Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a top férfiak?

Figyelt kérdés
A vékony nők tényleg csak a top felső kategóriás férfiakra buknak? Azért kérdezem, mert már többen írták, hogy eleve nagyon kevés a vékony nő, akik meg vannak azok olyan magasra teszik a mércét, hogy átlag halandó azt nem képes megütni! Egyáltalán nem a belső értékek dominálnak, hanem a fullos külső, azaz akár még 40-50 évesen is kockás has, 185cm, szálkás izomzat, barna haj, barna szem, amerikai pilóta arc, széles állkapoccsal, vastag nyakkal, bugyinedvesítő maszkulin külsővel, kisugárzással, nagy és vastag farokkal. Lehet hogy a felsorolásom gyerekesnek tűnik, de sajnos nagyon sok férfi ismerősöm ezt tapasztalta, velem egyetemben. Nem, nem modell nők elvárásait szedtem össze, hanem átlagos arcú, de vékony nőkét. Extrém nagy az igény rájuk, óriási a kínálat a férfiakból, ezért lenne?

2021. márc. 19. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen fölösleges ide bármit is írni vagy kérdezni, ez az egész oldal egy nagy kabaré. Megparancsolom a femináciknak, hogy ezt is pontozzák le! :))
2021. márc. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 A kérdező kommentje:

Nem gondolom hogy mindnek ugyanolyan a lelki világa, de valahol a többség hasonlít egymásra. Pont ezért akarnak a nők vékonyak lenni, hogy ő értük lelkesedjen a férfivilág zöme. Egyébként a kérdés nem arról szól hogy nekik mennyivel könnyebb mert ezt nem vitatom. Jóval könnyebb! A belső értékekről is felesleges vitát nyitni, igazából szerintem náluk a tökéletes férfi legyen felvértezve tökéletes belsővel is. Gyakorlatban azt látom hogy egy férfi külseje alapból mindent visz, ami így nagyon könnyen feledteti a belső hiányosságokat. Nos ezek tudatában érdeklődenék, hogy egy vékony nő a rengeteg jelentkezőből mennyire könnyen találja meg a top férfit? Azt nem hiszem el, hogy esélyt ad egy olyan férfinek, aki jól néz ki, de nem üti meg a tipikus "Waooow" kategóriát. Abban is erősen kételkedem hogy akár egy mondat erejéig is kommunikálna egy talpig férfivel is, aki nem az a szívdöglesztő címlapra való pasi. A sportoljon sem azt jelenti hogy sportoljon, hanem hogy közel álljon egy fittness bajnokhoz. 8% zsírszázalék, a barna haj-szem kombó az standard elhagyhatatlan elvárás. Ez most nem valami cinkelődés, rengeteg nőnél tapasztalom ezeket. Ami még fura, ezek az elvárások teljesen átlagosak 40-50 felett is, ha egy nő cirka 50kg körül mozog. Nem én kötöm az ebet a karóhoz, az én elvárásaim nevetségesek ezekhez képest.


Vagy pl. milyen az élete egy ilyen nőnek? Mennyire személyiségformáló hogy a fél világ a lábai előtt hever? Vagy mennyire teszi őket droiddá az, hogy kb a férfiak 95%-a 0-24-ben dugná őket? Hogy bármilyen közeledésnek szexuális töltése van?

2021. márc. 20. 01:15
 23/90 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyire egy 50 kilós testalkat nem ritka. Ha ehhez nem járul kifejezetten szép arc (mint pl. a linkelt képen), szuperfeszes cicis-popsis test, esetleg van mellette gyerek, akkor az a nő sem tud csemegézni a fitneszbajnok férfiak között, mert azoknak a férfiaknak sem elég annyi, hogy vékony legyen a nő, oszt' kész. Simán ismerek olyan párokat, ahol vékony nő mellett izomtalan férfi van, vagy macis, vagy nem annyira előnyös arcú.
2021. márc. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 A kérdező kommentje:
Nekem ott van a szomszédom! Van neki egy 9 éves lánya, és sorokban állnak a pasik az ajtaja előtt. Mondjuk nagyon szép alakja van, de fejre amolyan átlagos jó szándékkal. Én kifejezetten gyerekkel rendelkező, ámde vékony nőt kerestem volna, de lehetetlen jelenleg ilyet találni, de még olyat is, aki anyagi támogatás fejében hétvégi programra benevezne. Egyszerűen mintha valami fallal vennék körül magukat, ami kizárja a való világot. Egy időben azt csináltam, hogy se az arc, se a személyiség nem számított volna, de akkor sem sikerült. Pedig egyáltalán nem vagyok utolsó party, mivel nem kell sokat tepernem a nőknél. Viszont mivel egyetlenegy kritériumom van, fira hogy évtizedeken keresztül nem tudtam párkapcsolatba kerülni egy ilyen nővel. Se bűn rondával, se top nővel. 60kg felett bőven volt barátnőm, de alatta nem igazán. Nem panaszkodtam egyiknél sem, de valahogy nem fér a fejembe az a válogatási szisztéma ami szerint élik az életüket. Itt is sokszor azt hallom, hogy vagy a tökéletes pasi, vagy inkább évekig egyedül. Megértem, de még esélyt sem adnak senkinek, aki nem hozza az eévárt magas elvárásokat, ezt értem kizárólagosan a külsőre.
2021. márc. 20. 01:35
 25/90 anonim ***** válasza:
85%

Vékony lányként hadd írjam le, hogy borzasztóan túlmisztifikálod a dolgot. Nincs ebben annyi, amennyit te gondolsz.


"Vagy pl. milyen az élete egy ilyen nőnek?"

