Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő elutasítja az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő elutasítja az olyan férfiakat, akik idősebb korukban a szüleikkel élnek és nincs jogosítványuk?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 13:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/119 anonim ***** válasza:
0%

13-20.


Nem tudom kinek mennyire magatehetetlenek a szülei/nagyszülei, de az én nagyszüleim 87 és 82 évesek és idén kezdtek el ebédet hordatni maguknak, ez mellett heti egyszeri takarítónőt fogadni és szociális gondozót, aki heti többször rájuk néz fél-fél órára. Eddig még ezeket sem igényelték, mama főzött kettejükre és a házban, ház körül is mindent megcsináltak, de mama elment hetente egyszer banyatankkal az 1 km-re se lévő boltba is. Ezen kívül a szomszéd veszi nekik a gyógyszert (aki cserébe megkapja az egészségpénztár miatt a blokkokat, amivel ő is nyer pénzt) és kb 10 naponta egyszer elviszi mamát valaki a családból kocsival a boltba, illetve néha kisebb dolgokat veszünk nekik ha kérik, ha látogatóba megyünk.


De ha ágyhoz kötné őket tartósan betegség, akkor ők mondták maguktól, hogy bemennének már otthonba (vagy megölnék magukat), mert az már nem lenne élet, magatehetetlenül ágyhoz kötve pedig nem akarnának már élni.

2021. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/119 anonim ***** válasza:

20


Ne álszenteskedjünk. Friss kapcsolatnál senkinek se fér bele - se nő, se férfi - a szülők ápolása. Más az, ha már szeretsz valakit, jóbanrosszban van és akkor rokkannak meg a szülők.

2021. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/119 anonim ***** válasza:
0%

Mit jelent az idősebb kor? Annyiszor felvetődik ez a kérdés, kérdező, szerintem olvass vissza.

Az én véleményem: kb 35 éves korig mindenkinek, nemtől függetlenül, el kell szakadni otthonról. Persze lehet ez alól kivétel, pl. amit az egyik válaszoló is írt: kétgenerációs családi ház, külön bejárattal, külön lakrésszel.


Viszont a szülőktől leszakadásnak akkor is meg kell történni.

Szülő vagyok, a gyerekem végzett a tanulmányaival, munkahelyet talált, dolgozni kezdett és ezzel egyidőben összeköltözött a barátnőjével. Szerencsések voltunk volt lakhatási lehetőségük.


Számomra viszont furcsa az amikor egy felnőtt ember a szüleivel közös lakásba hazaviszi a barátnőjét/barátját és megpróbál kettesben akár intim életet is élni.Vagy akár kettesben elvonulni.

2021. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/119 anonim ***** válasza:
0%

Engem ebben a fent leírt önállótlanság mellett a gyakorlatiasság, a mindennapok "tervezésének" hiánya zavar.


Több ismerősöm él a szüleivel, és nekik alap, és nyilván értem, miért, hogy ha anyáék elindítanak egy mosást, az ő cuccuk is bekerül, ha vesznek kaját, akkor nekik is jut legalább hozzávaló, ha jön a futár, átveszik a csomagot, ha mennek patikába, akkor már az egész család receptjeit beváltják.


Otthon lakó barátnőimmel ha mentünk kávézni, aztán meg "plázázni" az oké, és nekik kikapcsolódás, de ha már plázában vagyok, akkor kellene a gyógyszertár, kellene új vágódeszka, elem, tápoldat, ami nem mindig buli. Nekem nincs anya, aki láthatatlanul beszerzi mindig az olívaolajat, hogy úgy tűnik, az sosem fogy el, és apa sincs, aki elmegy az Obiba szúnyoghálóért, hogy feltegye, míg nem vagyok otthon.

2021. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/119 anonim ***** válasza:
0%
Én azonnal elutasitom. Nagyon gáz
2021. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/119 anonim ***** válasza:
63%

Játszunk!


Egyedül él a srác, de a fizuja jelentős része elmegy albira és kajára. Jogsija van, alap. De kocsi nincs.

Akkor ő kell/jobb, mint aki a szülőkkel és, nem kell őket ápolni, nem lúzer, csak kényelmes neki?

2021. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/119 anonim ***** válasza:
100%
35 vagyok, otthon lakok, de van 7.5 millióm, mert azért éltem otthon, hogy összeszedjek valamennyi pénzt és jövőre lakást vehessek. Ez Kelet-Magarország, egész pofás 2 szobás lakosok vannak 15-16 millióért felújítottan. Fele pénz, fele hitel. Meg lehet lincselni, hogy otthon élek, de ha élnék, a saját lakás még 40 felett is álom lenne nekem, mert nem keresek 4-500 ezret Borsodban.
2021. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/119 anonim ***** válasza:
Ja, jogsim van, B-s és C-s is.
2021. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/119 anonim ***** válasza:
100%

Ne álszenteskedjünk. Friss kapcsolatnál senkinek se fér bele - se nő, se férfi - a szülők ápolása.


Maradjunk annyiban, hogy egy pasi (átlagos) nem válogathat, így simán benne lenne, ha a nő szülei a betegek, akkor segít. Ellenben a mai nők 98%-a nem ilyen, ha csak egy oicit is azt tapasztalják, vagy látják, hogy a pasi ragaszkodik a szüleihez, ápolja őket, akkor azonnal keres más pasit, aki tehetős, egészségesek és gazdagok a szülei. ÉS higgyétek el, talál is minden nő ilyen pasit, ez tapasztalat. A nők egy kapcsolat első 1-2 évében nagyon nem szeretetszolgálat, hanem haszonszerzés végett van a legtöbb a pasival, hogy jól érezze magát és ne mást ápolgasson, vagy ne kelljen nézni, ahogy a párja ápolgatja a szüleit. Pár év múlva nem gáz, de kapcsolat elején az.

2021. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/119 anonim ***** válasza:

29-es, ha valaki huszonévesen ismerkedik ott kb negyvenesek a szülők akik még nemigazán szorulnak ápolásra.Sőt, még inkább a szülők azok akik segítik a gyereküket. A kérdező idősebb kort ír, ott már valóban fennállhat ez a helyzet, bár az inkább 40+-os ismerkedés esetén, ott 60-65+-osak a szülők. Ha viszont korban hasonlóval ismerkedik az is hasonló helyzetben lehet, tehát az Ő szülei is idősebbek.

Ha a 40-es ismerkedik a 20-assal, ott valóban kérdéses az idősebb szülők ápolása, vagy az ápolás tolerálása a fiatal fél részéről.

2021. ápr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!