Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a top férfiak?

Figyelt kérdés
A vékony nők tényleg csak a top felső kategóriás férfiakra buknak? Azért kérdezem, mert már többen írták, hogy eleve nagyon kevés a vékony nő, akik meg vannak azok olyan magasra teszik a mércét, hogy átlag halandó azt nem képes megütni! Egyáltalán nem a belső értékek dominálnak, hanem a fullos külső, azaz akár még 40-50 évesen is kockás has, 185cm, szálkás izomzat, barna haj, barna szem, amerikai pilóta arc, széles állkapoccsal, vastag nyakkal, bugyinedvesítő maszkulin külsővel, kisugárzással, nagy és vastag farokkal. Lehet hogy a felsorolásom gyerekesnek tűnik, de sajnos nagyon sok férfi ismerősöm ezt tapasztalta, velem egyetemben. Nem, nem modell nők elvárásait szedtem össze, hanem átlagos arcú, de vékony nőkét. Extrém nagy az igény rájuk, óriási a kínálat a férfiakból, ezért lenne?

2021. márc. 19. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
100%
Na jó van, elmész te a fenébe. Ezek a nők amellett hogy vékonyak, izmosak is, jó testfelépítéssel. Kerek seggel, cicivel, vékony derékkal, kockahassal. Ha megnézed az álomnőd karját, akkor látod, hogy van ott izom rendesen. Ezek a nők nem 40x kilósak, mert izmosak, az izom pedig köztudottan nehezebb a zsírnál. Egy 40 pár kilós nem edzett átlag nő marhára nem így néz ki. Mindenhol csontos, nincs se melle, se segge. Vékony karok, vékony lábak. Tehát magyarán neked a jóalakú, szépen edzett szálkás nők jönnek be, ezen szenvedsz ennyit. Nos az ilyenre valóban nagy a kereslet.
2021. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
100%
Itt én is elvéreznék, hiába vagyok 44 kiló, nem edzek és nincs ilyen tónusos testem, pedig nekem is vékony lábam, karom, lapos hasam van.
2021. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit nagyok az igényeid 45 éves vén marha létedre :D Ilyen teste max.

néhány fiatal, gyerektelen nőnek van, de azok pont nem rád várnak.

2021. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:
100%

Dehat eddig az volt, hogy mindegy, csak vekony legyen. Most meg megy a mazsolazas? Ez is benne van a DNS-ben? 😆


Amugy a szoke csaj szejjel van gyurva, a karja, mint egy vizvezetek-szerelonek, puszta kezzel betolja az amerikai vadaszgepet a flaszteron :)



36F incel

2021. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetre a kérdező egy igen jó pasi lehet. Mint férfi azt mondom, szívesen haveroznák vele! Ehhez a pasihoz tényleg ilyen csajok valóak. Csak az a baj, hogy a Földön élünk és itt nincs igazság, nagyon kevés ilyen párt látok az utcán, ahol jó a pasi és ilyen a csaj és boldogok. Komolyan mondom én is ilyen boldog lennék, ha ilyen emberek élnének körülöttem párban. Nem pedig matuzsálem hústornyok gölődin lányokkal, ezt kell néznem a városban. 90% elhízott már mindenki, csak a Tescoban, Auchanban vásárolnak, zabálnak otthon, nulla sport. Sajnos ilyen a világ kérdező, ezt kell élned.
2021. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 A kérdező kommentje:
85. Köszi. Azt látom hogy sok ember a belső gyengeségét, kudarcát másokon éli le. Én is mennyi személyeskedő választ kaptam, holott innen senki sem ismer. Gyerekkorom óta folyamatosan figyelem a világot, olyan helyeken jártam, olyan dolgokat láttam, amiről egy átlag embernek fogalma sincs. Egészség? Inkább bele se megyek! Tudatosság? Hagyjuk, már ennél a két fogalomnál teljesen tévúton jár még az is, aki azt hiszi jó úton jár. Boldogság? Na ez már az alkonyzóna! Kínában éltem közel két évet, az említett három fogalom teljesen új értelmet kapott onnantól kezdve. Csak egy rövid megjegyzés: ha élelmiszer boltban jársz, nézd meg egy kínai kosarának a tartalmát. Vagy esetleg olvass utána Konfuciusz írásainak. Jártam a Közel-keleten, Japánban, természeti csapások sújtotta területeken. Én önként emeltem fel a s*ggem 18 évesen, és jártam be az utam. Azt éreztem hogy segítenem kell, ha már itt tartunk, a boldogság azt jelenti adni. A kapni az csak öröm. Most is azt szervezem, hogy a rászorulóknak hogyan tudnék segíteni. Ha nyernék a lottón, nem érdekelné ek az autók, sem a végtelen szórakozás. Nekem ez elpazarolt idő lenne. Irakban voltam olyan családnál, ahol a családfő a saját kis kenyérdarabját adta oda nekem a romhalmaz házukban, holott a fél családját már elveszítette. Ehhez képest itt a nagy jólétben meg minden ember a másikat alázta ahol csak tudja. Vékony nők... Oké, akkor legyen a fétisem, vállalom. Viszont megnyugtatok mindenkit, a feleségem nem szenved hiányt szeretetből, anyagiból, érzelemből. Az egyik exem sem a múltamból. A kérdésem tartalma az egyik vágyamra vonatkozott, de nem csajozok. Ha esetleg felkorbácsoltam az állóvizet, én kérek elnézést! 😊
2021. márc. 21. 19:06
 87/90 anonim ***** válasza:
100%

"Köszi. Azt látom hogy sok ember a belső gyengeségét, kudarcát másokon éli le."

- Igen, erre te vagy a legjobb példa.


" Én is mennyi személyeskedő választ kaptam, holott innen senki sem ismer. "

Csodálkozol? Ugy adod elő magadat, mintha Te sz*rtad volna a spanyol viaszt, és azt hiszed, csak a Te véleményed és világlátasod a f*sza.

Erre ez a mondtaod a legjobb pelda:

"Tudatosság? Hagyjuk, már ennél a két fogalomnál teljesen tévúton jár még az is, aki azt hiszi jó úton jár."

2021. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 A kérdező kommentje:

87. Jól van igazad van, te győztél! Van az a mondás, okosabb enged... ;)


u.i.: A személyeskedésen, azaz a saját árnyékodon lépj már túl.

2021. márc. 21. 22:03
 89/90 anonim ***** válasza:
34%

Pont láttam egy cikket, milyen jól néz ki ez a szír csaj a főoldal képen. Ott még szép, vékony lányok vannak, mondjuk a férfiak is elég jóképűek és ennivaló gyerekek vannak, nagyon szépek. Magyar embernek nincs ilyen szép gyerekei. És ugye ezek a lányok örülnek, ha kenyeret kapnának tőlünk. Már gondolkoztam, hogy befogadnák egy klassz menekült csajt, ha nincs gyereke. Nálam jól ellenne.


[link]

2021. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:
100%
89: Jah, aztán a háborús traumák, poszttraumás stressz és hasonlók miatt reggelre elvágná a nyakad. Dejó lenne! :D
2021. márc. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!