Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek olyan, aki tetszik a lányoknak? Hogyan legyek tökéletes? Már beleőrülök!

Figyelt kérdés

Egyáltalán milyen férfi kell a mostani nőknek főleg KÜLSŐLEG? Hogy lehet nekem is barátnőm? Már tisztára ideges vagyok, ha erre gondolok! A gyúrás nem érdekel, nem iszok, nem cigizek, nem drogozok, nem járok haverokkal sehova (mivel nincsenek is!), nem élek a telefonom rabjaként, nem vagyok mindenféle magamutogatós közösségi oldalon sem, rendesen dolgozok stb...


28/F



2021. máj. 27. 02:03
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
0%
Pattintsd ki magad, és vegyél egy 3-as BMW-t. Lerúgott 15 éves szar is jó.
2021. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
64%
#37es! Ha nem kamuzol és gondolom nem. És nem bűn ronda az arcod tothadnak a fogaid akkor nem értem az okát...hacsak nem extrák az igényeid. Nem voltam sosem izmos, mégis volt több barátnőm is.
2021. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
0%
a folyamat amit elkezdesz kérdező, lassú. De ugyan oda nem fogsz visszaesni és a csúcsok is egyre magasabbak lesznek. Csak csináld rendíthetetlenül és meglátod, a végén már nem is lesz igényed párkapcsolatra. Független életen dolgozz célokkal és a nők akarnak majd a Te életed részévé válni.
2021. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
83%
Ezt amúgy miből szűrik le a pasik, hogy az edzés az vmi egyenes út a puncihoz? A lányok 90% le se sz*rja, hogy ki vagytok-e gyúrva. Ne legyél kövér és ennyi. De van, akinek még a mackós is belefér. legyél tökös meg az arcodból hozd ki a maxot ( haj, esetleg borosta) Az se hátrány, ha magas vagy. De edzés helyett nyugodtan tanulj inkább vmi nyelvet, az jobban imponál sok lánynak.
2021. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
81%
Az edzés azért kell, hogy egy kicsit leszard amit mások gondolnak, legyen önbizalmad és célod, fókuszba kerüljön valami, meginduljanak a hormonok, apróbb eredményeket érj el, és a többi területen is hatékonyabb legyél.
2021. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
100%
45: Nálam ez sosem jött be így. Jónéhány év edzés után éreztem, hogy szeretek edzeni és láttam, hogy eredményesen izmosodom. Szerettem a kellemes fáradtságot, de ennyi. Nem lett tőle nagyobb önbizalmam, nem lettem tőle magabiztosabb, nem lettem tőle jobban látható a nők számára és nem lettem tőle másabb ember, legalábbis magabiztosság tekintetében semmiképp.
2021. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
0%
A nőknek csak az számít, hogy 30 évesen ne a szüleiddel lakj, különben csak a prostik kezdenek ki veled.
2021. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
93%
Egy munkatársam a szüleivel él, 36 éves, nincs jóformán semmije. Mindig van mellette nő.Egyszerűen jól néz ki és olyan a kisugárzása.
2021. aug. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
52%
48: Az a kérdés, hogy mindig ugyanaz a nő van e mellette! Mert az, hogy az első randin vagy 2 napig vele van egy nő aztán 2 napig megint másik, az nem nagy érdem. Gondolom ameddig nem tudják, hogy nincs semmije...
2021. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
100%
Egy évig mindegyik kitart. De a srác nem egy monogám típus. Nyáron nem bír magával. A vicc az volt, amikor tanúja voltam egyszer, hogy az egyik megcsalt exe könyörögte vissza magát hozzá. Azt hittem odasz*rok.
2021. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!