Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő elutasítja az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő elutasítja az olyan férfiakat, akik idősebb korukban a szüleikkel élnek és nincs jogosítványuk?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 13:25
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/119 anonim ***** válasza:
100%

Te miért nem teszed meg azzal, hogy tanulsz/csinálsz olyat, amit nem annyira szeretsz, de jól fizet?


Kedves hölgy, vagy troll, vagy bánomisén! Te miért nem mész el prostinak? Bár nem hiszem, hogy annyira szeretnéd, de legalább jól fizet...

2021. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/119 anonim ***** válasza:

"Komolyan a Nőkre fogod a népességfogyást??????????!"


Ez komoylabb probléma annál hogy bárki bárkire fogná, elég mély okai vannak.


"Ez a férfiaknak legalább enyire (vagy talán még jobban) a hibája! Mire szüljek??? 300 ezer nettodra?"


Valaki már írta, hogy ez a pénz a hivatalos (és nagyrészt kozmetikázott) magyar átlagbérnél magasabb összeg. A medián 200 ezer körül van. Ergo a lakosság FELE nem keres nettó 200-at (legalábbis hivatalosan).

Senki nem mondta, hogy szüljél...jobb is lenne ha te inkább nem szülnél. Szörnyen kiállhatatlan, elkényeztetett és beképzelt pondrók lennének csak belőlük...


"Azt mondod, hogy a Nők hibája...?"


Nem.


"Tényleg? Tőlem elvárod, hogy adjak esélyt a két szép szemedért, merthát igy "kihal a magyar". Meg áldozzam fel a családról alkotott elképzeléseimet, hogy te azzal foglalkozhass amit szeretsz....?"


Az egy nem túl jó élet ha az ember minden egyes nap szenved, utálattal van a munkája iránt. Előbb utóbb ez tönkretesz mindent: a családot, a párkapcsolatot és végül magát az embert is. Nem véletlen van annyi alkoholista, drogfüggő ebben az országban.

Ki kellene harcolni a normális, emberhez méltó béreket. Ehhez összefogás kell, nem pedig a koncon kellene marakodni. Szerintem az eléggé tarthatatlan állapot, hogy egy ápolónő vagy egy kezdő(bb) tanár nem tud megélni a béréből. Pedig az ő munkájuk ELENGEDHETETLEN. Mondhatni létszükséglet.


"Magadtól akkor miért nem várod el az áldozatot? Te miért nem teszed meg azzal, hogy tanulsz/csinálsz olyat, amit nem annyira szeretsz, de jól fizet?"


Én pl. tanultam, dolgozok, de rohadtul nem szeretem már a munkám és még szarul is fizet. A környéken nincs érdemben jobb lehetőség, ezért "alternatív" megoldásokat keresek. De ezek is mind időigényesek és legtöbbször be is kell fektetni nem kevés pénzt.

Az elköltözés nem opció. Egyrészt ide köt a családom, a barátaim, az ismerősök és amúgy is én itt érzem jól magam.


Off: Eredetileg egyébként nem én "vitáztam" veled...

2021. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/119 anonim ***** válasza:
0%

#112

A 98-as kommentelő, szószerint azt irta, hogy: "amit a Nők művelnek, az a társadalom kihalásához vezet"


Abban egyetértek maximálisan, hogy rengeteg elengedhetetlen szakmát nem fizetnek meg. Ezt rendezni kellene. Lsd tanárok/apolók/tűzoltók stb)

De továbbra sem értem, miért visszataszitó, ha egy Nő ez alapján IS!! kirostál férfiakat...Mert szeretetből nem lakik jól a gyerek!

Szeretetből nem lehet házat venni, két autót fentartan i.

De ha már mindenáron az egyén szintjén keresünk "hibást" ha úgy tetszik; felelőst, akkor elég undoritónak talalom, hogy ezt az egész népességfogyás dolgot állandóam a Nők myakába akarják varrni!

98 as azt írta, hogy olyat csinál amit szeret, amiben jó, viszont ezt nem fizetik meg, de ő ezt szereti. Mást nem akar csinálni. Szuper! De még mindig nem értem, miért kellene őt választanom, ha kaphatok, sikeres, jólkereső, szintén családcentrikus férfit? Na most...már megbocsáss, ez mi, ha nem kettősmérce? Épeszű Nő, nem vállal gyereket ilyen férfival!

A társadalom nem fog kihalni, maximum a keveset kereső pasiknak fognak kevesebben szülni.

A Nő áldozzam fel magát, mert "kihal a magyar', de ő nem hajlandó áldozatot hozni (szakmát váltani)?????? Hat hogy van ez?


Van gyerekem! Es két dolgot igyekszek megtanitani nagyon!

1, Tanulni K E L L !!!! Piackepes szakmát, nem büfészakost szerezni!

és 2, Soha nem szabad alább adni az igényeinket!!! semmilyen nyomásra!

Mert inkább maradjunk egyedül, mint egy sz*r pasival, és emiatt kell igazán az 1-es pontban foglaltakat megfogadni!



