Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek olyan, aki tetszik a lányoknak? Hogyan legyek tökéletes? Már beleőrülök!

Figyelt kérdés

Egyáltalán milyen férfi kell a mostani nőknek főleg KÜLSŐLEG? Hogy lehet nekem is barátnőm? Már tisztára ideges vagyok, ha erre gondolok! A gyúrás nem érdekel, nem iszok, nem cigizek, nem drogozok, nem járok haverokkal sehova (mivel nincsenek is!), nem élek a telefonom rabjaként, nem vagyok mindenféle magamutogatós közösségi oldalon sem, rendesen dolgozok stb...


28/F



2021. máj. 27. 02:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a baj veled inkabb az, hogy te sajat magad sem tudod mit akarsz az eletben. Nincsenek hobbijaid, nem jarsz el sehova (nem feltetlenul bulira gondolok, hanem pl. Akar kirandulni, vagy beulni egy kavera egyedul, konyvtarba stb), egyszoval ulsz otthon, es el vagy mint a befott.

Ezzel sincs baj, de akkor a masik befottet kell megtalalni, aki valoszinuleg ugyanugy ul otthon es var, hogy vegre tortenjen valami.

2021. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
100%
31: Szerintem a legtöbb embernek van hobbija. De attól, hogy hétvégenként kiül a tópartra horgászni, vagy könyvet olvas, még nem lesz előrébb!
2021. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam át a kérdéseket, nem tudom, hogy valaki írta-e már, de először pszichésen kell magad rendbe tenned. A megjelenésed nem csak a kinézeteden alapul, sőt, a kisugárzás sokkal többet nyom.
2021. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
100%
Husz eve meg nem fertozott ez a garantalt frusztraciohoz vezeto mania. Nem jobban szeretnel kinezni, valahogy vonzani a lanyokat, hanem tokeletesnek lenni. Ez abszurd. Egy ilyen celt allitasz magad ele, es a kudarc, nyomor garantalt.
2021. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
78%
Szoktál inni? Egy sör oldja a szorongást.
2021. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
77%

Nincsennek barátaid, nem jársz sehová,nem érdekel a tested...Nagyon nyomós ok-elégé fontos ok- lehetséges ok ,hogy nincs senkid.

Idegeskedés is eléggé taszító ok.

2021. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
78%
36: Nem, mintha ezeken múlna bármi. Mindig voltak barátaim, és ma már nem annyira, de régebben egy izmosabb vizilabdázónak simán kinéztem, mégsem volt soha senkim.
2021. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:
Nemsokára nyílni fog a közelben egy konditerem. Újra nekiállok majd edzeni. Egy időben igen szépen, és eredményesen fejlődtem. Itthon is edzek óvtosan, és igaz, hogy megváltoztat. A tartásom is kezd másmilyen lenni, illetve néha már-már kezdek egy belülről fakadó önbizalmat, magabiztosságot és nyugalmat érezni, és szerintem ezt keresik a nők. Egyszerűen megmagyarázhatatlan, de néha úgy érzem, hogy minden rendben van velem, és körülöttem. Azt érzem, hogy nincs is velem semmi baj. Viszont az a baj, hogy nem mindig érzem ezt, és ha érzem is, elmúlik egy idő után, és visszaesek ugyanarra a szintre, ahol voltam, és előjönnek a "srácok" (depresszió, szorongás, önbizalomhiány stb...). Valahogy ezen kéne dolgoznom, hogy "ne essek vissza", ha már eddig eljutottam. Lehetséges, hogy az edzés a kulcsa a dolgoknak...
2021. aug. 1. 11:53
 39/61 anonim ***** válasza:
és ha megiszol egy sört mit érzel?
2021. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy, ne erőlködj fölöslegesen. Nem éri meg, inkább foglalkozz valami értelmes dologgal.
2021. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!