Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő elutasítja az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő elutasítja az olyan férfiakat, akik idősebb korukban a szüleikkel élnek és nincs jogosítványuk?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 13:25
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/119 anonim ***** válasza:
30% az örerő minden esetben, 20 ra nem szívesen adnak. 35 millió egy elfogadható másfél szobás lakás. Akkor?
2021. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/119 anonim ***** válasza:
Akkor? Csak Budapest? Csak 60+nm? Csak szuper helyen?
2021. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/119 anonim ***** válasza:
Itt a gykn 90% budapesti, ebbok indultam ki.
2021. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/119 anonim ***** válasza:
Tippem: kb 60% budapesti..
2021. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/119 anonim ***** válasza:
Nem tudom, eddig ha kérdést írtam ki, ilyen megélhetés és várossal kapcsolatban, vagy valaki rám írt itt, vagy én írtam rá, akkor eddig mindig kiderült, hogy illető hölgy, vagy a kérdésre válaszadók 90%-a budapesti. Én miskolci vagyok amúgy.
2021. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/119 anonim ***** válasza:
Látod,látod,én egy kistelepülésen élek :)
2021. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/119 anonim ***** válasza:
100%

88-nak 87 vagyok. Azért "titkolóztam", mert látni akartam, hogy valóban én érdeklem vagy az, hogy mim van.

A többieknek:

Nekem szerencsém volt, mert 30 éves koromtól kezdve 2 munkahelyen dolgoztam így dupla fizót kerestem. Így lett lakásom. Azokat egyáltalán nem szólom le, akik ezt nem érték el, mert tisztában vagyok vele, hogy az átlagkereset nettó 160 körül van.

Nekem mindössze azokkal a nőkkel volt bajom, akik látatlanból lehúzták azokat a pasikat, akiknek nincs autó meg lakás.

2021. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/119 anonim ***** válasza:
100%
Itt sokan lehúzzák a nők a pasikat, hogy tanulni kellett volna. De kérem szépen, ha valaki lediplomázik valamiből, mert azt szereti, ahhoz ért, abban jó, de abban nincs pénz, csak átlagbér, akkor hiába tanult volna mérnöknek, ha nem ért hozzá, meg undorral menne be utána dolgozni. Ez a társadalmunk kihalásához vezet, amit a nők művelnek, hogy végzettség, kereset alapján szelektál már a legtöbb (az átlag nőkre gondolok főleg). Nem azt mondom, hogy egy gyári, 8 osztályt végzett operátorral jöjjenek össze, de ha már tanult a pasi (főiskola, egyetem, okj) és nem minimálbéren tengődik, akkor ha szimpatikus mint férfi-nem rút, szerintem megérdemel egy esélyt az átlag nőktől
2021. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/119 anonim ***** válasza:
100%
Én régóta nem randizom, de ellenben azt hallom, hogy ha a sima átlagnő (átlagkereset, átlagosan csinos) nem hallja azt a bűvös szót a pasi szájából, hogy mérnök, IT-s, orvos, gazdaságis, stb vagyok, akkor még ha addig be is jött a pasi, de a végén szinte mindig ignorálja. Mintha ez valami belépő lenne ebben a buta világunkban, hogy a pasi keressen sok 100 ezret. Hihetetlen, hogy ide jutott ez az egész. Jön majd persze megint a szlogen, hogy tanulni kellett volna, akkor is ha gyűlölöd ezeket a matekos dolgokat...neeeeeeee, hagyjuk
2021. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/119 anonim ***** válasza:
0%

#98

Éppen ezért választunk olyat, aki mérnökin/egyéb piackepes szakon tanult, és megkeresi a netto 5-600at minimum. Nekem mindegy, hogy szereti e, arra nem lehet családiéletet alapozni, hogy "ő mit szeret csinalni" -

Azért nem adnak ám kenyeret a boltban. Megérdenelni mindenképp megérdemel egy eselyt! ( Mindenki igazábol!)

De ez nem erről szól!


Komolyan a Nőkre fogod a népességfogyást??????????!

Ez a férfiaknak legalább enyire (vagy talán még jobban) a hibája! Mire szüljek??? 300 ezer nettodra?



Azt mondod, hogy a Nők hibája...?

Tényleg? Tőlem elvárod, hogy adjak esélyt a két szép szemedért, merthát igy "kihal a magyar". Meg áldozzam fel a családról alkotott elképzeléseimet, hogy te azzal foglalkozhass amit szeretsz....?


Magadtól akkor miért nem várod el az áldozatot? Te miért nem teszed meg azzal, hogy tanulsz/csinálsz olyat, amit nem annyira szeretsz, de jól fizet?

Köszi, akkor inkább maradok egyedül! Tőlem ki is halhat a tarsadalom. Ha neked nem füllik a fogad valami nehezebb megtanulásához, engem miért érdekeljen a népessegfogyás?

2021. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!