"Én pl. tanultam, dolgozok, de rohadtul nem szeretem már a munkám és még szarul is fizet"

- Remek párositas!


"Az elköltözés nem opció. Egyrészt ide köt a családom, a barátaim, az ismerősök és amúgy is én itt érzem jól magam"

- Ez rendben van! Csak akkor nem kell csodalkozni, ha a Nők nem teged valasztanak!

2021. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/119 anonim ***** válasza:
100%
Utolsot el tudom kepzelni, ha szingli lenne es odamenne hozza a jokepu rendortiszt, aki nagyon nem keres meg 350 nettot sem. Hogy fel lenne a mi kis trollunk haborodva, hogy mit kepzel ez a pasi magarol, h nem egy sztarugyved es megis ra mer nezni egy nore. ...
2021. ápr. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/119 anonim ***** válasza:
58%

Nem vagyok felhaborodva! Miért lennék? Udvariasan elutasitom, és csak simán nem foglalkozom vele! Ami zavart régebben, (és most is volt ilyen munkahelyen), hogy nemleges válasz esetén is sokszor folyamatos a zaklatás, erőszakos próbálkozás! A NEM az NEM!

És nem érti meg....!

2021. ápr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/119 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kell ezt elképzelni, elmész vele randira (mert nem tudnád, hogy nem nettó 600 at keres), mert reménykedsz, hogy IT-s, vagy vagy vállalkozó, ügyvéd. De kiderül, hogy csak kis rendőrtiszt nettó 270 ért főhadnagyi rangban 32 évesen. Aztán kérdezgetne téged, hogy ki vagy, mi vagy, mit szeretsz, mi a hobbid. Te meg kb mindenre azt válaszolnád vissza, hogy nem szeretnél vállalkozó, vagy informatikus lenni? Ő: nem, ezt szeretem. Te: ez nagyon nagy baj, légy szíves gobndold át, amit mondtam. :D kb 5 perc után otthagyna. Jobban járna.
2021. ápr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/119 anonim ***** válasza:
58%

Reménykedem, hogy IT.s??? :D ezt azért szóbakerül ismerkedéskor. :'D



"Te meg kb mindenre azt válaszolnád vissza, hogy nem szeretnél vállalkozó, vagy informatikus lenni? "

- Ezt nem teljeden ertem.... Miért noszogatnék ÉN bárkit is azért, hogy piackepes szakmát szerezzen???

2021. ápr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/119 anonim ***** válasza:

Érdekes és egyben visszataszító világképed van...

Ez a "szeretetből nem alkik jól a gyerek" meg egy ótvar nagy baromság. Hány, de hány olyan "család" van ahol apuci jól keres, anyuci is akár, vagy otthon döglik, esetleg műkörmöshöz, fodrászhoz meg vásárolgatni jár minden nap, a jól kereső férj meg csak egy dísz, ahogy a gyerek is.

Érdekes módon az én szüleim soha nem kerestek jól, talán jó esetben átlagosan mégis felnőttem én is és két testvérem is. Tudtak venni egy családi házat, volt családi autónk, sőt minden gyereküknek tudtak venni saját házat/lakást. Emelett van balatoni nyaraló (2 is) és 3 autó a családban. Nahát milyen érdekes! És egy volt a titka mindennek: szerették egymást és kitartottak, kitartanak egymás mellett a mai napig. Az ő szeretetükből és gondoskodásukból igenis "jól laktunk"...

Szóval ez nem a fizetésen múlik. Az amúgy is csak egy átmeneti dolog. Lehet most van 1 milliós bér, aztán megszűnik, csődbe megy a cég és már kénytelen lesz valaki elmenni "csak" 300-ért. Gondolom te ebben az esetben dobbantasz is az aktuális párod mellől... tipikus mai "nő" vagy, aki az első adódó probléma láttán már menekül és keres valaki mást. Tisztelet, kitartás, szeretet, becsület: ezek semmit sem jelentenek...

2021. ápr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/119 anonim ***** válasza:

Először is, 9 éve vagyok a ferjemmel. Sok mindenen kerezstül mentünk már, és mindketten nagyon keményen dolgoztunk


Két mondatod ulütotte egymást:


"az én szüleim soha nem kerestek jól,"


______ > < ______


Tudtak venni egy családi házat, volt családi autónk, sőt minden gyereküknek tudtak venni saját házat/lakást. Emelett van balatoni nyaraló (2 is) és 3 autó a családban.


Ezt ugye te sem gondolod komolyan!?



Ez a szint nekem bőven elég!

Mégis azt látom, hogy amikor ezt a (szerinted is vázolt) atlagot sem tudják megteremteni, akkor jon a hiszti, hogy a Nőknek csak a pénz kell.

(Egyebként Nőként keresem meg 6 oraban!!! a netto 400at!)


Ha pedig tonkremegy a cég, atmegyek a szomszéd céghez.

2021. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!