Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elmondom hogy nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom hogy nem szeretem a gyerekeket akkor miért szakítják meg velem a kapcsolatot azonnal?

Figyelt kérdés

Internetes társkeresés közben felmerül esetleg a gyermek és család téma.

Én ilyenkor őszintén elmondom hogy nem szeretem a gyerekeket és utálom a hangjukat, a hisztit. Elmondom hogy ha majd lesz is gyerekem akkor én nem fogom pelenkázni meg éjszaka felkelni ha sír, elvégre én nem tudom megszoptatni. És majd ha néha kedvem van akkor játszom vele, de alapvetően a gyereknevelés a nő dolga nem az enyém. Ez tényleg ennyire felháborító ha ezt felvállalom? Ilyenkor hazudnom kellene komolyan? Az az elvárt? Szerintem egy csomó férfi ilyenkor csak kamuzik valamit meg el játsza hogy ő mekkora jó apa lenne a valóság meg teljesen más. Erről mi a véleményetek hazudni kellene?


2021. ápr. 11. 21:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteseged pozitívum.Viszont neked halvány fingod nincs semmiről.Se tapasztalatod,se eszed nincs elég.

Nem tudom hany éves vagy,de mindegy is.

A legtöbb nő es ferfi utódokat szeretne.A fajfentartas ösztöne eleg szépen tesz ezekről.

Hogy te mit fogsz csinálni a fiaddal,azt nem tudhatod.Ugyanis a mostani gondolkodásod totál meg fog változni majd,ha kezedben tartod a gyerekedet.Amikor megpillantod.Ahogy majd rádnéz.Ahogy majd elkezd járni...stb.Nem csak gügyörészni fogsz,hanem Foglalkozol is vele,mert ezt kell tenned!Felelősségvállalas!

Ismered ennek a szónak a jelentesét?

Egy xart ismered!

Ezt te nem élted át,ezért beszélsz f...agokat össze-vissza.

De majd megismered!


F

2021. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok gyereket, de egy ilyen szöveg hallatán én is abbahagynám az ismerkedést, az 1000%
2021. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én nem akarok gyereket, de ha ezt randin így előadnád, én is lépnék azonnal.

Egyébként az exem is így képzelte a gyerekvállalást, a szar része jó lesz nekem is, ő meg majd viszi utazni, szórakozni, játszótérre, tanítgatja erre-arra. Nekem a szar, hányás, takony, bőgés, kelés, neki meg a cukorszirupos vidám rész.

Az élet egyéb területeihez is így állt hozzá...olyan felelőtlenül. Kihúzta magát minden alól ami őt rosszul érintette volna. Pedig jóban-rosszban...mondják.

2021. ápr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül fogsz maradni kérdező...
2021. ápr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
100%

Akik gyereket szeretnének, számukra amit elmondasz, az egyértelmű: rád nem számíthatnának, ha gyerek lenne.

Egyébként úgy korrekt, hogy elmondod.

2021. ápr. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis kell hazudnod!!! Ha én társat keresek Nőként, akkor jogom van tudni, hogy te akarsz e gyereket, es ha akarsz, akkor mennyire szeretnéd kivenni a reszedet belole. Mert ne b*aszd a másik idejét! Senki nem lesz fiatalabb. Viszont, a legtöbb Nő szeretne gyereket...nincs ezzel baj, hogy Te nem, csak senkitől nem várhatod, hogy miattad feladja az álmait, a családrol alkotott elképzeléseit. Majd akkor megadja ezt más.

Egyébként, tegyük fel, hogy anyára hárul MINDEN szar. Korán kelés, ejszakai gondozás....(és már lejárt a GYED időszak, anyukanak vissza kell menni dolgozni.)

Akkor is ráhárul minden? Vagy keresel minimum netto 800-1 M.et, hogy eltartasd a csaladod? (Hogy az anya otthon maradhasson, mert rahárul minden)

Vagy ugy gondoltad, hogy anyuka dolgozik 8 órában valahol, utána hazamegy, otthon megcsinalja a hazimunkát, gyerek koruli teendőket, majd az éjjeli muszakot is ő viszi egyedül? Vagy hogy gondoltad?

2021. ápr. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, helyen teszed, ha megmondod, mit gondolsz erről a dologról, még akkor is, ha szívsz miatta.

Viszont:

"És majd ha néha kedvem van akkor játszom vele, de alapvetően a gyereknevelés a nő dolga nem az enyém.":

Két ember kreálta azt, így mindkét ember dolga lenne a gyereknevelés.

2021. ápr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
100%

Ezt meg is kell mondani, mert annak a nőnek aki gyereket akar, joga van tudni, hogy mire számíthat tőled. Az a baj, hogy amit te itt elmondtál, az alapján nekem akkor sem kellenél, ha nem akarnék gyereket, mert egy hímsovi phöts nem kell.

Szóval nem hazudnod kell mert attól nem leszel boldog, hanem agyat kell növeszteni.

2021. ápr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak a dolog kellemetlen részét hagynám az anyjára."


Mivel feltételezhetően más dologgal is így vagy (pl. házimunka), érthető, hogy nem ilyen lovat akarnak, gyerektől függetlenül.

2021. ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem akarok gyereket nőként, de taszít a hozzáállásod.
2021. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!