a szexuális passzoláshoz édes kevés valakinek a testalkata, de erre gondolom már rájöttél, mivel a saját sovány feleséged sem jön be neked.
2021. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
94%

Nem olvastam el teljesen végig.

Csak egy párat. Nekem pont ez a félelmem, hogy valaki úgy jön össze velem, hogy én nem vagyok az ideálja a zsanere teljesen. Itt jön képbe az ha valakinek tényleg van egy ideálja az tartson ki emellett. Nem tudom, hogy ki hogy van ezzel de én inkább maradok egyedül mint olyannal összejönni aki abszolút nem jön be külsőre, hol van akkor ott a kémia? A vonzalom? Furcsa nekem ez, hogy valaki beéri mással aki egyáltalán nem, vagy csak kevésbé jön be.

Lehet mutogatni, hogy mindig a nők a hibásak amiért van egy kedvelt férfi ideáljuk külsőre nézve, de kérdező neked ugyanúgy van egy idealizalt női jellem történetesen pedig az, hogy vékony legyen. Szóval akkor ki is hibázott, hol van probléma. Te jöttél össze olyannal aki kevésbé az ideálod. Nem kéne ujjal mutogatnod.

A másik meg, én teljesen vékony vagyok, 44 kg (genetika, igen rendesen eszem!!!) . De egyszer nem tapasztaltam azt.hogy én igazán kellek valakinek, csak azt, hogy a férfiak többségének nem kell a vékony nő. Mindig hallgathattam azt, hogy egyél többet, miért nem eszel, jó lenne ha híznál. Konkrétan felfordul a gyomrom ha ezekre visszagondolok. Eldöntöttem azt, hogy legközelebbi kezdődő kapcsolatomban bárki kimeri ejteni ezt a mondatot ott nincs keresnivalóm. Tele van a nemlétezőm ezekkel a hapsikkal akiknek jó a szamár, ló helyett is. Már ha érted. Mindig csak ezt éreztem, hogy jó vagyok de nem eléggé! Kedves hapsika te se vagy különb a feleségednél aki összejött veled pedig van ideálja. Na ez a kérdés is csak azt az érzést erősíti bennem, hogy tartsak ki az ideál mellett. 😅 Köszi. 👋

2021. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
71%

A feminácik milyen engedelmesek lettek és a parancsomra elkezdtek leponzozni. :))))))))))))

||

||

||||||||||

- - - -

2021. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
76%

57. Èn felpontoztalak...


26N(femináci)

2021. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
69%
Tévedsz, mert a kövér nőknek is ezek kellenek. :D
2021. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 A kérdező kommentje:

Szerintem kicsit ki kellene szakadni a demagógiákból. 25 év ismerkedés után nem volt olyan nő, aki számomra kellően vékony lett volna. Leírom: 46-52kg. De hogy ne legyek ennyire szőrszál hasogató, akár a 44kg is simán belefért volna. Vagy a 42 inkább mint a 62. Nem ez a lényeg, hanem az, hogy számomra esztétikus legyen. Nem vagyok felszínes, mert ugyanilyen fontos a belső is, sőt, szerintem az átlagnál jóval fontosabb nekem bármilyen részlet is. Nekem úgymond a csomag egyben számít, de nem tudok átlépni az alak kategórián. Bármilyen szuper, kedves szerelmes is lehet a nő belém/hozzám, nálam akkor sem fog múködni a kémia a külső nélkül, ami kizárólag csak a VÉKONYSÁGRÓL szól, lehet felőlem még csúnya arcú is. Már nevetségesek vagytok hogy engem neveztek felszínesnek, amikor már bárkinek több elvárása van szerintem a külsőt illetően. Mégegyszer leírom, tök mindegy hogy néz ki, csak VÉKONY legyen. Nem top modell, nem insta sztár, nem cicababa, nem ribizlis örömlány. Egyszerűen DNS szinten nem érzem magam jól vastagabb nővel, frusztrál a dolog. Tehát még brutál csúnya, ám vékony nő sem jött össze nekem soha, viszont volt nagymellű, álom s*ggű, macskás, vérmes, mindenféle. Nekem nem ilyenek kellenek. Nem volt gondom sosem az ismerkedéssel. Ezek után nem vagyok sem lúzer, sem incel. Az bosszant, hogy akár random módon sem találtam meg a számomra álomnőt, a brutál ronda, de vékony nőt. Csak hogy ne gondoljon senki olyannak, hogy magasra tettem a lecet. Én elismertem a volt barátnőimet, sosem bántottam meg őket, nem volt sosem sértődés. A feleségemre nem mondom hogy nem vonz, de ő már más tészta, mondhatni külön kérdést érne meg. Én nem hiszek abban, hogy 80 éves korig kell kereni az igazit, a többségnek ez nem jön össze, naivitás abban hinni, hogy a szuper testi és szellemi, érzelmi hasonmásod lesz a párod.


Tudom, hogy maga a "VÉKONY" szó kiveri sok nőnél a biztosítékot, ugyanis ez a jelző mindig is Jolly Joker volt. Azt is elhiszem hogy idegesítő hogy egy vékony nő általában sikeres, mindent visz, ő érte rajonganak a férfiak. Na most ezen lapozzunk át, én egy átlagos, szürke, vagy átlag alatti vékony nőről beszéltem.

2021. márc. 20. 17:21
 60/90 anonim ***** válasza:
100%

#55 Mert abból a feltételezésből indulnak ki, ha eszel formásabb leszel és megnő a cicid is.


Kérdező én viszonylag sok vékony nőt látok, főleg a fiatalabb korosztályból itt Pesten. Az más kérdés, hogy huszonévesek nem fognak szóba állni veled.

2021. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!