Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a top férfiak?

Figyelt kérdés
A vékony nők tényleg csak a top felső kategóriás férfiakra buknak? Azért kérdezem, mert már többen írták, hogy eleve nagyon kevés a vékony nő, akik meg vannak azok olyan magasra teszik a mércét, hogy átlag halandó azt nem képes megütni! Egyáltalán nem a belső értékek dominálnak, hanem a fullos külső, azaz akár még 40-50 évesen is kockás has, 185cm, szálkás izomzat, barna haj, barna szem, amerikai pilóta arc, széles állkapoccsal, vastag nyakkal, bugyinedvesítő maszkulin külsővel, kisugárzással, nagy és vastag farokkal. Lehet hogy a felsorolásom gyerekesnek tűnik, de sajnos nagyon sok férfi ismerősöm ezt tapasztalta, velem egyetemben. Nem, nem modell nők elvárásait szedtem össze, hanem átlagos arcú, de vékony nőkét. Extrém nagy az igény rájuk, óriási a kínálat a férfiakból, ezért lenne?

2021. márc. 19. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
26%
Nézd! A nők akkor szexelnek amikor akarnak a férfiak meg amikor tudnak ! Ezzel elmondtam mindent, neked férfiként ne legyen elvárásod de a nőkét fogadd el legyen az vékony csinyos vagy dagadt ronda!
2021. márc. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
67%

Felszínes vagy, de valami extrém módon, és közben azt sem veszed észre, hogy mekkora kettős mércéd van, és milyen rohadék alja féreg vagy.

Ez a fajta selejtes kisugárzás simán átüt az udvariasság és udvarlás gyenge álcáján.

Elborzadva olvastam, hogy még a nejedet (55kg határeset :DD) is próbálod lehúzni, hogy ő is sekèlyes, csak, hogy megbocsáthatónak tűnjön, hogy a te részedről egy hazugság a kapcsolat.

Nincs kémia, és így vetted el?

Gratulálok! Ezt a nyomort kizárólag magadnak köszönheted, ugyanis ekkora ótvar igénytelen vagy, meg is érdemled a sorsod, csak a nejedet sajnálom.

Ami külön tetszett, hogy komoly családban nőttél fel??? Nagyon kétlem, de ha mégis így van, akkor kitől láttad, hogy abszolút nem számít a nő személyisége, csak az alakja?

Remèlem, valamelyik férfi beírja ide, hogy szégyelli, hogy közéjük tartozol...

2021. márc. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:
73%

" Nekem ott van a szomszédom! Van neki egy 9 éves lánya, és sorokban állnak a pasik az ajtaja előtt.. Mondjuk nagyon szép alakja van, de fejre amolyan átlagos jó szándékkal"

Egy gyereklányról van szó, rohadtul nem egészséges ahogy írsz a nőkről, a párodról. Pszichológus nem ártana szerintem.

2021. márc. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:
64%

Ha a kérdező internetes társkeresőkre gondol, ott saját tapasztalataim szerint valóban, teljesen egyértelműen a külső dominál a nők döntésében. A nők hatalmas többségükben csak ránéznek a feltöltött fényképre, s ha 3 másodperc alatt nem kelt bennük a fotó vonzalmat, azonnal továbblépnek a következő férfi adatlapjára, el se olvassák a szöveges bemutatkozást. S mivel a nők külső szerinti férfiideálja meglepően egységes, az a férfi, aki ettől nagyon eltér, azzal kevés nő fog szóba állni. Aki viszont megfelel ennek az ideálnak, az kedvére, akár gátlástalanul is szoknyavadászkodhat az internetes társkeresőkön, párhuzamosan akár több nőt is szédítve. Sajnos a legtöbb nő az életében túl későn jön arra rá, hogy a külsőre vonzó férfiak nagyon is könnyen megtehetik legalább 50 éves korukig, hogy ha ráunnak a párjukra, bármikor otthagyják, és egy hónapon belül találnak valaki mást. A nők közül túl sokan és túl sokáig naivan azt gondolják, hogy "levadásznak" egy jóképű, sármos férfit, majd testi vonzerejükkel örökre megtartják. A megszokás révén minden vonzerő elmúlik egy idő után, még a legszebb nőké is. A tartós (3-4 évnél hosszabb) párkapcsolathoz belső értékekre alapozott lelki kötelék kell. Ha ez nem alakul ki, akkor a kapcsolatnak annyi.


