Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Puncsra regisztráljak, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncsra regisztráljak, ha a lentiekre vágyom? Mik a tapasztalatok az oldalról, akár női, akár férfi szemszögből?

Figyelt kérdés

Amire vágyom:

-intelligens férfi, aki nagy tapasztalattal rendelkezik

- lehetőleg ügyvéd, orvos, mérnök vagy nemzetközi cégnél magasabb pozícióban dolgozik

- jó beszélgetőpartner, nem csak szexet akar

- szeret színházba járni, kirándulni, utazni

- kizárólag egy nőt keres, nem minden napra mást

- nálam nem sokkal idősebb, maximum 35 éves

- közös programjainkat állja, ezen felül nem szeretném, ha pénzelne


Amit nagyon nem szeretnék:

- ha csak szexért lenne velem, prostituáltnak nézne és az aktusért akarna fizetni

- lekezelően bánna velem, nem tekintene rám egyenrangú félként

- velem próbálná feldobni az unalmas, ellaposodott kapcsolatát, ezért mindig csak titokban találkozhatnánk

- bárki azt gondolja, hogy pénzért árulom a testem.



2021. máj. 7. 18:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:
Biztos nem fogom magam plasztikáztatni, nem akarok beleesni a tucatlány kategóriába, valamint nincs olyam dolog, amivel annyira elégedetlen lennék magamon, hogy mindenképp meg akarjam változtatni. Felvartt póthaj, hatalmas műköröm, agyonszolizott bőr, műszempilla, műmellek, túltöltött száj, akármelyik férfi ismerősömet megkérdezem, egyikük sem találja vonzónak az ilyen lányokat. Lassan 29 évesen nem érzem magam öregnek egyáltalán, sőt most vagyok a legjobb korban, kellő élettapasztalattal a hátam mögött, tudom mit akarok az életben.
2021. máj. 7. 19:01
 32/69 anonim ***** válasza:
65%

1 +1

Az összes ilyen hergelős kérdést a mi kis házi nőgyűlölő inceljeink írják. Hozzák mindegyikben az általuk állandóan pocskondiázott "mindennőilyen"t. Szánalom.

2021. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
66%
Ja, már látom hogy troll vagy, vagy csak hülye. 29 évesen te már öreg vagy a puncshoz. Máshol próbálkozz.
2021. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:

" Ha egy kicsit is tehetősebb pasit akarsz, akkor irány a plasztikai sebészet"


Itt van a prolik és lelkiszegények világa, ahol azt hiszik, ha valakinek van egy bő átlagos pénze, akkor rögtön insta pitsákat akar. Azokat max. te akarsz, és vetíted ki a frusztrációd.

2021. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
54%

30. Meg az a baj hogy a kérdező pasi, aki kreált egy női karakter, és most előadja első szám egyes személyben.


"jeleneg egy irodában asszisztens vagyok (kollégáim 85%-a szintén nő), illetve HR-esnek tanulok." Ez meg a hab a tortán, tipikus általános válasz a kamuzók körében.


Tudod kérdező, lehet hogy itt az átlag 1 bites, de azért vannak itt olyanok is, akiknek jár az esze. Én nem fedem fel magam, gyakorolni járok ide. Na most gondolj amit akarsz! :D

2021. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyen pasikhoz te már öregecske vagy, fiatalabbakat keresnek+a saját köreikből. Kénytelen leszel te finanszírozni a wellnesst meg a kirándulásokat.
2021. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pasi, rosszul gondoljátok, az meg nagyon távol áll tőlem, hogy bárkit gyűlöljek. Öregnek ne tartsatok már ennyi idősen, az majd 40 éves korom felett leszek. Nem azt írtam, hogy nem tudnám finanszírozni, hanem azt, hogy szeretnék megtakarítani egy kisebb összeget, mert a jelenlegi élethelyzetemben nem tudok.
2021. máj. 7. 19:30
 38/69 anonim ***** válasza:
73%
29 vagy, ha családot akarsz akkor lassan meg kéne ismerni a párod ha 35 előtt szülni akarsz. Ne élősködj másokon. Úgy néz ki hogy az adottságod sincs meg hozzá.
2021. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 A kérdező kommentje:
És akkor mi a helyzet, ha nem szeretnék szülni? Erre nem is gondoltál, hogy nem akar mindenki gyereket?
2021. máj. 7. 19:36
 40/69 anonim ***** válasza:
100%
Ha családot akarsz, így írtam.
2021. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!