Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elmondom hogy nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom hogy nem szeretem a gyerekeket akkor miért szakítják meg velem a kapcsolatot azonnal?

Figyelt kérdés

Internetes társkeresés közben felmerül esetleg a gyermek és család téma.

Én ilyenkor őszintén elmondom hogy nem szeretem a gyerekeket és utálom a hangjukat, a hisztit. Elmondom hogy ha majd lesz is gyerekem akkor én nem fogom pelenkázni meg éjszaka felkelni ha sír, elvégre én nem tudom megszoptatni. És majd ha néha kedvem van akkor játszom vele, de alapvetően a gyereknevelés a nő dolga nem az enyém. Ez tényleg ennyire felháborító ha ezt felvállalom? Ilyenkor hazudnom kellene komolyan? Az az elvárt? Szerintem egy csomó férfi ilyenkor csak kamuzik valamit meg el játsza hogy ő mekkora jó apa lenne a valóság meg teljesen más. Erről mi a véleményetek hazudni kellene?


2021. ápr. 11. 21:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert aki családot akar, az egy odaadó, szerető apát szeretne a gyerekeinek, aki kiveszi a részét a dolgokból. Te elég szar alapanyag vagy ilyen szempontból.
2021. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
100%
én nem akarok gyereket, de te akkor se kellenél-
2021. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 A kérdező kommentje:

"én nem akarok gyereket, de te akkor se kellenél"


Jaj ez nagyon rosszul esik. Nem is ismersz, csak egy nyilván valóan egyoldalú magamra nézve negatív hangú kérdést tettem fel, amiben vállaltam a nézeteimet.


Egyáltalán hogy gondolhattad azt végig hogy én kellenék e neked egyáltalán?

És akkor még 100% ra is pontoznak :) Jól megmondtad tényleg.

2021. ápr. 12. 16:05
 34/72 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, de itt többen is mondtuk, hogy olyan ember, aki ilyen nézeteket vall, akkor sem kéne, ha amúgy mi nem akarnánk gyereket. Egyszerűen ezzel a férfi-nő kapcsolatról való elképzeléseid is tükröződnek. Vagy, hogy mire lehet tőled számítani a munkamegosztás területén. Ami neked nem érdekes vagy szórakoztató, azt te nem fogod megcsinálni. Hogyan állnál egy háziállathoz, Stb.
2021. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
100%
A házimunkával is igy vagy? A nő dolga? Egyébként a kérdésemre nem feleltél. Ha a Nő csinál mindent, keresel 800-1 M között? Mert hát ha a Nő dolga a lent felsorolt teendők, akkor a tied viszont a család megfelelő szinten történő eltartása.
2021. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:

35: érdekes hogy ezt írod. 45 éves vagyok, csak én melózom mellette azért itthon minden műszaki dolgot megoldok ( jó most kerteszkedtem is mert feleségem nem szereti a kertészeket mert benaznak) emellett saját házunk van Bp normálisabb kerületében, új autó amivel a feleségem jár, tehát lazán beleesek abba amit te írsz, de a gyerekekkel játszom , néha tanulok ha kell de igazából a szórakozás az en részem és néha fozocskezunk de az is jatek.


Leírtam és ez 100 százalékosan minuszolt lett, tehát most írod hogy akkor ez a feladata a férfinak de ez se jo.


Csak gondoltam jelzem.

2021. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
100%
Hol vannak most azok a férfiak, akik azon dühöngenek, hogy váláskor miért az anya kapja a gyereket? Mondjuk azért mert a férfiak egy jó része nem sorakozik azért, hogy pelenkázzon, főzzön, betegágy mellett üljön? Mint a mellékelt ábra mutatja. Amúgy mindig azok a pasik nyavalyognak hogy az asszony ellene neveli a gyereket, aki maga semmit nem tesz a gyerkéért.
2021. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 A kérdező kommentje:

Szerintem a valóságban esélyünk nem lenne, kb a máglya halál várna ránk..


"Ha a Nő csinál mindent, keresel 800-1 M között? Mert hát ha a Nő dolga a lent felsorolt teendők, akkor a tied viszont a család megfelelő szinten történő eltartása."


Ez természetes igen. Amit/amiket mondtam, másképpen nem is menne..csak ha anya otthon van. Főzés, takarítás, gyerek rendezés. Amikor pedig hazaérek akkor leülök enni, játszom a kicsivel, tanulunk stb utána anya átveszi megeteti megfürdeti tisztába teszi, lefekvéskor pedig vagy én vagy anya olvas mesét ezt a kicsi dönti el kit szeretne. Szerintem ebben semmi kivetni való nincsen. A ház körüli barkács munkálatokat, fűnyírást, építkezést nyilván én oldom meg mert csak én tudom. Egyébként megjegyzem hogy az eddigi kapcsolataimban mindig nekem volt fontosabb hogy a házban tisztaság és rend legyen, kifogástalanul tudok takarítani. De azt hiszem hogy egy ideális családban ahol én teremtem elő az anyagiakat és én vigyázok mindenkire ott elvárható hogy kiosszam kinek mi a dolga.


Én nem tudom mire jó ez a zsigerből jövő utálat ha valaki elő mer hozakodni azzal hogy ha egy nő otthon van akkor ő takarít a gyerek után és ő kel fel neki, nem pedig én, aki délután hulla fáradtan hazaér. Fordítva pedig elvárható hogy én mindent biztosítsak.

2021. ápr. 12. 17:58
 39/72 anonim ***** válasza:

#38 Fel sem tűnt, hogy a legtöbben azt nehezményezik, hogy a normál leosztás átlagos párok között az, hogy mindketten dolgoznak?

Nem tudsz egy kérdést sem kiírni rendesen, ugyanis nem látjuk benne, hogy te háztartásbeli feleséget keresel.

Akkor ugyanis más a helyzet házimunka kapcsán. De te nem erről beszéltél, hanem arról, hogy nem szereted a gyerekeket,ehhez képest most már kész lennél eltartani egy nőt aki szül neked és lenne egy kirakat családod. Nem tudom, milyen munkával keresel ilyen nőt, mert kommunikálni nem tudsz. Tényleg nem érted, mi a különbség aközött, hogy nem szereted a gyerekeket, idegesítenek és aközött, hogy a hagyományos családmodellben hiszel és eltartott htb feleségre vágysz? Mert utóbbira azért lesznek jelentkezők. Nem a legokosabb rétegből, de hát nyilván elég butának kell lenni ahhoz, hogy valaki ezt bevállalja.

2021. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 A kérdező kommentje:

Én pontosan tudom hogy mit kérdeztem.

Kaptam egy konkrét kérdést, amire választ kért az egyik válaszoló.


Nevesül:


"A házimunkával is igy vagy? A nő dolga? Egyébként a kérdésemre nem feleltél. Ha a Nő csinál mindent, keresel 800-1 M között? Mert hát ha a Nő dolga a lent felsorolt teendők, akkor a tied viszont a család megfelelő szinten történő eltartása."


Erre válaszoltam. Távol álljon tőlem hogy sértegesselek de ez borzasztó hogy ennyi szövegértelmezési képességed nincsen..

2021. ápr. 12. 18:14
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!