Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Puncsra regisztráljak, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncsra regisztráljak, ha a lentiekre vágyom? Mik a tapasztalatok az oldalról, akár női, akár férfi szemszögből?

Figyelt kérdés

Amire vágyom:

-intelligens férfi, aki nagy tapasztalattal rendelkezik

- lehetőleg ügyvéd, orvos, mérnök vagy nemzetközi cégnél magasabb pozícióban dolgozik

- jó beszélgetőpartner, nem csak szexet akar

- szeret színházba járni, kirándulni, utazni

- kizárólag egy nőt keres, nem minden napra mást

- nálam nem sokkal idősebb, maximum 35 éves

- közös programjainkat állja, ezen felül nem szeretném, ha pénzelne


Amit nagyon nem szeretnék:

- ha csak szexért lenne velem, prostituáltnak nézne és az aktusért akarna fizetni

- lekezelően bánna velem, nem tekintene rám egyenrangú félként

- velem próbálná feldobni az unalmas, ellaposodott kapcsolatát, ezért mindig csak titokban találkozhatnánk

- bárki azt gondolja, hogy pénzért árulom a testem.



2021. máj. 7. 18:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:
Nem akarok a klasszikus értelemben vett családot.
2021. máj. 7. 19:45
 42/69 anonim ***** válasza:
43%
én az utóbbi időben csak kisfarkú impotens pasikba botlom, pedig csak szexpartnert keresek. Annyira szánalmas, hogy már kérnem kell a dickpic-et mert unom futni a felesleges köröket...
2021. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
92%

"Nincsenek elrugaszkodott, teljesíthetetlen elvárásaim."

Hát akinek vannak elvárásai, az mind azt mondja, hogy teljesíthető, mert a saját vágyait tartja szem előtt.


Na, de mit dolgozol? Mondd már el. Oké, hogy vigyen el téged helyekre, fizessen, de mit csinálsz, azon kívül hogy...

Jól tudsz beszélgetni és tudod az illemet? XD


"Lazább kapcsolatot, ahol kölcsönösen elfogadjuk, ha a másik elfoglaltabb, nem ragaszkodunk a mindennapos találkozókhoz. Teljes állásban dolgozom, mellette újra tanulok is, így sokszor időhiánybam szenvedek. A szabadidőmet viszont szeretem utazással tölteni, ahova szívesen elkísérném a páromat, akár pár napos külföldi útra is, amit szeretném, ha ő fizetne."

Szóval, időhiányban vagy, de szabadidődben utazgatnál. Kellene egy férfi, aki CSAK téged tart szem előtt és nincs más nője, nem tart prostinak annak ellenében hogy a te alap elvárásod hogy fizessen neked dolgokat különben már off, és a puncson ismerkedsz ami tipikusan ilyen oldal, ÉS elfogadja, hogy nem tudsz mindig találkozni, mert elvagy a dolgaiddal, és amúgy félre is tennél, ezért kell neki fizetnie. És a te elvárásaid NEM elrugaszkodottak!


"A külsőmből igyekszem kihozni a maximumot, sokan mondják, hogy élőben szebb vagyok, mint a képeimen"

Eléggé forgatod a szavakat. Nem azt mondod, hogy szép vagy, hanem hogy élőben szebb vagy, mint a képeken. Aztán lehet képeken 10/3 vagy, élőben meg 10/4. Direkt így írod le, talán mert magaddal nem vagy őszinte, vagy nekünk próbálod így előadni.


Szóval, sztem nagyon önző vagy, k.va nagyok az elvárásaid ahhoz képest amit te nyújtani tudsz. És öreg vagy. Hiába nem érzed magad annak. De am a 30as csaj nagyon adós, jól megmondta a tutit.

2021. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
Az "amire vágyom" resz a kerdesedben....az azért alap ám egy kapcsolatban..
2021. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:

Itt az a kérdés hány százezret kérsz?

