Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő elutasítja az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő elutasítja az olyan férfiakat, akik idősebb korukban a szüleikkel élnek és nincs jogosítványuk?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 13:25
 61/119 anonim ***** válasza:
76%
60. Itt a gykn az átlagfizetés 22 évesen is, még el nem végzett egyetemmel is nettó 430. Hogy ez hogy jött ki? Úgy, hogy tavaly megnéztem 4 ilyen kérdést (vagy 116 válasszal összesen, ha jól emlékszem)és megnéztem hány évesen mennyit keresnek, aztán kiszámoltam ebből az átlagot. Ugye ezeket itt írták le, hogy mennyire hihető, azt mindenki döntse el maga.
2021. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/119 anonim ***** válasza:
67%

61.-nek.


A Gyakori a Bibliám! A Koránom. Ami ide van írva, az igaz.

2021. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/119 anonim ***** válasza:
76%

#50

Szép és jó, hogy gondozod, de tőlem ne várjad el! Masodszor pedig nem ugy kell az egyedul elest megteremteni, hogy "bedugod anyadat idosek otthonaba) hanem VESZEL egy lakást magadnak te gyökér.

2021. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/119 anonim ***** válasza:
0%

#61


Én is netto 400at keresek! De nem gondolom, hogy ez hűű de nagy pénz. Sőt. Szerintem elég alacsony. Igaz, én Nő vagyok. De egy pasitól ez siralmas.

2021. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/119 anonim ***** válasza:
100%

58. Akkor válts szakmát, ha nem tetszik. Egy dolog, hogy 18-19 évesen pályaválasztáskor nem fogtad fel, hogy keveset fizető szakmát választasz, de ezt még felnőttként is lehet korrigálni.


61. Ember, elég lenne csak néha híreket olvasnod vagy KSH statisztikákat. Hogy vagy ennyire szűk látókörű? Nettó 400 ezres alkalmazotti fizetéssel benne vagy a legjobban kereső 15%-ban az alkalmazottak között.

Mi lenne, ha nem ilyen beszűkült lennél, hogy csak magadat, vagy a 20/50 legközelebbi ismerősödet nézed, hanem úgy szélesebben is az egész társadalmat?

2021. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/119 anonim ***** válasza:

61. Ember, elég lenne csak néha híreket olvasnod vagy KSH statisztikákat. Hogy vagy ennyire szűk látókörű? Nettó 400 ezres alkalmazotti fizetéssel benne vagy a legjobban kereső 15%-ban az alkalmazottak között


erre kontra a 64. válasza:


#61



Én is netto 400at keresek! De nem gondolom, hogy ez hűű de nagy pénz. Sőt. Szerintem elég alacsony. Igaz, én Nő vagyok. De egy pasitól ez siralmas.

2021. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/119 anonim ***** válasza:
61%

64.


Csak 400? Ne haragudj ez siralmas. Hogy állnak így szoba veled a férfiak?

2021. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/119 anonim ***** válasza:

"Szép és jó, hogy gondozod, de tőlem ne várjad el! Masodszor pedig nem ugy kell az egyedul elest megteremteni, hogy "bedugod anyadat idosek otthonaba) hanem VESZEL egy lakást magadnak te gyökér."


Ez annyira alpári szöveg, hogy inkább nem is írok rá semmit, te gyökér.

2021. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/119 anonim ***** válasza:
47%

#67

Szerencsere talaltam megfelelő tarsat magam mellé!

2021. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/119 anonim ***** válasza:
21%

"A férfiak jobban tolerálják, ha a nő otthon lakik, és azt is ha ápol.


A nők nem, mert ők gazdatestet akarnak."


Nem, a nők tudják, hogy ha bekerülnek egy ilyen kapcsolatba, minden ápolás rájuk lesz sózva.

2021. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!