Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Puncsra regisztráljak, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncsra regisztráljak, ha a lentiekre vágyom? Mik a tapasztalatok az oldalról, akár női, akár férfi szemszögből?

Figyelt kérdés

Amire vágyom:

-intelligens férfi, aki nagy tapasztalattal rendelkezik

- lehetőleg ügyvéd, orvos, mérnök vagy nemzetközi cégnél magasabb pozícióban dolgozik

- jó beszélgetőpartner, nem csak szexet akar

- szeret színházba járni, kirándulni, utazni

- kizárólag egy nőt keres, nem minden napra mást

- nálam nem sokkal idősebb, maximum 35 éves

- közös programjainkat állja, ezen felül nem szeretném, ha pénzelne


Amit nagyon nem szeretnék:

- ha csak szexért lenne velem, prostituáltnak nézne és az aktusért akarna fizetni

- lekezelően bánna velem, nem tekintene rám egyenrangú félként

- velem próbálná feldobni az unalmas, ellaposodott kapcsolatát, ezért mindig csak titokban találkozhatnánk

- bárki azt gondolja, hogy pénzért árulom a testem.



2021. máj. 7. 18:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
100%

Ja, most olvastam a végét, hogy a közös programokat állja.

Mi felvaltva szoktuk.


#20 voltam.

2021. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
83%

Tipikus férfi kérdés. Hiába bizonygatod hogy te nő vagy, nem vagy az!


De hogy etesselek, szerinted ha egy férfi magasan kvalifikált, csúcs intelligens és az egzisztenciája is az átlag felett jár fényévekkel, emellé még közel modell külsővel rendelkezik, az egyedülálló, és egy nyomorék weboldalon keres nőt? Aki ilyen, azért már az egyetemen sorszámot húznak a nők, egyetemen kívül meg csak szimplán sorokban állnak. Ha meg nem akar fixet, melegváltásban cseréli a farkán a nőket.


Te mint pasi próbálod beleélni magad mint nő. Szép próbálkozás volt, azt az egyet díjazom hogy megpróbáltad, és szép sorokba rendezted a gondolataid.

2021. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
Na, már töröltek egy csomó választ.
2021. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
100%
50-70 ezer forintos kiadáshoz nem kell a puncs. Ezt viszonylag sokan tudják finanszírozni.
2021. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:

Általában étteremben, kávézóban találkoztam a Tinderes randipartnereimmel. Túl korán biztos nem, első randin nálam kizárt a szex.

Ennél azért jóval többet. Tájékozott vagyok, jó beszélgetőpartner, tisztában vagyok az illemszabályokkal elitebb társaságban sem égne velem. A külsőmből igyekszem kihozni a maximumot, sokan mondják, hogy élőben szebb vagyok, mint a képeimen. Nálam kizárt, hogy filterezzem, szerkesszem a képeimet, ezáltal becsapjak másokat.

2021. máj. 7. 18:47
 26/69 anonim ***** válasza:
100%
Te is orvos, vagy mérnök vagy?
2021. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:
Eddig minden "rendes" pasimmal, akikkel együtt is éltem, nem csak randiztam, felesben álltuk a kiadásokat, most viszont szeretnék tudni félretenni, hogy legyen némi megtakarításom. Nincsenek elrugaszkodott, teljesíthetetlen elvárásaim.
2021. máj. 7. 18:51
 28/69 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, mit dolgozol?
2021. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 A kérdező kommentje:
Nem, jeleneg egy irodában asszisztens vagyok (kollégáim 85%-a szintén nő), illetve HR-esnek tanulok.
2021. máj. 7. 18:54
 30/69 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj, az az igazság, hogy valószínűleg nem vagy már elég fiatal és nem nézel ki elég jól. Biztos emlékszel még a gimiből, hogy voltak oylan csajok, akik majd megdöglöttek a pasik és a tenyerükön hordozták, meg voltak a többiek. Ha te oylan csaj vagy, illetve 30 valahányan már ehhez öreg vagy sajna, de ha mondjuk 25 lennél és állati szép, épp most diplomáznál, feltennél egy instaprofilt, nem pucsítósat, hanem normális öltözködésűt amin mondjuk hobbiból fotózól stb, máris rengetegen írnának és akadna köztük oylan aki gazdag és ide-oda vinne. Mit gondolsz a többi iylen istapicsának honnan van gazdag baraátja? Ha te smucig és csóró pasikat fogsz ki, egyszerűen ez a te szinted. Ha egy kicsit is tehetősebb pasit akarsz, akkor irány a plasztikai sebészet, akkor talán van remény, de mondom, 30 valahányként már ehhez öreg vagy. Én 18 éves voltam, amikor tök véletlenül sikerült egy kozmetikusnak úgy kisminkelnie, meg a fodrásznak úgy belőnie a hajam, plusz még tök véletlenül vm testrefeszülős cucc is volt rajtam és tök jó alakom is volt, mert hát 18 voltam és vékony, hogy úgy néztem ki mint valami modell, na szóval pár lépést tettem meg csak pestem és nem tudom hányan akartak felszedni ez idő alatt. A bazilikában vártam a pasimra, amikor egy arab fickó embere jött oda hozzá, hogy a főnöke szeretne megismerkedni velem. A pasi 30 körüli volt, három testőr volt vele meg 5 lefátyolozott nő. Valami gazdag darab sejk lehetett, de akár herceg is ki tudja. elhajtottam, de látott ennyit tesz, ha fiatal vagy és úgy nézel ki mint egy model. De még mindig szóba jöhet valami gazdag elvált negyvenes, ha most elmész plasztikáztatni és modell külsőt faragsz magadnak.
2021. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!