Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a top férfiak?

Figyelt kérdés
A vékony nők tényleg csak a top felső kategóriás férfiakra buknak? Azért kérdezem, mert már többen írták, hogy eleve nagyon kevés a vékony nő, akik meg vannak azok olyan magasra teszik a mércét, hogy átlag halandó azt nem képes megütni! Egyáltalán nem a belső értékek dominálnak, hanem a fullos külső, azaz akár még 40-50 évesen is kockás has, 185cm, szálkás izomzat, barna haj, barna szem, amerikai pilóta arc, széles állkapoccsal, vastag nyakkal, bugyinedvesítő maszkulin külsővel, kisugárzással, nagy és vastag farokkal. Lehet hogy a felsorolásom gyerekesnek tűnik, de sajnos nagyon sok férfi ismerősöm ezt tapasztalta, velem egyetemben. Nem, nem modell nők elvárásait szedtem össze, hanem átlagos arcú, de vékony nőkét. Extrém nagy az igény rájuk, óriási a kínálat a férfiakból, ezért lenne?

2021. márc. 19. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerűen DNS szinten nem érzem magam jól vastagabb nővel, frusztrál a dolog."



:DDDd

2021. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem a problémád, elvileg nős vagy (egy vékony nővel). Egy ideig azt hittem egy olyan srác írja ezt, aki azért nem tud nőt találni magának mert nem áll szóba vele senki, ill de ha van akkor csak amerikai arcúval fog szóba állni, ami megint detto hülyeség. Nagyon rágölcsölsz erre a kinézetre, lehet hogy a hormonháztartásod ingadozik, akkor állnak elő a pasik ilyenekkel, hogy csak borotválttal tud, csak babap...-ra áll fel, csak nagyon vékonyra, csak hosszúhajúra vagy csak babaarcúra, az a lényeg hogy kifogás az van bőven, hogy miért.. Nem megy. A magas libidóval rendelkező férfiak kevésbé válogatósak. Lehet hogy ez áll a háttérben, vizsgáltasd ki magad.
2021. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
76%
Mészáros Lőrincre és Várkonyi Andreára gondolsz?
2021. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
100%

Én kb az a kategória vagyok, akiről írsz. 44 kg-os vékony nő.


Sosem álltak sorba értem a férfiak, megkaptam azt párszor, hogy majd gyerek után beérek és jó alakom lesz.

Ez borzasztóan zavart, mintha én így nem lennék "kész".

Senkinek nem feleltem meg, túl vékonyka vagyok mindenkinek, pedig egy csontom sem látszik ki.

Aki szerint csinos voltam, nem hittem el neki, mert ha meglátott egy nálam sokkal áramvonalasabb, teltebb idomú nőt, már mehettem is a levesbe, egyből nem én voltam az érdekes.


Nem tudom mit jelent a te olvasatodban a vékony nő iránti vonzalom, de gyanítom hogy nem az A-s mellű, fokhagymaseggű, fogpiszkalábú nőt...

2021. márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező. Küldj képet privátban neked milyen vékony alak tetszik most már kíváncsi vagyok mi után sóvárogsz annyira. :)
2021. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:
75%

"Nem tudom mit jelent a te olvasatodban a vékony nő iránti vonzalom, de gyanítom hogy nem az A-s mellű, fokhagymaseggű, fogpiszkalábú nőt..."


Nem fogod elhinni, de én szexbaba árusítással foglalkozom és a nagy többség férfinál az A-s mell a domináns. Ezt kikötik. És a kis fenék tetszik nekik, sőt a szilikon szexbabáknak fogpiszka lábtól vékonyabb lába van.

