Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elmondom hogy nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom hogy nem szeretem a gyerekeket akkor miért szakítják meg velem a kapcsolatot azonnal?

Figyelt kérdés

Internetes társkeresés közben felmerül esetleg a gyermek és család téma.

Én ilyenkor őszintén elmondom hogy nem szeretem a gyerekeket és utálom a hangjukat, a hisztit. Elmondom hogy ha majd lesz is gyerekem akkor én nem fogom pelenkázni meg éjszaka felkelni ha sír, elvégre én nem tudom megszoptatni. És majd ha néha kedvem van akkor játszom vele, de alapvetően a gyereknevelés a nő dolga nem az enyém. Ez tényleg ennyire felháborító ha ezt felvállalom? Ilyenkor hazudnom kellene komolyan? Az az elvárt? Szerintem egy csomó férfi ilyenkor csak kamuzik valamit meg el játsza hogy ő mekkora jó apa lenne a valóság meg teljesen más. Erről mi a véleményetek hazudni kellene?


2021. ápr. 11. 21:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy aki azt írja "nem szeretem a gyerekeket", az mégis minek akar gyereket?
2021. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
55%

Azon a jogon, hogy ismerek egy párat. Egyiket sem vették fel már utána sehova,nincs nyugdíja, nincs jövője. A férjétől kér zsebpénzt fodrászra. Egy intelligens, tanult nő max azt a pár évet tolja le otthon amíg a kicsi oviba megy, aztán húz vissza dolgozni és használja az eszét. És igen, ilyen esetekben ha nincs munkamegosztás, nincs szükség a férjre.


Amúgy az iskola utáni tanulás meg a gyerekkel való játszogatás is addig megy, amíg a gyerek egészséges. Autista a gyerekem, a legtöbb ilyen családban az apa egy idő után lelép, mert így gondolkodott mint te, és azzal szembesül, hogy mind a tanulás, mind a játék kemény meló egy ilyen gyerekkel. A beszélgetés is fárasztó tud lenni, és ők nem akarnak munkát beletenni.

Ha a gyerek diszes lesz, nem fogsz vele örömmel tanulni délutánonként, hanem le fogod hülyézni amikor még 12 évesen is az ujján számol. Amikor a tanulás hisztibe fullad, te felállsz majd és otthagyod mert téged zavar a hiszti.

Sok ilyen gyerek van, ép értelmű, de sérült képességű. Az a baj a te családképeddel, hogy hiába keresel jól és fizeted meg a feleségedet, egy pénztárcát csinálsz saját magadból, és az ember könnyen cserél pénztárcát. Társat viszont nem szívesen cserél senki.


A gyerekkel töltött időt és a vele való foglakozást ha mástól várod el, a te gyerekkel való kapcsolatod sérül. Idősebb korodban majd arról pampogsz hogy ellened nevelték meg, hogy milyen hálátlan a mai nemzedék. Pedig csak arról van szó, hogy azt kapod vissza, amit beletettél. A nagy semmit.

2021. ápr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 A kérdező kommentje:

Nézd, ha autista gyereked van, én ezt itt hagyom abba. Nem lehet veled elfogulatlanul beszélni, mert te egy végletet látsz. Így képtelenségnek tartom hogy meg tudd ítélni milyen egy átlagos család ahol nem beteg gyerek születik. Nem fogok a magam esetében ebből kiindulni hogy de milyen lennék ha beteg lenne...


Csak tényleg ezt az undorító szöveget ne nyomd légyszi. Ne beszélj így egy másik nőről, bármennyire is nehéz életed/tek van.

2021. ápr. 13. 09:35
 64/72 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök most mindegy, hogy autista e a válaszadó gyereke vagy sem, mivel a magadfajtát az is kiakasztaná a gyerek nem értené az osztást, és passzolnád le az anyjának, hogy ő oldja meg.
2021. ápr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 A kérdező kommentje:

Szerintem meg ez egy rossz indulatú feltételezés ami már tényleg nem szól másról minthogy csak azért is megmondd mekkora szar apa lennék.

Nagyon sajnállak.

2021. ápr. 13. 09:39
 66/72 A kérdező kommentje:
Nekem erről a nyuszika a medve és a porszívó című vicc jut eszembe.
2021. ápr. 13. 09:40
 67/72 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a bolond nőt sajnálom aki veled szaporodik majd
2021. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 A kérdező kommentje:
Maradjon ez így meg a történelemnek :)
2021. ápr. 13. 09:44
 69/72 anonim ***** válasza:
100%

65#

Hát nem én vagyok, akitől elfutnak a nők!!

Biztos a jövőbeli mintaapát látják benned, és nem szeretnének egy ilyen rendkívüli, gondoskodó férfit, aki szereti a gyerekeket!

Pedig itt is olyan népszerű vagy.Mindenki issza a szavaid, és csak úgy tolakodnak.

Nem is értem ezeket a nőket!

F.szért nem akarnak a főzőfülkébe élni!

Pedig te majd behordasz oda mindent, ami kell!!

2021. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 A kérdező kommentje:
Ennyi keserűség és rosszindulat mellett nem tudom hogy lehetsz boldog ha egyáltalán az vagy.
2021. ápr. 13. 09:51
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!