Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elmondom hogy nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom hogy nem szeretem a gyerekeket akkor miért szakítják meg velem a kapcsolatot azonnal?

Figyelt kérdés

Internetes társkeresés közben felmerül esetleg a gyermek és család téma.

Én ilyenkor őszintén elmondom hogy nem szeretem a gyerekeket és utálom a hangjukat, a hisztit. Elmondom hogy ha majd lesz is gyerekem akkor én nem fogom pelenkázni meg éjszaka felkelni ha sír, elvégre én nem tudom megszoptatni. És majd ha néha kedvem van akkor játszom vele, de alapvetően a gyereknevelés a nő dolga nem az enyém. Ez tényleg ennyire felháborító ha ezt felvállalom? Ilyenkor hazudnom kellene komolyan? Az az elvárt? Szerintem egy csomó férfi ilyenkor csak kamuzik valamit meg el játsza hogy ő mekkora jó apa lenne a valóság meg teljesen más. Erről mi a véleményetek hazudni kellene?


2021. ápr. 11. 21:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy kellene hazudni, sztem ez egy teljesen korrekt dolog a részedről, hogy így elmondod nekik. Nyilván aki gyereket akar az nem fog veled összejönni, de ha így állsz hozzá a témához, akkor jobb is ha nem lesz gyereked.
2021. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
96%

"Ez tényleg ennyire felháborító ha ezt felvállalom?"


Nem felháborító, jobb, ha megmondod őszintén, ha így érzed.


Viszont a sem felháborító, hogy az olyan nők, akik családod, gyerekeket szeretnének, nem kívánnak ennek a tudatában veled ismerkedni, mert nem illetek össze, nem lehetne soha közös jövőképetek.


Nem is értem, hogy mi ennyire meglepő neked ebben.

2021. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
94%

Szerinted miért szakítják meg veled a kapcsolatot?


Ha családot akarsz és gyereket ki kell venned a részed a család szóból,a felelősség és ellátás részből.Legalább egy kicsit.

Ha nem akarsz akkor pedig eleve úgy kezdj neki a kapcsolatnak,hogy jelzed nincs igényed a családalapításra.


Aki komoly kapcsolatot akar az többnyire családot tervez.Családot épeszű nő olyan férfival nem alapít aki úgy kezdi a dolgot,hogy kell a gyerek de nem pelenkázom át,fogja be a száját mert zavar ha sír és minden nyikkanás csak biztos hiszti,hagyjon aludni,és ne kelljen vigyázni rá még addig se ameddig lezuhanyzik az asszony.

HELL no,az ilyennek még tamagochi se való,azonnal kuka ha komoly kapcsolatra vágyik valaki.


De akad aki szintén nem akar gyereket.keress olyat.

2021. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti, az szuper, hogy elmondod, nem akarsz gyereket. Sok nő is így van ezzel. Viszont talán a stílus a nem mindegy. Meg azért a "gyereknevelés a nő dolga" egy szexista klisé. Szerinted a gyereknek nem kell apa? Apai szigor, apai szeretet és közös élmények/tanulás az apukával? Ha ezekre "Nem" a válaszod, nem az a baj, hogy nem akarsz gyereket, hanem az egész családról alkotott képed a probléma.
2021. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
100%
Olyannál, akinek már van, vagy szeretne, ez kizáró ok. Viszont, ha szó nélkül lezárják az ismerkedést, inkább a stílusoddal lehet a baj.
2021. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:

Én nem írtam azt hogy nem foglalkoznék vele, meg nem szeretném, sőt..

Én csak a dolog kellemetlen részét hagynám az anyjára. Az közös élményeket természetesen élvezném a kisfiammal.

2021. ápr. 11. 22:08
 7/72 A kérdező kommentje:
Nem akarnak már után találkozni. Ha ezt elmondtam.
2021. ápr. 11. 22:09
 8/72 A kérdező kommentje:
Csak ha hiszti van akkor inkább elmegyek futni vagy ilyesmi. És mire megjövök anya megoldja. Én ezt így értem.
2021. ápr. 11. 22:11
 9/72 anonim ***** válasza:
100%

Persze,ellátni lássa el más,de szórakozni szívesen szórakozol vele.

Nem egy kistestvér-nagytestvér kapcsolatod kell,hogy legyen vele hanem apa-gyerek kapcsolat.Ebbe bele tartozik az is,hogy el tudod őt látni.Ameddig erre nem vagy hajlandó vagy nem vagy képes addig ne is legyél apa.

2021. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem igazán van így, hogy "a nő dolga".

Saját gyereked, neked ugyanúgy gondoskodni kell róla, meg kell osztani a munkát, a szoptatás az egyetlen amit nem tudsz csinálni, de minden mást igen.

Ha meg nem akarsz gyereket, az teljesen redben van, akkor ismerkedj olyanokkal, akik szintén nem akarnak, így még könnyebb dolgod is lesz, hiszen akik hasonlóan gondokoznak, azok direkt egymást keresik.

2021. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!