Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Puncsra regisztráljak, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncsra regisztráljak, ha a lentiekre vágyom? Mik a tapasztalatok az oldalról, akár női, akár férfi szemszögből?

Figyelt kérdés

Amire vágyom:

-intelligens férfi, aki nagy tapasztalattal rendelkezik

- lehetőleg ügyvéd, orvos, mérnök vagy nemzetközi cégnél magasabb pozícióban dolgozik

- jó beszélgetőpartner, nem csak szexet akar

- szeret színházba járni, kirándulni, utazni

- kizárólag egy nőt keres, nem minden napra mást

- nálam nem sokkal idősebb, maximum 35 éves

- közös programjainkat állja, ezen felül nem szeretném, ha pénzelne


Amit nagyon nem szeretnék:

- ha csak szexért lenne velem, prostituáltnak nézne és az aktusért akarna fizetni

- lekezelően bánna velem, nem tekintene rám egyenrangú félként

- velem próbálná feldobni az unalmas, ellaposodott kapcsolatát, ezért mindig csak titokban találkozhatnánk

- bárki azt gondolja, hogy pénzért árulom a testem.



2021. máj. 7. 18:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
53%

Rendkívül illuzioromboló....

(Még szóló koromban) soha nem tenyereltem bele ilyen sóher férfiba, pedig sokat randiztam... De mivel már férjnél vagyok, így nem érint a randizós nyavalya.

2021. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 A kérdező kommentje:
Legtöbb pasim átlagos volt, egyikük sem volt csóró. Eddig ezt tök természetesnek tartottam, csak így nem tudtam spórolni, semmi megtakarításom, ezért szeretnék elkezdeni egy kicsit félretenni.
2021. máj. 8. 08:34
 63/69 anonim ***** válasza:

Jó lehet a parodnak lenni.

Én szívesen lennék. Csak én nálam 2 dolog létezik.....


1. Komoyl kapcsolat család gyerek együtt élés.(ez megvan)


2. Egy titkos szerető akivel néha heti 1..2 alkalommal összejövunk 1..2 órára a 4 fal közt diszkréten. (Ilyet ma is keresek)

Mindenkinek marad a saját élete és diszkréten kezelve.


Ez hogy heti 1..2 nap vele vagy aztán nem?

Ezt én nem tudom hova tenni

2021. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:
Jelen élethelyzetemben egyik sem jöhet szóba. Heti pár napra mindketten úgy alakítjuk az időbeosztásunkat, hogy ráérjünk egymásra, többi napokon viddóhívásban beszélünk pár percet és mindenki intézi a saját dolgait.
2021. máj. 8. 08:44
 65/69 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Akkor nem jó.

Ha megelégednel a heti 1 2 alkalommal diszkrét szeretői kapcsolatba az jó így ez a hibrid verzió nem jó

2021. máj. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkinek a szeretője lenni, az borzasztó megalázó lenne rám nézve, valamint nem túl korrekt a feleségeddel szemben sem. Ha rossz a kapcsolatod, akkor próbáljátok meg rendezni a problémát, ha nem megy, akkor váljatok el.
2021. máj. 8. 09:28
 67/69 anonim ***** válasza:
56%

Hagyjuk ezt az álszent szart. Se kutyád se macskád leírtad. Gyereket nem is akarsz. Te aztán ezzel a ...Gál ne okoskodj.

Semmit nem tudsz.

"Valj el vagy rendezd."

Idióta sablon duma. Látszik hogy egyedül vagy se kutyád se macskád!

Pedig amiket leírtal legjobb esetben is egy normális férfi max szeretőnek tart majd.

Aki nem akar együtt élni gyereket az másra nem való.

Dugó partner ennyi

2021. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:

A heti 1-2 alkalom diszkréten a négy fal között a szeretővel felállást a férjek többsége simán bevállalná. Csak az a baj, hogy ennyi férfira jut 1-2 kósza nő, aki bevállalja a helyzetet. Elég nagy tapasztalatom van a kérdésbe, de hidd el, a nők 99%-a nem megy bele szeretői viszonyba még akkor sem, ha otthon nem jó a házassága. Amikor ilyenekkel ismerkedtem, az elején nagyon lelkesek voltak, majd amikor már a tettek mezejére kellett volna lépni, meghátráltak. Egyedülálló nők még úgy ahogy belemennek, de az sem gyakori. Én azt látom, hogy a nők nem arra vannak programozva, hogy szex mindenáron és mindenek felett.


A társkeresőkön a férfiak fele házas vagy kapcsolatban van. A laza és kötetlen szex reményében regisztráltak, de ahogy az ábra mutatja 100-ból 99 hoppon marad. LEhet beszélni a szeretőzésről, be lehet állítani a világ letermészetesebb, legszélesebb körben elterjedt dolgáról, lehet mondani hogy 3 perc alatt lehet találni nőt szexre, de ezeket csak azok mondják akik nagyágyúk a pályán, vagy akik csak szeretnének azok lenni. A többségnek nem jut szerető, az csak hiú ábránd lesz nekik amíg élnek.

2021. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
88%

"Nem akarok vele együtt élni. Heti 2-3 találkozó legyen ráérés függvényében, csináljuk közös programokat, amiket anyagilag ő rendez"


Havi 70 ezer 4 héttel számolva durván 18 rugó hetente. Szerinted melyik lúzer lesz ennyire nagyvonalú?


Torrente megkaphatja Megan Foxot vagy Margot Robbie-t 1 órára alkalmanként 20 ropiért még most is.


Szerinted ki lesz akkora barom, hogy érted majd pénzt fog adni, cafka? He? Álmodj, királylány! https://www.youtube.com/watch?v=VEyxtTF4wiU

2021. máj. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!