Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek olyan, aki tetszik a lányoknak? Hogyan legyek tökéletes? Már beleőrülök!

Figyelt kérdés

Egyáltalán milyen férfi kell a mostani nőknek főleg KÜLSŐLEG? Hogy lehet nekem is barátnőm? Már tisztára ideges vagyok, ha erre gondolok! A gyúrás nem érdekel, nem iszok, nem cigizek, nem drogozok, nem járok haverokkal sehova (mivel nincsenek is!), nem élek a telefonom rabjaként, nem vagyok mindenféle magamutogatós közösségi oldalon sem, rendesen dolgozok stb...


28/F



2021. máj. 27. 02:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
96%

Külső: Ne légy túl kövér, de túl sovány se, jó egyenes testtartás, kicsit edzett test, amihez nem szükséges a gyúrás, bármilyen sport jó(akár kocogás, úszás), ápolt haj, arc, tiszta rendezett ruha, illatok.

Belső: Meg kell tanulnod kommunikálni és minél több olyan helyre járj, ahol van lehetőséged új embereket megismerni, fejleszteni kommunikációd. Amint nem gondolnak rád baltás gyilkosként, jobban ki tudod fejezni magad, sokkal könnyebben fogsz barátkozni, kapcsolatot építeni.

Miért nincsenek barátaid, mivel töltöd a napod?

2021. máj. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
73%
Úgy látom, neked szociális fóbiád alakult ki. Szorongsz az emberi kontaktusoktól, a kommunkációs helyzetektől. Ez annyira nyilvánvalóan a szemedbe van írva, hogy mások emiatt nem is kérnek a társaságodból; de ez érthető is, hiszen egy szorongó ember mellett csak feszengeni lehet, külsőleg akármennyire is jól néz ki. Hiába csíped ki magad, szorongósan sose fogsz tetszeni, mert a nők ösztönösen igénylik, hogy ellazulhassanak egy férfi mellett. Ne haragudj, ha elkeserítelek, de ez a helyzet szerintem magától nemigen fog megjavulni, mert ez egy ördögi kör, hiszen a társasági viselkedést csak társaságban lehet igazán fejleszteni, s ha a társaságokba nem tudsz beilleszkedni, akkor nincs előrelépésnek sem esélye. Az egyetlen ígéretes megoldásnak én azt látom, hogyha eljársz pszichológushoz. Ő segítene feldolgozni és kezelni a szorongásaidat és a kudarcaidat, és megtanítana egy magabiztosabb fellépésre.
2021. máj. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
90%

Ne a kulsoddel akarj megfelelni hanem a belsoddel


Az 6os hulyeseget irt nem mi den lany van oda az overt az oraert es az ingert. Spec en utalom. Jobban szeretem a sportosabb fazont farmer polo kombo nalam nyero minden kiegeszito nelkul. Sportcipo h barmikor elranghassam a hegyekbe kirandulni. Vagy csak setalni. Ingben ovvel karoraval felcipovel mem fog jonni.


Nekem spec olyan pasi kell aki benne van a kalandban az inges pasik nincsenek benne. Mert hat o mem ugy oltozott.


Alap a normalis tiszta nem szaladt ruhazat. A szorzet legyen apolt (haja, szakala ha van) mashol hidegen hagy... Ne miattam nyirja le.


Legyen termeszetes, nyitott szemelyiseg, testartasban ezt az jelenti h a kezeit nem kulcsolja ossze (az vedekezesre utal) lazan all vagy ul, nem gornyedt, nem a szemoldoke alol pislog, figyelmes, erdeklodo, a testartas, a lany fele fordul a cipo orra, a lany fele hajol picit, hagy sebezheto pontot magan, ezzel is jelezve h ha kell megadja magat a lanynak 😂

Ha megvan a lany figyelme akkor egy apro erintes a felkaron vagy kezfejen. Max 10mp eleg. Figyeled mit reagal a teste, elhuzodik vagy nem. Megriad vagy sem.

2021. máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
10%
Legyél magas, sötét hajú, szakállas, szőrtelen felsőtestű, markáns arccsontú, lapátállú, kigyúrt, nagyfarkú, na és persze gazdag! Ha nem megy, sajnos lemondhatsz a nőkről.
2021. máj. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A sport azért is felejtős, mert sérvem van, és mivel hirtelen magasra nőttem (alulról súrolom a 2 métert), gerincproblémám van. A hajam sötét, van szakállam (amit igényesen ápolok). Egyébként itthoni keretek között edzek óvatosan, de nagyobb súlyokkal nem is szabad nekem. Nekem a kicsit elvontabb lányok jönnek be. Agyonra tetovált, (nekem is vannak), sötétebb ruhadarabokat hordó, rock-metál zenét hallgató lányok. Igényességre nem lehet gond, tiszta ruhákat hordok, és figyelek a megjelenésemre természetesen! Mindig tiszta vagyok, de ez alapvető, én úgy gondolom. Öltözködésem egyszerű. Farmer, fekete póló. Nem jön be az ing, és karóra. Távol áll tőlem. Barátaim nem tudom miért nincsenek. Ez így alakult. Valóban szorongok egyébként, engem rengeteget bántottak gyerekként. Általában munka után hazajövök, és itthon vagyok. Nézek sorozatot, kb ennyi. Volt anno "baráti köröm", de amikor szorult helyzetbe kerültem az életben, viccet csináltak belőlem. Ott és akkor befejeztem, otthagytam őket. Ezért nincs is közösségi oldalon profilom. Nincs kiket ismerjek. A munkahelyen is felszínesek akik körülvesznek. A nagy része legalábbis.
2021. máj. 27. 09:00
 16/61 anonim ***** válasza:
91%

Jarj koncertre kocsmaba pubba keress hasonlo erdeklodesu korodbeliket

Netes forumok, tarskeresok, haaaat nem mindig jo de hatha szerencsed lesz.

2021. máj. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
100%

14

magas vagyok és szörtelen. k..ra nem ezen múlik.


Amúgy komolyan csak kocsmába meg pub ban lehet ismerkedni? Én nem iszom, nem szeretném pl a feleségem úgy megismerni, hogy már bevert 3 üveg sört.

2021. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%

Kocsmaban sem kell inni. Pubban sem.


Nem feltetlen azert jar ilyen jelyre a embert mert alkoholt akar inni. En spec azert jarok mert a csapat is oda jar. Ettol ne nekem nem kotelezo inni. Alt naranycslet iszok vagy mas hasonlot.

2021. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
64%

"Kocsmaban sem kell inni. Pubban sem."



ahha. akárhány lány eddig meghallotta, hogy nem iszom, olyan oltás cunamit kaptam, hogy nekem égő. milyen férfi vagyok, inni magyar szokás (ezt 2 diplomás nő mondta), milyen szűzb..zu vagyok, mert nem iszom stb. ismerkedésnél rendesen hátrányként élem meg. Évente 2X iszom, de pl ilyen kocsmázás meg jajdejó péntek van bebaszcsi már nálam kiesik.


ismerőseim alkalmanként fejenként majdnem 10-est vertek el és végig égettek, hogy milyen már kólát inni kocsmában.

2021. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
100%

Nokent engem nem zavarna ha nem iszik. Ahogy en sem szoktam.


De ettol meg van ugy h igen egy sor belefer. Masfel ora alatt elszopogatom. 😁 Max lerek bele jegkockat ha meg lesz 😂


Volt h a pasi rajatszott h o mennyit ivott. De annak van egy ize illata. Csokolozas alatt bukott le. Nem szoltam erte. Utolag mondtam h amugy nem gaz. Csak megjatszas 😁

2021. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!