A lelki értékeken alapuló vonzalom azonban legtöbbször nem gyorsan alakul ki, hanem sokszor csak jó néhány személyes találkozás után, s a jelenlegi felgyorsult életritmusban ilyesmire a legtöbb nő sajnos nem ad esélyt, pedig ezzel igazából saját maga alatt vágja a fát. Nekem az ismerősi körömben volt olyan nő, aki az első találkozás után nemet mondott a férfinak, majd a férfi kérlelte, hogy legalább egyszer találkozzanak még. Szánalomból beleegyezett egy újabb találkozásba, majd hamarosan belészeretett és azóta már házasok.


Az ismerkedés hagyományos formáiban, amikor a férfi "udvarolhatott" a nőnek, más volt még a helyzet, mert a legtöbb nő számára egyszerre csak egy-két potenciális udvarló férfi volt képben, nem pedig több ezer, mint az internet korában. Vagy az illető udvarló férfival ismerkedett egy nő, vagy ha visszautasította, akkor annak tudatában tette, hogy akár hónapokig nem jön új udvarló. Ezzel szemben ma minden nő annak tudatában ismerkedik, hogy bármikor egy héten belül talál újabb érdeklődőt a neten. Örökre elveszett valami az emberi kultúrából, s ez áttételesen a párkapcsolatok minőségére is negatív hatással van, nem is szólva a végképp egyedül maradt, a családalapítás korát túllépő, vagy gyermekeivel végképp egyedül maradt, megkeseredett, idősödő férfiak és nők egyre növekvő tömegéről.

