Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Puncsra regisztráljak, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncsra regisztráljak, ha a lentiekre vágyom? Mik a tapasztalatok az oldalról, akár női, akár férfi szemszögből?

Figyelt kérdés

Amire vágyom:

-intelligens férfi, aki nagy tapasztalattal rendelkezik

- lehetőleg ügyvéd, orvos, mérnök vagy nemzetközi cégnél magasabb pozícióban dolgozik

- jó beszélgetőpartner, nem csak szexet akar

- szeret színházba járni, kirándulni, utazni

- kizárólag egy nőt keres, nem minden napra mást

- nálam nem sokkal idősebb, maximum 35 éves

- közös programjainkat állja, ezen felül nem szeretném, ha pénzelne


Amit nagyon nem szeretnék:

- ha csak szexért lenne velem, prostituáltnak nézne és az aktusért akarna fizetni

- lekezelően bánna velem, nem tekintene rám egyenrangú félként

- velem próbálná feldobni az unalmas, ellaposodott kapcsolatát, ezért mindig csak titokban találkozhatnánk

- bárki azt gondolja, hogy pénzért árulom a testem.



2021. máj. 7. 18:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:

#50

Köszömöm, én maradok a nem beteg, de jól kereső férfiaknál. (Igen, van ilyen bőven) vagy ha véletlen nem lenne ilyen, akkor meg inkább EGYEDÜL, mint a fenti verzio

2021. máj. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:
Van munkám, az utazások és közös programokon kívül mindent fizetek magamnak, értsd alatta az albérletet, rezsit, étkezésemet, autómat stb. Nem várok el havi több százezer Ft-ot, egyáltalán semennyi nekem átadott pénzt, leírtam egy korábbi válaszban, hogy kb. mennyi az szerintem, amiből a közös programok kijönnének, amit a pasi fizetne. Azt szintén hangsúlyoztam, hogy senki szexbabája nem leszek, főleg nem 3. személlyel, és kizárólag kölcsönösen lefektetve és megegyezve a keretekröl, hogy ki mit szeret az ágyban.
2021. máj. 8. 08:08
 53/69 anonim ***** válasza:
68%

Mi erőlködsz még mindig? Már eldőlt hogy nem kapod meg a Benedek Elek díjat.

Nagyon béna amikor nőnek tettetve magatokat írtok kamukérdéseket.

2021. máj. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:

Nem értelek kérdező.

Mit szeretnél akkor egy élettársat aki támogat?

Én benne lennék egy ilyenben csak nekem max ahogy az 50es is írta heti 1 alkalommal diszkréten lehet jó

2021. máj. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:
Nem erőlködöm, megmagyarázok egy félreértést. Nő vagyok, mindig is az voltam, jó lenne, ha befejeznéd már ezt a marhaságot, hogy tuti pasi vagyok, mert ez nem viszi előre a kérdésem megoldását és minden valóságalapot nélkülöz.
2021. máj. 8. 08:15
 56/69 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy a programokat a paso fizeti, teljesen alap

29N

2021. máj. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele együtt élni. Heti 2-3 találkozó legyen ráérés függvényében, csináljuk közös programokat, amiket anyagilag ő rendez, valamint ennyiszer együtt is aludhatunk akár nála, akár nálam. Nem fogom mindenkinek fennhangon hangoztatni, hogy kivel vagyok, de titkolni sem szeretném vagy letagadni, főleg nem szerető lenni és a feleség elől bujkálni.
2021. máj. 8. 08:17
 58/69 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint én rossz kapcsolatokban éltem idáig, ugyanis majdnem mindig felesben álltunk mindent az exeimmel, vagy ha ő fizetett valamit teljesen, akkor a következő alkalommal én.
2021. máj. 8. 08:19
 59/69 anonim ***** válasza:

Ilyennel soha nem kezdtem....

Hogy megy ez? Etteremben ő fizeti ki a szamlát, te meg utána odaadod neki? Vagy hogy? Szánalmas...

2021. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 A kérdező kommentje:
Nem, mindenki fizette a saját fogyasztását, belépőjét stb. külön-külön.
2021. máj. 8. 08:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!