Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elmondom hogy nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom hogy nem szeretem a gyerekeket akkor miért szakítják meg velem a kapcsolatot azonnal?

Figyelt kérdés

Internetes társkeresés közben felmerül esetleg a gyermek és család téma.

Én ilyenkor őszintén elmondom hogy nem szeretem a gyerekeket és utálom a hangjukat, a hisztit. Elmondom hogy ha majd lesz is gyerekem akkor én nem fogom pelenkázni meg éjszaka felkelni ha sír, elvégre én nem tudom megszoptatni. És majd ha néha kedvem van akkor játszom vele, de alapvetően a gyereknevelés a nő dolga nem az enyém. Ez tényleg ennyire felháborító ha ezt felvállalom? Ilyenkor hazudnom kellene komolyan? Az az elvárt? Szerintem egy csomó férfi ilyenkor csak kamuzik valamit meg el játsza hogy ő mekkora jó apa lenne a valóság meg teljesen más. Erről mi a véleményetek hazudni kellene?


2021. ápr. 11. 21:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 A kérdező kommentje:
Nem értem mit asszonykodsz.
2021. ápr. 12. 18:15
 42/72 A kérdező kommentje:
Rendes kérdést nem lehet kiírni nem jöttél még rá? Nincsen olyan hogy "rendes kérdés" ha minden változóra is próbálsz odafigyelni akkor is lesznek páran akik megtalálják mibe kössenek bele. Felteszed a kérdést aztán jó esetben egy választ kapsz rá. Nem droidok teszik fel a kérdést és nem is droidok válaszolnak.
2021. ápr. 12. 18:18
 43/72 anonim ***** válasza:
29%

#38

Kedves kérdező!

Ez kimaradt a képletből! 😄😃 pedig elég fontos eleme lett volna! Ha ezzel kezded, szerintem kevesebben kezdik el rakni a máglyát!


Így nyilván rendben van amit elvársz. Szerintem rengeteg ilyen Nő van, aki teljesen boldog csak családanyaként. Nekem nem kéne dolgoznom ha nem akarnék, de nagyon szeretek dolgozni...megőrülnék, ha csak HTB lennek. Igaz, nem keresek sokat, (netto 400) de dolgozhatok itthonról, és igy jut időm anyának lenni úgy, hogy közben nem esek ki teljesen a mókuskerékből.

A férjemtől viszont nonszensz lenne elvárni, hogy megcsináljon bármit is a haztartasban, mivel 14 orákat megy/ül dolgozik a gép előtt, hogy nekünk meglegyen az anyagi biztonság, minőségi oktatás nyaralások, szép ház, stb. Szerintem ez rendben van.

Neki tenyleg csak a boldog percek jutnak, viszont sok olyan nehéz helyzetből is kimarad, ami egyszerre embert probálo, mégis csodálatos...én ezt semmire nem cserélném el. Ha lesz gyereked, megérted majd miről beszélek....

2021. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
100%
Ne asszonykodj... Színvonal.
2021. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 A kérdező kommentje:

Vicces ahogyan próbálod mutatni micsoda intellektuális magaslatokban szárnyalsz hozzám képest, ennek ellenére azt sem tudod miről volt szó, és kinek válaszoltam.


Szerintem inkább asszonykodj.

2021. ápr. 12. 21:54
 46/72 A kérdező kommentje:
Már amennyiben te voltál, mert név nélkül fogalmam sincsen.
2021. ápr. 12. 21:55
 47/72 anonim ***** válasza:
100%

A kérdest azzal indítottad,hogy nem szereted a gyerekeket.

Utána meg előadod,hogy ezt meg azt fogsz csinálni,mindent szinte,csak pelenkázni nem fogod.


Nomost akkor ezt hogy kell érteni?

2021. ápr. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 A kérdező kommentje:

Akkor még egyszer, mert látom nem megy.


"Én pontosan tudom hogy mit kérdeztem.


Kaptam egy konkrét kérdést, amire választ kért az egyik válaszoló.



Nevesül:



"A házimunkával is igy vagy? A nő dolga? Egyébként a kérdésemre nem feleltél. Ha a Nő csinál mindent, keresel 800-1 M között? Mert hát ha a Nő dolga a lent felsorolt teendők, akkor a tied viszont a család megfelelő szinten történő eltartása."



Erre válaszoltam. Távol álljon tőlem hogy sértegesselek de ez borzasztó hogy ennyi szövegértelmezési képességed nincsen.."

2021. ápr. 13. 07:27
 49/72 A kérdező kommentje:
Valaki válaszoljon már hogy a 43-ast miért kellett lepontozni mikor leírta a saját példáját?
2021. ápr. 13. 07:29
 50/72 anonim ***** válasza:
100%

Aha! Szoval én lennék az értelmi fogyatékos.

Feltettél egy kérdést. Miután érkeztek a válaszok, elkezdtél finomítani, és egy válaszolónak már teljesen más képletet adtad elő.

1,Vagy nem tudsz kiírni egy kérdést rendesen.

2,Vagy, miután tapasztaltad, hogy nemigazán jön be a hozzáállásod, már elkezdesz magyarázkodni, toldogatni, kiegészíteni. ÍGY már mindjárt más, mivel az előttelévő válaszolók mind hülyék lettek.

Persze én ezt nyilván rosszul látom, mert nem érek fel a képességeidhez.


Rendben. Csináld csak tovább, amit eddig.


Egyébként jellemző a hozzáállás.

Felteszi a kérdést, majd mindenki hülye, csak ő a helikopter.

Csak akkor mi a f... nak irja ki, ugye. Ha nincs gond, minden oké, akkor mit akar?

Igazolást?

És mit ér vele? A probléma továbbra is fenn áll.

"Miért szakítják meg a kapcsolatot?"

Hát ezért.

De tudod mit?

Neked igazad van.

Folytasd tovább, amit eddig csináltál.

2021. ápr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!