Aki puncosn van férfi az szexpartner keres. Nem egy feleséget és társat. Azért fizet hogy te jót tegyél neki!

Vagyis te szolgaltatsz és ő fizet!

Vagyis nem a te vagyad az érdekes.

Pont leszarja mi van veled mit akarsz.

Max ha ingyen vagy nagyon olcsón elmezs vele akkor lehet nagyon normális.

Én normális voltam sokszor ilyen nőkkel de sokszor megpróbált volna palota venni. Azóta nem igazán érdekel! Az elején legalábbis. Ha bizonyítja hogy odaadó akkor máras a szitu

2021. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
Hát nem csodálkozom hogy nincs kapcsolatod, de ilyen személyiséggel neked kellene fizetni annak a szerencsétlen férfinak és nem fordítva.
2021. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
Neked nem puncs kell,hanem egy olyan idősebb,tanult és normális pasi,akit a kérdésben leírtál.Nem voltam még puncson,viszont egyszer kiadtam magam sugarbabynek poénból a tinderen.Kb így kezdődött a beszélgetés: "Mennyi a tarifád?" Gusztustalan emberek,nulla tisztelettel.Keress egy pasit,aki ilyen és téged szeret!:)
2021. máj. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
Adom a 22-est, a kérdező troll!
2021. máj. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
Szóval kell egy Adonis aki fizeti a szórakozásodat. Fiatal, sármos, művelt, orvos, mérnök... Ő fog találni hasonló nőt. Én mint nem fiatal és nem adonisz nem fizetem nőnek a szórakozását. Egyedül utazom. Vannak ott hozzám hasonló nők. Igaz nem fiatal hamvasok akik szóba állnak velem, de nem is qurvák.
2021. máj. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:

Azt nem veszik észre a lányok az elszállt vagyaikkal hogy kevés olyan férfi van aki több száz ezret milliót ki tud adni ilyen hobbira.

Namost aki ki tud az igen komoly pénzt tesz le,viszont ehhez nagyon komoly válogat és nagyon komolyan vannak elvárásai!

Pl ismertem ilyen lányt.

..pasi bérelt egy jó helyen lakást porta szolgálat stb

... ruhák

... bankkártya 300.000 mindig rajta ha lement valamennyi egyből tette rá a pasi

...auto ez havi szinten kb 4..600ezer

DE

..a csaj otthon kellett lennie amikor megy szépen várja

...nem mehetett dolgozni

...barátok nuku

...kb a teljes élete 0lett a nőnek.

... aztán a pasi szerette a popó sexet, ha akarta mondta arra vagyik tegyen be plugot mire megy mert ő nem akarja nyalni tágítani egyből be és kész

...vagy egyszer megbeszélt időben jött,csak hozta egyik férfi barátját.

Aki egy jóval nagyobb farkú nagy hasu macis 45eves volt, és mondta a csajnak hogy ő meg szeretné nézni milyen ha mással csinálja, fürdés után kijött a pasi az idegen és egyből pucsitas és már tette is fenekbe. A csaj pár napig nehezen járt.

...volt hogy a pasi mondta ma feljönne de legyen otthon hozzon inni ennivalót leírta miket vegyen meg, aztán feljött 3ferfi kollégával a csajnak meg tűsarkú, miniszoknya bugyi nélkül, és kis top amiben a ciicje látszott és földön volt a kaja aki amit kért neki kellett odaadni hajolgatva.

Anyja beteg lett úgy könyörgött hogy had menjen le vidékre hozzá 1hetre.

Szóval nagy pénz de akkor nincsen saját élet.


Vagy másik verzió amit én is dijjazok nekem is van családom neki is van pasi vagy család, és heti szinten 1x talalkozni egy jót szexelünk 1..2 óra és kap 10..20 ezret.

Megy mindneki.

Melyik a jobb?

Mindenki eldöntheti

2021. máj. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!