Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
 531/589 anonim ***** válasza:
100%
Van aki embert, lelket, személyt lát a másikban és nem csak testet. Az én testem nem kapcsolódik pénzhez, sőt én azon a híven vagyok, hogy kevesebb pénz inkább, helyette több minőségi idő. Na de a párom nem is csak az “aranypuncimért” meg a testemért van velem. Lehet itt a hiba, nem a nőkben....? Őrült felvetés, tudom.
2021. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 532/589 A kérdező kommentje:

Az okfejtésem arra irányul, hogy globális keretek között érzékeltessük a problémát. Mert az fen áll. És a 100-ból 99 szép nő nem egészséges értékrend alapján gondolkozik. A fennmaradó 1 pedig már foglalt, mert aki jó külsőleg belsőleg, az hamar elkel, mert nagy igények nélkül képes megtalálni az útját, ember mellé való és jó kapcsolatra való, ami mindenkinek fontos.

Hidd el, hogyha tehetném, én sem csak a testet, meg az aranypuncit keresném csak a szép nőben. Hanem embert , lelket, személyt, társat is.

hiszen miért is ne lenne jó szép női testben lakozna egy lélek is, ami szerethető? Kinek nem lenne ez jó?

De hogy egy férfi mit akar és hogy a női világ hogyan gondolkozik az két különböző dolog.

És ezért is van sok férfi egyedül. És sok nő is.

2021. jún. 8. 12:07
 533/589 anonim ***** válasza:
100%
Ja ne haragudj, nem tudtam, hogy te döntöd el ki gondolkozik egészségesen és ki nem. De tudod mit? Mostantól én döntöm el!! Szerintem meg azok nem gondolkoznak egészségesen akik itt sírnak és általánosítanak. És mivel ÉN azt mondtam, ezért ez így is van!!!! Milyen jó lenne ha az itteni férfiak felfognák, hogy ezzel a gondolkodással csak mélyebb maganyba taszítják magukat. Kinek nem lenne ez jó? De nem így van, ezért van sok férfi és nő egyedül. És ez így van, mert én azt mondtam.
2021. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 534/589 A kérdező kommentje:
Oké. Csak tudod ilyen okfejtés után meg érdemes kinézni a társadalomba és amikor például lent vagy valamilyen strandon körbenézni. Meglátni , hogy mennyi szép nő mutogatja magát. És meglátni, hogy aki mellett szép nő van, az milyen autóval érkezik stb. Lehet itt naivitással gondolkozni, csak nem érdemes. És sajnos ez nem általánosítás.
2021. jún. 8. 12:21
 535/589 anonim ***** válasza:
80%
Elég csak körbenéznem a baratnőim körében és már rögtön az ellenkezőjét látom. Lehet általánosítva gondolkozni, csak nem érdemes.
2021. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 536/589 A kérdező kommentje:

Ha a barátnői körödben körbenézel és mást látsz, az még mindig nem old meg semmilyen egyéni vagy társadalmi problémának tekinthető dolgot. Itt nem az a lényeg, ha 19 megyéből elvétve van néhány "normális szép nő", aki állítólagosan nem az anyagiak alapján választ párt.

Hanem az a lényeg, hogy java részben mit tapasztalunk országunkban és világunkban. Nem a ritka egységből, hanem a többségből lehet alakítani, de azok közül csak is azoknak, akik megfelelnek a nagy igényű elvárásoknak.


Tudod ez épp olyan, mint hogy a lottón 1000 ember közül, van 2 átlagosan, akinek van egy kettese. Most ez csak egy hasonlat, csakhogy érezd, nem érdemes ezzel védekezned, amit állítólagosan te látsz, de a többség és mások nem látják.


Most hiába mondanám azt neked, hogy oké, igazad van.

Mi változik? Elindulni nem érdemes a szép nő irányába, mert lehet egy újabb zakó és ő sem fog elindulni az átlagfizetésű emberek irányába, a probléma továbbra is fennáll, maximum neked és néhány embernek kényelmesebb, mert ha igazat adnak nektek, akkor jobb kedvetek van és a női nemre vonatkoztatva kevés éreztek szégyent és megvetést.


De a férfiaknak ugyanúgy nem jut boldogság.

2021. jún. 8. 12:51
 537/589 anonim ***** válasza:
80%
Őszintén nem érdekel igazat adsz e vagy sem, akkor se lesz jobb kedvem ha igen. Nem a te szavad számít nekem. Az meg h nem érzek szégyent meg megvetést, hát ne haragudj, hogy azon az elven vagyok, hogy mindenki úgy éljen ahogy jól esik. Te miért nem érzel szégyent mikor ilyeneket írsz?
2021. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 538/589 A kérdező kommentje:
Mert tudom, hogy igazam van.
2021. jún. 8. 13:19
 539/589 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi értelme kérdést kiírni?
2021. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 540/589 A kérdező kommentje:

Hát mi értelme válaszolni, ha ezen az elven vagy?

Diplomatikus keretek között lehet beszélgetni, csak hazudni nem érdemes,

meg álszentkedni.

Ennek a kérdésnek van értelme akként, ha a férfiak sokasága is közli a véleményt, ami nem elfogult senkivel és semmivel szemben.

Így kevesebb értelme van, ha két nő fújja a rosszabbnál-rosszabb butaságokat, főleg ha idő közben kiderül, hogy a pénzéhes nőnél is lehet rosszabb.


És nem győzöm közölni, hogy itt jön képbe az, hogy az átlagfizetésű férfi a problémás és a pénzéhes nővel szembesül, míg rossz ember gyönyörű, mézes-mázas nővel szembesül és tud együtt lenni.

Tudok jó néhány példát sajnos. ÉS ez így nincs rendben.

2021. jún. 8. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!