Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek olyan, aki tetszik a lányoknak? Hogyan legyek tökéletes? Már beleőrülök!

Figyelt kérdés

Egyáltalán milyen férfi kell a mostani nőknek főleg KÜLSŐLEG? Hogy lehet nekem is barátnőm? Már tisztára ideges vagyok, ha erre gondolok! A gyúrás nem érdekel, nem iszok, nem cigizek, nem drogozok, nem járok haverokkal sehova (mivel nincsenek is!), nem élek a telefonom rabjaként, nem vagyok mindenféle magamutogatós közösségi oldalon sem, rendesen dolgozok stb...


28/F



2021. máj. 27. 02:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
100%

"De ettol meg van ugy h igen egy sor belefer. Masfel ora alatt elszopogatom. 😁 Max lerek bele jegkockat ha meg lesz 😂"



de ez tök belefér. Én a túlzott ivászatot tapasztalom. A nap végi bor/dobozos sör pl. vagy amikor hétfőn azon nyafog, hogy mikor lesz péntek esti romkocsmázás.

2021. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:
Piálni egyáltalán nem piálok, max néha egy citromos alkoholmentes "sör". Akikkel régen lógtam, rengeteget piáltam. De tényleg... Rosszul vagyok, ha már csak egy kicsit is iszom...
2021. máj. 27. 19:30
 23/61 anonim ***** válasza:
100%

21-es vagyok.


Ja, nálam is ez van. Volt egy rövid, de nagyon megtolós időszakom, amikor sokat ittam. Már a szagától rosszul vagyok, 30 évesen nehezebben is bírom az alkoholt és egyszerűen már engem nem mozgat a dolog. Jó buli volt, még 23-24 évesen, de ma már nekem kiesik és egyáltalán nem hiányzik. 28 éves korom óta nem igazán iszom.


SZülinap meg szilveszter. Csak ekkor iszom, amúgy sört sem szoktam.

2021. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 Juliusz48 ***** válasza:
100%
Ilyen kérdés feltevése eleve azt feltételezi, hogy nem tökéletes akar lenni,ami egyébként elérhetetlen, hanem el akar kelni a piacon. nos ehhez már kitalálta a kereskedelem az adjusztálást. Ez azt jelenti, hogy olyan képet mutatni amit a vevő keres. Pedig én úgy gondolom, a párkeresés egy kicsit másról kéne, hogy szóljon.
2021. jún. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem abból kéne ítélni, hogy a szembejövő nők nem néznek rád. Semmit se jelent, én se bámulok senkit mereven, legfőképp nem azt, aki tetszik.
2021. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
100%
engem sokszor megnéznek a nők pedig átlagos vagyok .. viszont annyira nem érdekelnek hogy megszólítsak egy idegen nőt akár vagy bárhól ismerkedjek..
2021. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
100%
egy idős vagyok veled szintén férfi, gyerek korom óta van szép érzékem öltözködés terén is érzem mi paszol mihez , ami szerintem mindig jó a sportos öltözködés és a letisztult , nem melegítő gatyára gondolok meg felsőre ha nem farmer sport cipő mondjuk egy adidas allstar megy egy cső szárú farmer de ne tapadjon úgy mint egy nőn kissé legyen lezser , mellé mehet egy natur fehér poló rajzok meg minták nélkül, ugyan ez pulcsi . A hajat meg úgy tudod ha nézel mintákat a te fejformád alapján és azokhoz milyen fazon megy a legjobban. Egy belépős parfüm személy szerint a kék diesekt ajánlom, de vannak olcsóbban jók , a lényeg ne legyen nagyün fűszeresen erős inkább kissé édeskés.
2021. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
69%

Leírásod alapján semmi baj nincs veled, csak olyan típus vagy, aki valószínűleg nem fog bejönni mindenkinek. Ezzel semmi baj nincs, ráadásul neked is jobban tetszenek a hozzád hasonló stílusú lányok.


Nem hiszem, hogy változtatnod kell a külsődön. Sajnálom, hogy rossz tapasztalataid vannak az emberekkel, és emiatt szorongó lettél, illetve nincs társasági életed. Igazából ez sem gond. Valaki írta, hogy szociális fóbiával sosem lesz párod. Na azért ez butaság…:D Nem leszel egy nagy csajozógép, de nekem számtalan szorongó, elvont, esetekben kicsit “furcsa” ismerősöm van, mindnek lett párja.


