Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elmondom hogy nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom hogy nem szeretem a gyerekeket akkor miért szakítják meg velem a kapcsolatot azonnal?

Figyelt kérdés

Internetes társkeresés közben felmerül esetleg a gyermek és család téma.

Én ilyenkor őszintén elmondom hogy nem szeretem a gyerekeket és utálom a hangjukat, a hisztit. Elmondom hogy ha majd lesz is gyerekem akkor én nem fogom pelenkázni meg éjszaka felkelni ha sír, elvégre én nem tudom megszoptatni. És majd ha néha kedvem van akkor játszom vele, de alapvetően a gyereknevelés a nő dolga nem az enyém. Ez tényleg ennyire felháborító ha ezt felvállalom? Ilyenkor hazudnom kellene komolyan? Az az elvárt? Szerintem egy csomó férfi ilyenkor csak kamuzik valamit meg el játsza hogy ő mekkora jó apa lenne a valóság meg teljesen más. Erről mi a véleményetek hazudni kellene?


2021. ápr. 11. 21:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:

Nem. Senki nem hülye itt rajtad kívül. Egyik válaszoló sem. Te is csak félhülye vagy mert ahelyett hogy beszélgetnél csak kötöszködsz. És csak azon jár az eszed mivel kössél belém.


Ha valaki feltesz egy kérdést válaszolok neki. Ne adj Isten finomítok a kérdésen hogy mindenki számára érthető legyen mire gondoltam. Hát ez borzasztó komolyan... Hogy merészelem.

2021. ápr. 13. 08:22
 52/72 A kérdező kommentje:
Nincs bennem megfelelési kényszer:) Az hogy mit válaszolok nem azon múlik hogy "szeretnék" e vagy sem.
2021. ápr. 13. 08:24
 53/72 A kérdező kommentje:
*"szeretnek"
2021. ápr. 13. 08:24
 54/72 A kérdező kommentje:
Ezt hívják egyébként asszonykodásnak, amikor ilyen gyermeteg módon próbál valaki helyretenni egy vad idegen embert. Mond meg mivel húztam ki nálad a gyufát:)
2021. ápr. 13. 08:26
 55/72 anonim ***** válasza:
68%
Ne is zavarjon hogy több emberrel beszélgetsz egyszerre. Mert többen is ugyanazt gondoljuk. Én tegnap írtam utoljára, de látom, más is ugyanazt nehezményezi. Nem azzal van a baj, hogy finomítottál a kérdésen, hanem hogy teljesen mást állítasz most már. És nem mindegy, hogy ismerkedéskor egy nőnek mit mondasz, és hogy adod elő. Abból, amit leírtál a kérdésedben, 10 nőből 10-nek kuka leszel. Ha azzal kezded, hogy hagyományos családmodell és keresel annyit, hogy egy nőt gond nélkül eltarts, akkor lesz olyan ostoba nő, aki ebbe belemegy,mert nem gondol a jövőre, a karrierjére, a nyugdíjára. De ismerek ilyen házasságokat és azt tudom neked mondani hogy a htb nők is ugyanúgy megcsömörlenek az állandó szolgálattól és a segítség teljes hiányától szóval a kapcsolatotok egy idő után nem lesz rózsás.
2021. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 A kérdező kommentje:

Most akkor finomítottam vagy teljesen mást állítok?

Ne haragudj de én nem tudlak követni, nem értem mit akarsz ebből kihozni és legfőképpen hogy miért. Nem tudom miért rugózol azon a válaszomon amiben arról volt szó hogy igen, én tartom el a családot és a gyermek fizikai szükségletei az alapvetően az anya dolga. Mert én dolgozom. Mégis mit nem tudsz ezen fel fogni? Miért mondtam magamnak ellent? Most leírtad ugyan azt ahogyan én is gondolom. Olyan vagy mint valami digitális sárkány.

2021. ápr. 13. 09:09
 57/72 A kérdező kommentje:
Egyébként milyen jogon ostobázol le egy olyan nőt aki nem dolgozik és otthon van a gyerekekkel és ebbe belemegy??
2021. ápr. 13. 09:11
 58/72 anonim ***** válasza:
keress elvakult keresztény nőt, annak bejön, hogy ő csak potyogtat és majd kinyalja a popód
2021. ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 A kérdező kommentje:
Gusztustalan ezt olvasni, ne csináld légyszíves.
2021. ápr. 13. 09:18
 60/72 anonim ***** válasza:
miért nem lenne jó? potyogtat, gyerekhez hozzá se kell nyúlnod, lenne főtt étel, tisztaság, tiszta kánaán.
2021. ápr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!