Én például külföldön végzem éppen a mesterképzésemet, a barátommal bérlünk egy kis lakást és szabadidőmben angol órákat adok két srácnak a környékről. A nővérem, aki szintén vékony (teszem hozzá a barátja az a husis alkat) Oroszországban dolgozik egy magánklinikán. Attól, hogy egy dologban (vagyis a vékonyságban) hasonlítunk számtalan különböző életút áll előttünk.


"Mennyire személyiségformáló hogy a fél világ a lábai előtt hever?"

Sose éreztem, hogy így lenne és őszintén szólva, soha nem is érdekelt. Mindenért ugyanúgy tennem kellett. Se a jogsi, se a nyelvvizsgáim, se az egyetemi felvételik nem hullottak az ölembe. Némi magabiztosságot adott, de csak abban, hogy magamnak tetszettem, sose építettem erre.


"Vagy mennyire teszi őket droiddá az, hogy kb a férfiak 95%-a 0-24-ben dugná őket?"

A két mondatrész között szerintem nincs sok összefüggés és szerintem ez a 95% is erősen túlzó, hiszen biztos sok férfinak nádszál lennék a rossz értelemben, aztán vannak még az olyan preferenciák, mint a haj, arc, bőrszín, stb. Amúgy ez se érdekelt soha, mert oké, le szeretne velem feküdni - és? Mivel nálam a szex a komoly kapcsolat része, 21 évesen veszítettem el a szüzességemet, mert ekkor találkzotam a barátommal, akibe pillanatok alatt belehabarodtam.


"Hogy bármilyen közeledésnek szexuális töltése van?"

Ez erős túlzás. Több férfi barátom van, és közülük sokan nem tettek még utalást se arra, hogy szexuálisan érdeklődnének felém. Kapásból aki meleg az nem, de például egy jó barátom mondta, hogy az ő ízléséhez túl "satnya és lapos" vagyok, neki kellenek az igazán nagy formák.

24/L

2021. márc. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, ha szted top nőből kevés van, top pasiból ebben az országban fele annyi sincs.


Amúgy mit jelent ez a védelmező férfi? Mert ha azt, hogy gondoskodik rólam, és nekem nem kell róla, lefogyok akár 30 kilóra.

2021. márc. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 A kérdező kommentje:
Oké, értem. Akkor gondolj bele abba, hogy mennyien irigykednek a barátodra. Ő szerencsés, lett egy vékony barátnője. A többi, mondjuk 400 férfi meg hoppon maradt. Te csak egy pasié lehetsz. Persze lehetnek még kapcsolatai a többi férfinek is, de az nem olyan. Nekem is mindig bennem volt az, hogy sosem voltam olyannal, mint amilyet szerettem volna. Egyszerűen semmiféle belső érték nem tudja ezt ellensúlyozni. Pedig tényleg voltak nagyonrendes barátnőim, teljesen szerelmesek voltak belém, de én bnnem sajnos nem alakultak ki az érzések. Szexuálisan egyáltalán nem vonzódtam hozzájuk. Jelenleg már házas vagyok, ne érts félre, nem hajtok rá senkire, nem vagyok lúzer. Viszont a feleségem sem az a vonzó alkat akire vágyom. Nem a topmodell kategóriára vágyom, még egyszer leírom. Sőt, nem is a babaarcra, vagy a k*rvás stílusra. Nem vagyok rá büszke, de notóriusan hajt a dolog, ezért több éven át ismerkedtem, de még így sem kerültem közel a célomhoz.
2021. márc. 20. 01:49
 28/90 anonim ***** válasza:
100%

És mégis elvettél egy nőt, akit valaki más teljes szívéből szerethetett volna. Elvetted tőle a teljes életet.


Undorító vagy.

2021. márc. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 anonim ***** válasza:
100%

#28

Azért a kapcsolatunk nem csak a szerencsén és a külső (teszem hozzá kölcsönös) vonzódáson alapszik. A legnagyobb részben a belső szimpátiánknak és a közös érdeklődéseinknek hála jöhettünk össze.


Hiába jönne valaki össze velem az alakom miatt, ha mondjuk nem tudná elviselni, hogy művészlélek vagyok, vagy, hogy szeretek túrázni és utazni. Igen, tagadhatatlanul fontos a külső vonzalom, de erre nem lehet építeni.


A lányok (a többség) nem hülye és megérzi, hogy nálad a külső vonzalom a fő motiváló erő, így érthetően távolodnak el. Ismételten, nyilván kell ez is, de aki komoly kapcsolatban gondolkozik, annak több kell ennél. Az tagadhatatlan, hogy nehéz olyat találni, akivel minden klappol és nagyon szerencsésnek tartom magam, amiért nekünk sikerült.

24/L

2021. márc. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 A kérdező kommentje:
Jajjj, hagyjuk már ezt az álszent dumát! Ő kb. ugyanígy van velem, ha nem jobban. Én sem vagyok a zsánere az szent! Meg szerinted a házas társadalom az úgy néz ki, hogy minenki rajongásig imádja és kívánja a párját? :D Sokan vagy érdekből házasodnak, vagy azért mert az jutott neki aki, vagy már túl régen vannak együtt és már ideje volt. Nálam meg az volt, hogy kb. 50 nő után feladtam a hiábvaló keresgélést, 37 éves voltam. Ha már a feleségemet sajnálod, akkor ő sem arról híres, hogy annyira körül rajongana. 55kg, határeset, bár nekem tetszik alapjába véve. Neki meg a barna hajú-szemű pasik a zsánerei, persze ezt nem meri bevallani, de érződik hogy nem vonzom őt, nincs kémia. Ezt leszámítva jól élünk, hazai viszonylatban rengeteg dolgot elértünk, nem veszekedünk egyformák a céljaink, van gyerekünk, vállalkozásunk, meg amúgy semmiben nem szenvedünk hiányt.
2021. márc. 20. 02:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!