Inkább csak kezdj aktívan ismerkedni. Mindenképp regisztrálj közösségi oldalakra szerintem, még ha nincs is sok ismerősöd. Nekem például be van állítva, hogy senki se láthassa, kik az ismerőseim, vagy, hogy mennyi van. Tölts fel egy profilképet, de ha szeretnéd állítsd be azt is, hogy ne lehessen lájkolni. Csak azért mégis lássák a lányok, hogy nagyjából milyen vagy.


Mivel szereted a rockot, metált, szerintem lépj be ilyen csoportokba. Facebook-on rengeteg ilyen van. Esetleg egyes zenekarok rajongói oldalába. Biztosan vannak tetoválásos csoportok is tömkelegével. Szerintem itt, ha valaki szimpatikus hozzászólás alapján, akkor nyugodtan írj rá a lányokra, hogy szívesen ismerkednél, mert szimpatikus a zenei ízlése miatt, vagy tetszenek a tetoválásai amiket megosztott az oldalon, stb.


Ezen kívül esetleg regisztrálj tinderre, ahol írd ki, hogy milyen zenét szeretsz, meg, hogy szereted a tetoválásokat. Valószínűleg ez szimpatikus lesz hasonló ízlésvilágú lányoknak is. Ja, és a magasságodat is írd ki, az biztosan pozitív sok lánynál.:D

2021. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
100%

A leirásod alapján én sem gondolnám, hogy a külsődön változtatni kène. Sőt! Esetleg azt tudom elképzelni, így látatlanban, hogy első benyomásra kicsit zord a megjelenésed, ami talán megijeszti a legtöbb nőt. De ezt csak feltételezem abból, hogy nehezen ismerkedsz. Ha eleve azt gondolod minden szembejövőről, hogy nagy ívben kerülni fog, akkor valószínüleg ez meglàtszik a testbeszèdeden is.

Javíts ki, ha tévedek, de úgy képzellek el az írásod alapján, hogy àltalában idegenek közt komor arccal, lecsapott vállakkal, esetleg lehajtott fejjel közlekedsz, így kizárod az esetleges érdeklődőket. Hasonló önbizalmi problémákkal küzdök én is, de dolgozok rajta és meg van az eredménye.

Ha kihúzod magad, és kicsit mosolygósra veszed a figuràt (nem kell vigyorogni, mint valami kettyós), csak legyen nyitott a tekinteted, akkor feléd is többen fognak közeledni. Nekem sokszor mondták, hogy morcosnak tűnök, miért ráncolom a homlokom? Egyszerű a vàlasz, durva asztigmiám van, ès hiába a szemüveg, sokszor látok rosszul, korrigálnom kell a látásomat, amit önkéntelenül homlokráncolva próbálok erőltetni és ettől mèrgesnek tűnök. Mostanában odafigyelek erre, és egyre többen viszonozzák a szemezést.

Nem kell különleges helyre menni, ahhoz hogy megismerhess másokat, a buszon is tudod gyakorolni a flörtölést, vagy akàr egy àruhàzban. Ha megtetszik valaki, próbáld felvenni a szemkontaktust, ha viszonozza és esetleg vissza is mosolyog, bátran szólìtsd meg. Mi a legrosszabb, ami történhet?

Részemről az első, amit megnézek egy férfin, az hogy legyen tiszta, ápolt, utàna a tekintete. Ha kedves, mosolygós, már nyert ügye van. Szinte kivétel nélkül minden nő szereti a magas pasikat, mert biztonsàgèrzetet nyújt. A sötèt haj, és a tetkó csak hab a tortán. 😁

Belső tulajdonságként fontos, hogy tisztelettel bánj a nőkkel, lègy magabiztos, figyelmes, érdeklődő, ha a humorérzéked is rendben van mellè, nyert ügyed van.

Az hogy hordj karóràt, vagy erőltess magadra olyan ruhákat, amik nem tetszenek neked, egyenesen baromság...

Esetleg próbálj keresni önbizalomnövelő tréninget, vagy ilyesmi, szerintem sokat segìtene. Ha tudod, hogy körülbelül milyen típusú nő lehetne, aki érdekel, keress olyan helyeket, ahol gyakran megfordulhat hasonló. Pl, ha a csendesebb intellektuális típus érdekel, menj könyvtàrba, vagy egyetem közeli kávézóba. Ha sportos, akkor edzőterembe. Ha rocker, akkor koncertre stb... De neten is érdemes keresgélni, társkereső oldalakon, vannak akik íràsban felszabadultabban tudnak beszélgetni.

34L

2021. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
17%
29. Mond ez egy barna bőrű srácnak aki alapvetően egy normális arc .. Hidd el , vannak emberek akivel a többség nem akar ismerkedni akkor sem ha tejbe tök vagy kedves arcú..
2021. jún. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!