2021. márc. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
65%

"sőt a szilikon szexbabáknak fogpiszka lábtól vékonyabb lába van"


Eloszedtem a tolomerot, es egy fogposzkalot, 1,8mm. Tehat a szexbaba labanak a vastagsaga <1,8mm. Ilyen vekony laba a pinceaszkanak van :)


Amugy szvsz azert ilyen parameterrel rendelkezo babakat viszik a legtobben, hogy a pedofil hajlamu emberkek legalis keretek kozt elhessek meg a vagyaikat :)



36F incel

2021. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
71%
Akkor ezek szerint egész Kína, Japán pedofil. De külföldön még jobban viszik, lehet a népesség fele pedofil ;))
2021. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 A kérdező kommentje:

67. Az ízlés és a pedofília két különböző dolog. Akkor amelyik férfinek tetszenek a lágyabb színek, azok is pedofilok. Akik szeretik a gyerekeket, pedofilok. Akik szeretnek főzni, pedofilok. Demagógiából, általánosításból jelesre vizsgáztál. Éééés igen, szeretem a vékony lábakat, a kis feneket, A-B-s melleket. Akkor most el kellene kezdenem foglalkozni gyerekek zaklatásával? Vagy olyan buta pedofil vagyok, akik még nem jött rá hogy pedofil? Ennyi erővel bárkire, bármilyen érdeklődésű emberre rá lehet fogni valami negatív sztereotípiát. Egy autóversenyző pl. ámokfutó. Egy boxoló biztosan veri a feleségét. Egy katona terrorista. A rendőr kisebbségi komplexusos. Az sebész orvos szadista, ja a tanítók, tanitőnők ugyancsak pedofilok... de a hajlam biztos megvan bennük! Tudod kik általánosítanak általában? Az elégedetlen emberek, akikben dolgozik az irigység! Pl. sok kövér nő egyből negatív, ha csak azt a szót meghallja hogy "vékony".


Nem is értem miért lennék én pszichopata, pedofil, szemétláda, amikor csak elmondtam mit gondolok, milyen nőt szerettem volna?! Azt is leírtam, hogy sosem találtam ilyet, egyszerűen messziről elkerültek, extrém elvárásokat támasztottak, nekik sosem volt elég senki. A kérdésem nem azért írtam ki, mert megtaláltam a megoldást csak nem ismerem be, hanem mert nem értem a dolgot. Többen leírták már azt is, hogy egy vékony nő, nézzen ki bárhogyan is, +3 szintel emeli önmaga ázsióját. Sokan csak attól hogy vékonyak, máris ennyivel különbnek és szebbnek látják magukat. Nem, 2 éves korosztály sem érdekel, mint ahogyan a modell kategóriás nők sem. Tudom hogy az én problémám, de vannak alap dolgok ha azok nem stimmelnek, nem vonzanak szexuálisan. A libidóm rendben van. A feleségem 55kg, de széles a csípője. Nos, ez nekem nem annyira jön be. Én elhiszem hogy a férfi társadalom többségének tökéletesen mindegy hogyan néz ki egy nő, csak legyen. Vagy legalábbis nagyon tág határokon belül mozog a szexuális ízlése. Nekem nem csak ebben a témában, hanem az egész életemet átfogó téren is ilyen ízlésem. Ha nem úgy áll valami, ha nem elvágólagosan áll, ha nem szimetrikus, nincs összhang az nekem nem jó. Ha parkolok, nekem fontos hogy mindkét oldalon pontosan annyi legyen a hely, és tökéletesen párhuzamos legyen az autó az oldalvonalakhoz képest. :D Nem vagyok egyszerű, de ez van. Nekem egy nő is ilyen. A válla legyen egyenes, pár centivel szélesebb mint a csípője. Csak hogy fokozzam az ellenérzéseket! Érdekes, hogy az arc már nem számít annyira, sőt, a divatos szép nők nem vonzanak, nem is vonzottak sosem. :) Na jó, ennyi elég mára. A belső értékekre már nem is akarok kitérni... :D

2021. márc. 21. 13:04
 70/90 anonim ***** válasza:
100%

" egyszerűen messziről elkerültek, extrém elvárásokat támasztottak, nekik sosem volt elég senki."

Majd felsoroltál millió elvárást a Nő vekonyságát, alkatát illetően, és "a belső tulajdonságokra még ki sem tértünk"


-Ahha, mert neked nincsenek irreális elvárásaid - Én csak a feleségedet sajnálom. Bár aztán, lehet, hogy a zsák a foltját. Végülis van aki azt szereti ha lenézik stb.

2021. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!