2021. márc. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 A kérdező kommentje:
43-as. A jókívánságaid tartsd meg a legközelebbi szerettednek! Kb. ennyi szót érdemelsz, össze is foglaltam a silán lelki világod. A személyeskedés ezen fajtája amit itt lenyomtál minden csak nem egészséges emberre vall. Gondolom egyedülálló vagy ronda és kövér. Nézd, az ízlésemen nem tudok és nem is akarok változtatni. Rengeteg nőm volt, de a kémia nem működik nálam ha nem találom szexuálisan vonzónak. Ez marha nagy felszínesség, húúúúú, mekkora féreg vagyok emiatt! Még jó hogy az ismerettségi köröm és a környezetem nem ez állítja rólam! Sebaj, te mint nethuszárnő( a nő idézőjelben értendő), 1 perc alatt ítélkezel, de a fotelban az igazság bajnokának érzed magad. Azt már nem fogja fel az agyad, hogy az emberek mások. Képzeld, engem marhára zavar ha a kép egyik sarka 2mm-rel feljebb van. Minden zavar, ami nem rendezett. Ilyen voltam gyerekként is, felnőttként is. Az emberi értékeimet nem az határozza meg, hogy van egyfajta ideálom, ami abban merül ki hogy legyen vékony egy nő. Leírom megint, nem érdekel az arca, nem érdekel hogy divatosan öltözzön, a külsőség ott ki is merül hogy valamiért vonzónak találjam. Igen, az is érdekel hogy szellemileg, gondolkodásban egy hullámhosszon legyek vele. Micsoda tragédia. Viszont úgy látom megy a nagy álszenteskedés, mert ha már egy férfi le meri írni a "vékony nő" kifejezést, egyből beindul a lejárató kampány, a férgezés, a bunkózás. Képzeld, egy exem sem panaszkodott rám semmilyen téren, nem úgy mentem oda egyhez sem, hogy oké, megduglak és majd lesz valami. Nem én jöttem rossz helyről hanem te. Nem tudom te miket láttál, vagy itt a gyk-n ment el a maradék eszed a folyamatos oltogtásoktól, de hidd el én látom hogy nem vagyunk egy súlycsoportban. Ahogy előadtad magad, az picit proli tempó volt. Szerintem én nem sértegettem senkit, normálisan, kerek mondatokban fogalmaztam, lehet hogy neked ez is fura. Ha már a női oldalról bátran kijelenthető hogy egy nő válogat vagy kiválasztja a legmegfelelőbbet, akkor fogadd el hogy egy férfinek is lehetnek elképzelései. Van akinek a pap, van akinek a papné. Én látom a saját problémámat, ezért is tettem fel a kérdést. Nekem is jobb lenne ha mindenevő lennék, de ez nem így működik. Lehet hogy az ordenáré bunkó stílusodat értékelik itt egy páran a rosszindulatuktól fűtve, de a világ más részein másképpen gondolkodnak. Ne ijedj meg, a problémán téged nem érint, a lelki csősz demagógiád meg nem vág bele a kérdésbe.
2021. márc. 20. 08:17
 46/90 A kérdező kommentje:
44. Nem a 9 éves lányáért állnak sorba! :D Az anyukájáért aki 37 éves! :D Én vállalom hogy ki merem mondani hogy milyen az ízlésem. Viszont már írtam párszor, az egyedüli "elvárásom" hogy vékony legyen. Semmi több, semmi extra. A személyisége is fontos, sőőőőőt, nagyon is fontos. Csak azt látom, hogy itt sem fér a nők fejébe, hogy egy férfi kitart az elképzelése mellett. Nem atomfizika amiről írtam, szimplán csak annyi, hogy nekem a szexuális vonzalom a vékony nők irányába terjed. Nem divatból, nem azért hogy egyéjszakásként ágyba vigyem. Fura az is, hogy egyből falkaként támadtok, holott szerintem értelmesen kérdezek, írok, válaszolok. Nem akrok szétoltani senkit, de mivel fórumról van szó, alig pár ember teszi fel a kérdést, pl. hogy "miért"? Már feltűnt hogy a válaszok 95%-a csak gyalázkodó, személyeskedő, tartalom nélküli ítélkezés. Ezt is csak azért mondom el, mert is sokan fordítva ülnek a lovon, nagy arccal és egóval lökik a zsigeri gyűlöletet. Bakker, úgy ítélkeztek, olyan minősíthetetlen szívből jövő gyűlölettel, hogy sokszor el is csodálkozom. Na mindegy, ennyi. Poszt lezárva.
2021. márc. 20. 08:26
 47/90 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen nagynénikém. Mindig az időjárást szidta, utálta az esős napokat, azt szerette ha süt a nap. De nem süthet mindig, igaz?
2021. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
94%

"Egyáltalán nem a belső értékek dominálnak, hanem a fullos külső"


Pontosan úgy, mint nálad, mikor az az első kikötésed, hogy egy nő legyen vékony. Akkor a nő miért ne várhatná el, hogy a férfi is vékony legyen?


Egyébként én karcsú, vékony nő vagyok, a férjemnek meg nincs kockahasa, nem is vonz a dolog, van rajta plusz 5-6 kiló és egy pici pocak, nekem ez bejön. Én a magas, gizda fiúkat nem szeretem. Ez van.

2021. márc. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonim ***** válasza:
92%
Minden ismerősöd akinek párja van, pilóta? Gondolkodj egy kicsit. Másrészt a vékony nők is tág fogalom. Lehet egy nő csúnyácska attól, mert vékony. Sőt, legtöbb csak szépnek gondolja magát, mert vékony. Valójában pedig nem vonzó.
2021. márc. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
92%
Itt sem él sok amerikai pilóta, szal a vékony nőknek sem terem sok babér.
2021. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!