Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő elutasítja az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő elutasítja az olyan férfiakat, akik idősebb korukban a szüleikkel élnek és nincs jogosítványuk?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 13:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/119 anonim ***** válasza:

39


Jól van akkor mátrírkodjál és járj prostikhoz. Nekem teljesen mindegy, isten áldjon!

2021. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/119 anonim ***** válasza:
100%

Lehet vàlasztani.

Egyedül laksz albiban, önàlló vagy, de semmit nem tudsz félretenni, egyik hónapról a màsikra élsz.

Anyàdékkal lakni szar, de legalàbb tudsz lakàsra gyűjteni.

Ha van nő, akkor muszàj az előbbit vàlasztani.

Ha nincs, akkor meg tökmindegy ha otthon laksz.

2021. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/119 A kérdező kommentje:
De miért nincs ezen a földön egyetlen olyan nő, aki elnézné, hogy otthon élek?
2021. ápr. 22. 15:37
 44/119 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet tudni ki kinek a segítségére szorul rá, elég csak megnézni Csuja Imrét, hány gyereke halt meg. És manapság ebben a rohanó, őrült és pénzorientált nyomorul világban bizony gyakran megesik, hogy a szülők mennek a gyerekük temetésére...
2021. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/119 anonim ***** válasza:
49%

43.-ra a kérdezőnek.


És a többi dolgod? Külső, farok, pénz, milyen a ház?

2021. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/119 anonim ***** válasza:
42-esnek igaza van, vagy otthon élsz és 30-35 körül összeszedsz egy lakásindulóra valót, vagy albiban élsz és ha egyedül vagy, akkor jó eséllyel soha nem lesz saját lakásod, hacsak nem keresel 5-600 ezret.
2021. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/119 anonim ***** válasza:
45. Ezt én sem értem. A legtöbb ember miért olyan kbsztt faék egyszerű, hogy szeret mindent 1-1 dologra leegyszerűsíteni? Minimum tucatnyi faktor van itt is, ami közre játszik, hogy mennyire vagy/nem vagy vonzó a nők többsége számára. Lehet valamiben gyenge vagy közepes vagy, de másban pedig erős (jó esetben).
2021. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/119 A kérdező kommentje:
Nagy ívben tesznek a nők a külsőre és farokra, max ránéznek egy átlagnál jobb külsejű férfira vagy nagyobb farokra.
2021. ápr. 22. 15:44
 49/119 anonim ***** válasza:
16%

20M egy autora???

A férjemnek egy skoda octaviaja volt amikor megismertem. A legtobb Nő nem vár BMW.t Audit stb. Csak, hogy legyen egy kozepkategorias autod. De sokan, (ahogy te is kerdezo) még erre is keptelen vagy!

2021. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/119 anonim ***** válasza:
71%

Azt hittem írtam ide választ már, de akkor tévedtem, vagy csak egy ehhez hasonló kérdés volt!


Mint láthatod igen, alapvetően az az érthetetlen számomra, mikor ilyen lotyókkal találkozom, hogy általában éppen ezek azok, akik családcentrikus férfit keresnek, márpedig az, hogy valaki bedugja a szüleit szociális otthonba, ő meg él egyedül, az sok minden, csak nem családcentrikus. Ezeknek szoktam mondani, hogy bocs, amiért nem dugom Anyámat idősek otthonába. Néha azt is megkérdem, hogy a tieid már ott vannak-e? Nem mondom nagyot szoktak nézni.

2021. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!