Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elmondom hogy nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom hogy nem szeretem a gyerekeket akkor miért szakítják meg velem a kapcsolatot azonnal?

Figyelt kérdés

Internetes társkeresés közben felmerül esetleg a gyermek és család téma.

Én ilyenkor őszintén elmondom hogy nem szeretem a gyerekeket és utálom a hangjukat, a hisztit. Elmondom hogy ha majd lesz is gyerekem akkor én nem fogom pelenkázni meg éjszaka felkelni ha sír, elvégre én nem tudom megszoptatni. És majd ha néha kedvem van akkor játszom vele, de alapvetően a gyereknevelés a nő dolga nem az enyém. Ez tényleg ennyire felháborító ha ezt felvállalom? Ilyenkor hazudnom kellene komolyan? Az az elvárt? Szerintem egy csomó férfi ilyenkor csak kamuzik valamit meg el játsza hogy ő mekkora jó apa lenne a valóság meg teljesen más. Erről mi a véleményetek hazudni kellene?


2021. ápr. 11. 21:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírtad, neked nem kell gyerek, de ha lesz, akkor te nem fogsz vele foglalkozni, akkor a nők fejében egyből egy olyan pasi jelenik meg, akire nem lehet számítani. A gyereknevelés, gondozás nem egy emberes feladat, ha egy fedél alatt laktok, eleve nem is lehet egyedül hagyi a gyereket 12 vagy 14 éves korukig,és a párodnak is lehet olyan dolga amikor majd neked kell vigyázni rá. Ez nem úgy van hogy te éled világod, a párod meg csináljon meg mindent.
2021. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
100%
És ha lányod lenne? Feldolgoznád valahogy a "kudarcot"?
2021. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, remekül csinálod, messziről látni, hogy bolond vagy, nem rabolod az idejüket. Mindenkinek így kellene, sokkal hamarabb egymásra találnának az emberek!


Ha tényleg nem érted, mi a gond:


Én szerintem minden gumicukrot nekem kellene kapnom a világon, mert mások nem értékelik eléggé és olyannak kellene jutnia, aki tudja értékelni. Kár másokba vesztegetni.


Igazat mondtam, van benne logika, de egy hatalmas önző marhaság, mint a tiéd!

2021. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
0%
Én is csak játszom velük meg tanulok velük. És nincs ezzel semmi gond.
2021. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 A kérdező kommentje:
Én amelyik családot ismerem a környezetemben ott is szintén úgy van, apa játszik a gyerekekkel és tanítja őket.
2021. ápr. 11. 22:27
 16/72 anonim ***** válasza:
100%
És ,ha elpatkolna az asszony?Akkor kire hagynád?Ugye összehozni a legkönnyebb..
2021. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
100%
Szép családok... Az én környezetemben (leginkább rokonok) anyuka és apuka egyaránt kiveszi a részét. Ahol nem, ott látszik is a fenntarthatóság hiánya.
2021. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó, hogy őszinte vagy, de inkább keress olyan nőt, aki nem akar gyereket.

Egyébként a hagyományos családmodellben az apa kiveszi a részét a nevelésből. Az anya gondoskodik róla, öltözteti, eteti, az apa nevel. De te ezt a szerepet sem akarod felvállalni. Szóval ha esetleg össze is kerülnél egy ilyen mentalitású nővel sem akarnak veled gyereket, mert a hagyományos férfi szerep is rá hárulna.

2021. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 A kérdező kommentje:
Na ez már nem annyira borzasztó amit utolsó ír. Igen, az etetés, tisztába rakás, öltöztetés anya dolga. Az érdemi tanítás a világ megismerése apáé.
2021. ápr. 11. 23:05
 20/72 anonim ***** válasza:
100%
Na ja.Nyílván az apától van mit tanulnia.Aki még egy pelenkázásra sem képes.Mit tanulhatna tőled,hogy hogyan hárítsa a piszkos munkát és a dolgok nehezét anyára?
2021. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!