Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a top férfiak?

Figyelt kérdés
A vékony nők tényleg csak a top felső kategóriás férfiakra buknak? Azért kérdezem, mert már többen írták, hogy eleve nagyon kevés a vékony nő, akik meg vannak azok olyan magasra teszik a mércét, hogy átlag halandó azt nem képes megütni! Egyáltalán nem a belső értékek dominálnak, hanem a fullos külső, azaz akár még 40-50 évesen is kockás has, 185cm, szálkás izomzat, barna haj, barna szem, amerikai pilóta arc, széles állkapoccsal, vastag nyakkal, bugyinedvesítő maszkulin külsővel, kisugárzással, nagy és vastag farokkal. Lehet hogy a felsorolásom gyerekesnek tűnik, de sajnos nagyon sok férfi ismerősöm ezt tapasztalta, velem egyetemben. Nem, nem modell nők elvárásait szedtem össze, hanem átlagos arcú, de vékony nőkét. Extrém nagy az igény rájuk, óriási a kínálat a férfiakból, ezért lenne?

2021. márc. 19. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
97%
Kérdés, hogy vékonyság alatt bármilyen vékony testet értesz, vagy a fullosat ("ja hát azért legyen B+ kosaras melle, és az is full feszes" és társai féle elvárások). A vékonyság azért nem annyira ritka, és rengeteg vékony nő van olyan férfiakkal, akiket jóindulattal sem lehet top pasinak mondani. Nyitottabb szemmel kellene járni.
2021. márc. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, a kérdésem a választási preferenciáik utáni érdeklődés.
2021. márc. 20. 00:38
 13/90 anonim ***** válasza:
96%
Én ismerek vékonyt lányt, akinek mackós alkatú barátja van, mert "aranyos és jól lehet hozzá bújni".
2021. márc. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
97%
Hol is itt a gond? Nagy a kínálat, te magad írod. Azt választjuk, aki tetszik.
2021. márc. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 anonim ***** válasza:
8%
Szerencsére sokan beleválasztanak, mert csak a külsőt nézik, aztán 35-40 évesen - miután elváltak - már nincs meg az a nagy rajongótáboruk. :D
2021. márc. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 A kérdező kommentje:
Szerintem ha csak az alap vékony nőket vesszük, nincs belőlük sok. Az hogy top kategória legyen, az már tényleg ritka mint a fehér holló. Nem a 16-24 év közti insta lánykákra gondolok, akik szétsminkelik magukat, meg effektelik a fotóikat. Fiatalon még nem nagy fegyvertény jól kinézni. Bár hozzáteszem, a fiatal korosztályban sem olyan gyakori a vékonyság. Ez 30 felett már rohamosan csökken, 40 után meg nemzetközi expedíciót kell indítani hogy találj egy szabad karcsú nőt, aki kb 500 azonnali hódoló ostromol. Nekem fura itt 1-2 válasz, mert nem volt kevés nőm, de a vékony nő extrém kihívás volt mindig is. Pedig magas vagyok, mindig is jól karban voltam tartva, az ismerkedéssel sosem volt gondom. Szóval ez nem pillanatnyi kérdés nálam, mindig is érdekelt egy vékony nő belső világa a párválasztás terén.
2021. márc. 20. 00:59
 17/90 A kérdező kommentje:
16. Én nem ezt tapasztalom. Óriási a rajongótáboruk, oké, a legtöbben csak a szexet akarják tőlük.
2021. márc. 20. 01:01
 18/90 anonim ***** válasza:
98%
Továbbra se értem, hogy mi a probléma. Nyilván olyannal jön össze az adott vékony nő, akit külsőleg vonzónak tart. Te is az alakjuk miatt érdeklődsz irántuk.
2021. márc. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
100%
A belső világuk érdekel, de azért a vékonyságukkal azonosítod őket és úgy gondolod, hogy mindegyiküknek ugyanolyan a lelki világa? Hajaj...
2021. márc. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
100%
30-40 felett azért ritkább, mert ahhoz rohadt jó genetikával kell rendelkezni, hogy egy gyerekszülés után átlagembereknek időben és pénzben elérhető módon valaki tudja tartani a vékonyságát... vagy baromi jó hátországgal. De a legtöbb nőismerősmnél apuka sem segít be annyit a gyerekkel, nemhogy a nagyszülők, barátok... akkor meg azért nem olyan könnyű visszanyerni az ember lányának az alakját, ha gyakran arra nincs ideje, hogy normálisan megmossa a haját, nemhogy tornázgasson.
2021. márc. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!